Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Egy ilyen pasi...

Mit tennétek? Egy ilyen pasi vajon mit fog tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon röviden a lényeg: pár hónapja találkozgatok egy férfival, akinek barátnője van. Egymásba szerettünk úgy néz ki, bár ezt még így nem mondzuk ki. Ő döntésképtelen, nem tud választani köztem és a bnő közt. Szerető nem akarok lenni, úgyhogy kb 2 hónapja szex nincs, előtte az is volt. Egy hónapig bírta, hogy nem írt, aztán megint megkeresett. MOst mit tegyek? Meddig várjak rá? Adjak ultimátumot vagy várjak türelmesen?


A bnőjét már nem szereti, egyedül szánalomból van vele, mert az meg még könyörög, hogy próbálják meg.


2010. márc. 31. 11:32
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
86%
11.52:Ha még így érdekel,tényleg úgy gondolta,hogy szórakázol vele,hiszen ő(szerinte)megtett mindent neked,te meg cserébe le se feküdtél vele.Hozzáteszem,ha megtörtént volna,akkor nem lett volna kibékülés,meg további kajtatás sem,felkerültél volna az ezismegvolt polcra.
2010. márc. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
86%
En is sajat tapasztalatbol beszelek, es mindenkepp azt tanacsolom, hogy hagyd a francba.Nem eri meg, hogy az idodet vesztegesd.Az ilyenek sosem valtoznak.Jobb most kidobni, es szenvedni rovid ideig, mint vele maradni es szenvedni nagyon sokaig.
2010. márc. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
83%

11.52 vagyok, 13.53-nak írom:


Persze hogy érdekel, mert nagyon szerelmes voltam, és nagyon nehezen tudtam túltenni magam a dolgon. Tudod mi volt a legsz.arabb? Hogy nem lett volna más választásom, csak az, hogy qrva legyek... azt meg inkább nem vállaltam, elég érzékeny vagyok, nem tudtam volna elszámolni a lelkiismeretemmel. De mire gondoltál pontosan, amikor azt írtad, hogy ő mindent megtett nekem? Ő két szalmaszálat sem tett értem keresztbe :S. Tényleg érdekelne a véleményed, hátha máshogy látom utána a dolgokat.

2010. márc. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudj, nem olvastam végig a hozzászólásokat, de felhúztam magam azon, hogy a barátnőjével csak szánalomból van, mert az könyörög neki, hogy próbálják meg.

Nos, az én férjem is ezzel hódított, hogy csak szánalomból van velem, mert könyörgök, hogy ne hagyjon el. (véletlenül tudtam meg, hogy ezt mondja az aktuális barinőjének) Az igazság viszont az, hogy többször összepakoltam a cuccait, hogy hózzon a francba, de mégsem akart mozdulni. Döntésképtelen volt ő is. Hát én döntöttem helyette, és végérvényesen kiiktattam az életemből. Azt kell, hogy mondjam neked, ha valami már így kezdődik, az később sem lesz rózsaszín bárányfelhős történet.

2010. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
86%
Én rögtön megszakítanék minden kapcsolatot vele. Bármit akar, ahhoz előbb a felesége személyes engedélye kellene.
2010. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
89%

Ne legyél már ilyen naiv.

,,Meddig várjak rá?" Én azt mondom: SEMEDDIG!!!

Keress egy olyat aki nem szórakozik veled.

Minden ilyen helyzetben lévő pasi azt mondja, hogy nem szereti a nőjét, sajnálatból van vele...blablabla...

Ti hülyék (bocs) meg elhiszitek minden szavát.

2010. márc. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki nagyon jókat írt!!!

Csatlakozni tudok,te pedig szemezgess,mert nagyon jó és értékes válaszokat kaptál .Mindet felpontoztam!

Fel a fejjel és lépj tovább kicsi lány:))))))))

2010. márc. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 A kérdező kommentje:

igen tudom, én is mindenkit felpontoztam...

de nem tudok még továbblépni...belezúgtam, magamnak okoztam a bajt, de ez van.

ha még jelentkezik és találkozunk egy idő után döntés elé állítom és, ha akkor is tököl, na akkor továbblépek. akármennyire is fájnifog.:(

2010. márc. 31. 22:55
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
Mindig így kezdődik... hogy egy utolsó esélyt adsz neki... aztán egyre nehezebben fogsz tudni kiszállni...
2010. ápr. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

tudom, már így is nehéz kiszállni. de eddig még nem adtam utolsó esélyt...éntényleg utolsót fogok.


de ez nem mehet a végtelenségig? vagy ő úgy gondolja, hogy igen? vagy majd vagy én vagy a bnője megunja és akkor döntés születik anélkül,hogy neki kelljen dönteni?

2010. ápr. 1. 12:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!