Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Egy ilyen pasi...

Mit tennétek? Egy ilyen pasi vajon mit fog tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon röviden a lényeg: pár hónapja találkozgatok egy férfival, akinek barátnője van. Egymásba szerettünk úgy néz ki, bár ezt még így nem mondzuk ki. Ő döntésképtelen, nem tud választani köztem és a bnő közt. Szerető nem akarok lenni, úgyhogy kb 2 hónapja szex nincs, előtte az is volt. Egy hónapig bírta, hogy nem írt, aztán megint megkeresett. MOst mit tegyek? Meddig várjak rá? Adjak ultimátumot vagy várjak türelmesen?


A bnőjét már nem szereti, egyedül szánalomból van vele, mert az meg még könyörög, hogy próbálják meg.


2010. márc. 31. 11:32
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

lehet nem jó szó a szánalomból....ő nem is így fogalmazott. szóval gyáva és töketlen. ezt még ő is kijelentette. és nem tudom miért kell nekem ilyen pasi, de beleszerettem, nem tudok mit csinálni....:(

nem volt még veletek olyan, hogy valakibe belezúgtatok de még egy ideig vaicláltatok, hogy kilépjetek e az addigi kapcsolatból? ő 2 hónapja tipródik....az alatt már dönteni kellett volna?

2010. márc. 31. 11:48
 12/42 anonim válasza:
86%

Szerintem csak Te szereted.A srác inkább unatkozik a kapcsolatában.Ráadásul nem csak egy lányt akar "tömni",hanem újat is!Gondolkozz csak el!!!Ha tényleg szeretne habozna abban,hogy kit válasszon?!Nincs olyan,hogy egyszerre két embert szeret...hülyeség!!!Meg hogy szánalomból van együtt a lánnyal...ugyan már!Ha már nem szeretünk valakit és már nem érezzük iránta semmit akkor hagyjuk a francba. De ez srác érez valamit a lány iránt!

Ne foglalkozz vele!!!Te fogsz a legrosszabbul járni!Idejében zárd le ezt a "kapcsolatot"!!!A srácnak pedig magyarázd meg hogy hagyjon békén(esetleg akkor keressen ha nincs barátnője.de az ilyen pasikat csak kerülni kell!!!)

2010. márc. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
95%
Én voltam ugyanilyen helyzetben jópár évvel ezelőtt, mint te most. Nagyon szerelmes voltam, de otthagytam a pasit, bár nagyon szenvedtem miatta (a szerelem ugye...). A f.aszi egy gyökér volt. Alattomos, gyáva féreg. Utána 2 év múlva újra találkoztunk, de még akkor sem hagyta ott a másik csajt (élettársát). Még akkor is eléggé szerettem (hogy miért, azt magam sem tudom :)), újra leléptem, mert irtózom az inkorrekt helyzetektől, bár ezután a "szakítás" után is nagyon szenvedtem. De elhatároztam, hogy most vége, ha kétszer nem tudott dűlőre jutni, és otthagyni értem egy olyan csajt, akit úgysem szeret, és akivel csak kényelemből van együtt, akkor nekem ez a pasi nem kell. Azért nem vagyok annyira béna nő, hogy ne találnék ennél jobbat. Utána még évekig keresett, de én már nem álltam szóba vele (levélre, sms-re nem válaszoltam, telefont rögtön kinyomtam, amint meghallottam, hogy ő az). Szex nem volt közöttünk se az első, se a második alkalommal (csak csók - de ezt is nagyon szégyellem utólag, nem szeretek másokat átverni). Utolsó találkozásunkkor tudod mit vágott a fejemhez? Hogy én csak szórakozok vele. Én! Nem ám ő velem (meg a másik csajjal)! Szánalom. Az ilyen nem férfi. Az meg, hogy a barátnőjével csak "szánalom"-ból van, csak ócska duma. Nehogy elhidd. A csaj előtt tutira játsza a tökéletes, szerető párt. Ha kiderülne a félrelépés, tuti azt mondaná neki, hogy a kis qrva (azaz te - bocsi, de tutira ezt mondaná) csak rámászott. Én ez után az eset után nem sokkal találtam normális párt, lassan 5 éve vagyok vele, azon a nyomorult lúzeren meg csak röhögök már (miközben persze kicsit szégyellem is magamat, hogy egy ilyen embert szerettem). Szerető ne legyél semmiképp se, romba döntenéd az összes önbecsülésedet. A válasz a kérdésedre: ne várj rá és ultimátumot se adj. Tudod miért? Mert még ha téged választ is az ultimátum során, később ugyanúgy téged is meg fog csalni, mint a mostanit. Az ilyenek (általában) nem változnak. Én harmadik verziót javaslok: tedd azt, amit én tettem anno, keress egy normálisat, aki szeret téged, és nem csak a piszkos kis játszmáit játsza veled.
2010. márc. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
95%
A rád illő angol kifejezés a "booty call", vagyis olyan nő, akit valaki akkor hív fel, amikor kanos és dugni akar. A barátnőt azért nem hagyja el, mert az neki már egy kényelmes kapcsolat, miközben az izgalmasabb szex részét tőled kapja meg. Majdnem biztos, hogy már rád unt, és van 3. nő is. Itt a nyertes a pasi, a vesztesek pedig ti nők, akiket simán hülyít.
2010. márc. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
94%

