Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? Egy ilyen pasi...

Mit tennétek? Egy ilyen pasi vajon mit fog tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon röviden a lényeg: pár hónapja találkozgatok egy férfival, akinek barátnője van. Egymásba szerettünk úgy néz ki, bár ezt még így nem mondzuk ki. Ő döntésképtelen, nem tud választani köztem és a bnő közt. Szerető nem akarok lenni, úgyhogy kb 2 hónapja szex nincs, előtte az is volt. Egy hónapig bírta, hogy nem írt, aztán megint megkeresett. MOst mit tegyek? Meddig várjak rá? Adjak ultimátumot vagy várjak türelmesen?


A bnőjét már nem szereti, egyedül szánalomból van vele, mert az meg még könyörög, hogy próbálják meg.


2010. márc. 31. 11:32
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
97%

Olyan pasival, aki egy nővel ezt már megtette biztosan nem jönnék össze, mert könnyűszerrel te lehetsz a következő. Hazug és csaló, nem utolsó sorban döntésképtelen és sunyi alak.


20/L

2010. márc. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
97%
Csak neked mondja azt h szánalomból van vele. Minden kapcsolatban vannak laibilis időszakok.Szerintem hagyd békén őket. Ha nem hagyta eddig el, akkor azt jelenti h számára te csak a kalandot jelented.És amikor esetleg kedve akad, vagy egyet veszekszenek akkor fordul hozzád.
2010. márc. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
97%

ez a szöveg, hogy "szánalomból vagyok vele" eléggé kamu szagú. az ember NINCS EGYÜTT csak SZÁNALOMBÓL VALAKIVEL akit nem szeret. Ott más ok is van. a: vagy szereti még, csak friss puncira vágyott b: más áll a háttérben (pénz, félelem stb)

Ilyen emberrel sose kezdj! Hidd el, saját tapasztalat

2010. márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
71%
Képzeld el, hogy te vagy az a barátnő és szégyelld magad. Gratulálok a választásodhoz. és majd ne szólj semmit, amikor visszakapod.
2010. márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
97%

Szia!


"A bnőjét már nem szereti, egyedül szánalomból van vele, mert az meg még könyörög, hogy próbálják meg."


egyet tudok. Olyan nincs, hogy valaki szánalomból marad úgy vkivel, hogy közben meg másik vasat is tart a tűzben. Ez egy jó kifogás a pasi részéről, és a válasz is arra, hogy miért sunyiba folyamodik más nőkhöz.

Viszont kérdező, ne haragudj, téged se értelek. Elviseled ezt a helyzetet? Talán még a nőjét okolod, hogy nem képes elengedni a "szív szerelmedet"?:) Nem játszik nyílt lapokkal a fiú, és valahogy látod, de nem érted.

2010. márc. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
60%

Nem akarok ebben állást foglalni, mert nem ismerek részleteket.

Azt viszont nem értem, hogy miért mondják azt nagyon sokan, hogy aki egyet otthagyott egy másikért, az az összeset ott fogja. Tönkre mehet egy kapcsolat, amiből vagy ezért, vagy azért mégsem lépnek ki a felek, de ha jön egy "jó ok", ami megkatalizálja a folyamatot, mégis megtörténik a szakítás. És ha az újjal esetleg tényleg összeillenek, miért lenne törvényszerű, hogy azt is ott fogja hagyni?

2010. márc. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
96%

Minden pasi így kezdi. Később , persze szánalomból majd lesz közös gyerekük stbstb.

Ne vesztegesd rá az időd.

2010. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
95%
Hát.... Hogy a barátnőjével szánalomból van azt nem hinném. Sajnos sok olyan kapcsolatot láttam ismerős körökbe,ahol tök jól megvoltak és aztán kiderült,hogy az egyik félrelépett és úgy állította be,hogy milyen rossz kapcsolatban van. pedig semmi alapja nem volt,egyszerűen kalandot keresett. Az ilyen kapcsolatokban a megcsaló 70%-ban az eredeti párja mellett marad. Az jó,hogy nem akarsz szerető lenni,én mindig azt mondom,hogy az emberekben lenne annyi,hogy olyan kapcsolatba nem vágnak bele,amibe ők se szeretnének kerülni,akkor nem itt tartanának a párkapcsolatok. A barátnő semmiről nem tehet,hisz őt is,mint téged is becsapják. Ha valakit el akarnak hagyni azt elhagyják. Állítsd az illetőt ultimátum elé. Ha vacciláll nem szeret. Többet ér mindneki annál,hogy szerető legyen vagy,hogy megcsalják!!!
2010. márc. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
95%

"Azt viszont nem értem, hogy miért mondják azt nagyon sokan, hogy aki egyet otthagyott egy másikért, az az összeset ott fogja. "


Ez itt a probléma hogy ott se hagyta...

2010. márc. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
95%

11.41:azért mert akiben nincs annyi tisztelet a másik iránt,hogy mielött másik kapcsolatba kezd,odaálljon a másik elé és tisztázza a helyzetet,az téged meg a következő barátnőjét se fogja tisztelni.

Majd egyszer ha megbetegszik/megvénül/csődbe megy stb...akkor meghúzza magát,nehogy egyedül maradjon.De változni akkor se fog...

2010. márc. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!