Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Egy ilyen pasi...

Mit tennétek? Egy ilyen pasi vajon mit fog tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon röviden a lényeg: pár hónapja találkozgatok egy férfival, akinek barátnője van. Egymásba szerettünk úgy néz ki, bár ezt még így nem mondzuk ki. Ő döntésképtelen, nem tud választani köztem és a bnő közt. Szerető nem akarok lenni, úgyhogy kb 2 hónapja szex nincs, előtte az is volt. Egy hónapig bírta, hogy nem írt, aztán megint megkeresett. MOst mit tegyek? Meddig várjak rá? Adjak ultimátumot vagy várjak türelmesen?


A bnőjét már nem szereti, egyedül szánalomból van vele, mert az meg még könyörög, hogy próbálják meg.


2010. márc. 31. 11:32
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
91%
Egy szerelem érne annyit, hogy erőt vegyünk a kényelmességen.
2010. márc. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a párkapcsolat is elkötelezettség. Annyira mindenesetre biztosan, hogy ne csaljuk meg egymást.
2010. márc. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
87%

"Odaállt a nője elé"


Szem vagy fültanúja voltál az eseménynek? Ha utóbbi akkor is megjátszhatta hogy hazament és elmagyarázta hogy jajj kicsim nem úgy gondoltam..

Én is mondhatom hogy persze akartam én szakítani...


Hidd el, ha szeretne már rég elhagyta volna a csajt.

2010. márc. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
94%
Egyszer hallottam egy jó sztorit (ugyanez volt a szitu), csak ott 2 férfi, 1 nő. Röviden: a szerető szerepében lévő férfi (volt lakótársam) megszerezte a hivatalos barát szerepében lévő férfi telefonszámát, felhívta és elmondott neki mindent. Személyesen is találkoztak, megbeszéltek mindent egymással, majd egyszerre rúgták ki a lányt - elég nevetséges és megalázó módon, de hát a csaj megérdemelte, és talán (reméljük) tanult is belőle. Utána a két srác elment együtt ünnepelni (hogy megszabadultak a lánytól és nem hülyíti őket tovább), és összebarátkoztak. Úgy tudom még ma is tartják a kapcsolatot. Szerintem ez egy tök jó megoldás ilyen helyzetben. Nemcsak magadat mented meg, hanem a másik szerencsételent is, akit átvernek. A hülye meg maradjon csak egyedül :D
2010. márc. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell itt ezen ennyit évődni. Az ilyen pasik huzzák az időt, te pedig elszalasztod azt a férfit, aki valóban csak téged akar. Vársz, vársz, és közben nem történik semmi.
2010. márc. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
83%
Ha jön valaki jobb és szabad, ne szalaszd el hűségből.
2010. márc. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
persze, ha közben megismerek valakit, nem fogom elutasítani, ha engem is érdekel. csak amíg így várok erre a pasira lekötöm magam. ezért úgy döntöttem, hogy kap egy hónapot, nem mondom neki, hogy enyi ideje van, addig esetleg találkozhatunk ha keres, de szex nem lesz, mint két ismerős csak úgy vagyok hajlandó találkozni. aztán egy hónap múlva ha még mindig ez megy megkérdezem h na ezt meddig gondolja? döntsön, mert ez nekem így rossz. és ha a bnőt választja akkor soha többet nem hall rólam, mert a "maradjunk barátok" duma sztem nem működik.
2010. márc. 31. 12:37
 28/42 anonim ***** válasza:
64%
Te amúgy szerelmes vagy belé, vagy csak azért kell, mert most nincs más?
2010. márc. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
ez látod jó kérdés...sajnos eléggé kapcsolatfüggő vagyok és közvetlenül azután jött ez a fiú, hogy szakítottunk az akkorival...én azt hiszem szerelmes vagyok, de lehet csak azért, mert épp nincs más...nem tudom
2010. márc. 31. 12:45
 30/42 anonim ***** válasza:
83%
sztem kezdj más pasival...A többieknek igazuk van!!!
2010. márc. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!