Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Egy ilyen pasi...

Mit tennétek? Egy ilyen pasi vajon mit fog tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon röviden a lényeg: pár hónapja találkozgatok egy férfival, akinek barátnője van. Egymásba szerettünk úgy néz ki, bár ezt még így nem mondzuk ki. Ő döntésképtelen, nem tud választani köztem és a bnő közt. Szerető nem akarok lenni, úgyhogy kb 2 hónapja szex nincs, előtte az is volt. Egy hónapig bírta, hogy nem írt, aztán megint megkeresett. MOst mit tegyek? Meddig várjak rá? Adjak ultimátumot vagy várjak türelmesen?


A bnőjét már nem szereti, egyedül szánalomból van vele, mert az meg még könyörög, hogy próbálják meg.


2010. márc. 31. 11:32
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%

14.32:mint írtam,ő úgy érzi,hogy mennyi mindnt adott.

Egyébként onnan tudom,hogy apám hasonló kaliberű.Világéletében az örületbe kergette a nőket(miután anyám kidobta,mert nem bírta megemészteni vonzalmát a "szebbik nem "iránt-bár tudta ezt amikor hozzáment,na mindegy.)

Szóval a jövő-menő nőknek igaz jó világuk volt,olyan szinten,hogy mehettek ahova apám akart,ehettek ugyanott,néha még rendelt is nekik...de hogy igazán mit akartak az nem számított.Apám meg meg van győződve,hogy ő mindent(?)megadott nekik.

Most már nyugdíjasan stabilan(?)él egy nővel,aki odáig van,hogy "megnevelete"apámat.A fenét.

Csak már nem olyan egyszerű kajtatni ebben a korban...Szóval aki ilyen nem vátozik....errre gondoltam...Hidd el ezek az emberek szórakoztatóak,tudják mit kell mondani egy nőnek,sose fáradtak,nem panaszkodnak(kivéve egy másik nőre)stb...apának,barátnak,sógornak,munkatársnak stb..nagyon jók,de szerelmesnek lenni beléjük öngyilkosság.

2010. ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Mi lett a pasi sorsa?

2010. máj. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!