Ne pazarold az időd!!!!

Egy ilyen sunyi féreg nem érdemli meg.

Olyan nincs,hogy szánalomból!! Szerintem is csak unatkozik,vagy a szex szar a nőjével de amúgy szereti.

Sajnos én ebből a példából látok többet.

Szóval aki ilyen dög,hogy még ahhoz sincs bátorsága,hogy az egyikből kilépjen attól ne várj sokat.

Szerintem amint elkezded "nyaggatni" már keresni is fogja az utódod.

Szóval fel a fejjel és büszkeséggel aztán hagyd ott a fenébe!!

Keress egy normális hapsit aki meg érdemel:))))))))

Sok sikert!!!

Aztán majd írd le,hogy mi volt.

Mert sokan olyan érdekes sztorikat írnak aztán meg sosem tudjuk meg a végét:(( :))

2010. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
95%

Igen én voltam olyan helyzetben, miközben komoly kapcsolatom volt, hogy úgy éreztem h nagyon nagyon bejön egy másik pasi, lángoltam..meg ilyen hűlyeségek (de persze no szex vagy ilyenek!!!)..S akkor rájöttem egyszer, h mi van?? Azért én egy komoly kapcsolatot nem fogok felrúgni mert nekem éppen ég a p..m!!!És eltelt egy félév és a hideg rázott, és nevettem magamon, hogy egyáltalán hogy is gondolhattam ilyenre!És nem bántam h egy fellángolásért nem léptem ki!!! Őgyhogy hidd el, h ő sem érezhet többet.Biztos h jó veled is, de ez csak azért van, mert biztos már egy icipicit unja a barátnőjét közbe! De attól szereti, hiszen már gondolom, hogy lelkitársak is..És hidd el, hogy az ilyenek biza h nem egyszer teszik meg. Mi lesz majd amikor te is lehúzól vele 1-2 évet és ugyanúgy esetleg megun? Akkor majd szerintem ugyanúgy méshol fog egy kis kalandot keresni! Felejtsd el és hagyd, hogy az idő oldja meg a te és az ők életüket is!

-második-

2010. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
92%
Nézd, van olyan,hogy meglévő kapcsolat mellett vki belezúg vkibe. Ez házasság, élettársi viszony, főleg család esetében nagyon gáz. Akkor is gáz, ha csak "párkapcsolatban" él vki, de az nem annyira,hiszen nem kötötte le magát MÉG tulajdonképpen. De általában az egyenes út az az, hogy ha nem oké valami a kapcsolatoddal, odaállsz a másik elé, hogy hát ez van....lehet hogy annak nagyon fog fájni, de még mindig jobb, mintha 2 pályán is játszik vki. Az ilyet max. 1 hónap alatt el lehet dönteni. Nem mer lépni a srác, vagy nem is akar. Stleg ultimátum, de ha nyavalyog akkor "kalapkabát"....
2010. márc. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
93%

Tipikus beetetős duma.Ha igazán szeretne,már régen lépett volna,és Téged választott volna.Így csak húzza az időt,és hiteget Téged.A legundorítóbb fajta.Az ilyenek úgy hazudnak ,mint a vízfolyás.Majd ne csodálkozz,ha elmeséli,miért van a nőjével,aztán utána kézenfogva,boldogan sétálgatnak együtt.

Igazából,ha valaki a saját barátnőjét ennyire nem tiszteli,attól sok jóra nem számíthatsz.

2010. márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

mentségére legyen mondva, odaállt a nője elé, hogy na akkor vége. csak a csaj könyörög, küzdjenek még érte stb...mivel ő meg puhap öcs, nem mer erélyesebb lenni és még ad egy esélyt a dolognak....


amúgy tudom, tök igazatok van. nagy valószínűséggel velem is ezt tenné, ha engem válsztana és eltelne mondjuk 2-3 év....

2010. márc. 31. 12:01
 20/42 anonim ***** válasza:
92%
Én nem várnék. Esetleg keressen akkor, ha már egyedülálló.
2010. márc. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!