Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Légyszi adjatok tanácsot,...

Légyszi adjatok tanácsot, hogy most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Kicsit messziről kell kezdenem, hogy világos legyen mindenki számára..

A férjemnek 2 gyerekkori barátja van, akikkel a mai napig tartogatja a kapcsolatot. Mindig akkor jelentkeznek mikor kell valami vagy éppen inni kell. A 2 barátnak se kutyája, se macskája...más dolguk sincs, hogy igyanak és jól érezzék magukat. / Munkájuk az van / Szerintem ez természetes, hogyha hívják a férjemet, hogy menjenek el inni nem tolerálom. A 2 barát idáig el volt tűnve. Kb. 1 hete az egyik megjelent az ajtóban, hogy csak felugrott...látta a kocsinkat a ház előtt, ezért gondolta feljött. Hozzátartozik, hogy teljesen a másik irányba lakik, kb. 20 perc sétára innen. Pénteken a férjem átment egyik kollégájához számítógépet csinálni, ami majdnem 4 órájába telt!!!! Beszéltem vele, mondta, hogy 3-ra itthon lesz...nem jött...3:15-kor beszéltünk, akkor éreztem, hogy "baj" van...ivott...nem mondom, hogy részeg volt, de látszott rajta. 15:50-kor hívtam, hogy miért nem jönnek...be sem ment a gyerekért. Valami fél-ről beszélt. ( Később kiderült, hogy ő fél 5-ről beszélt ) Felkaptam a kicsit és rohantunk az oviba, nehogy ő érjen oda előbb. Nem jött össze...Nem tévedtem látszott rajta, hogy van az agyába. Szó nélkül elhoztam mellőle gyereket.

Akiről írtam a szöveg elején, barátról vasárnap újra beállított. Ez miatt is voltak feszültségek köztünk. Ami viszont ma történt...úgy érzem elszakadt valami. A férjem délután fél 5 körül lement a pincébe, hogy dolgozik valamit. Vitt magával 2 sört. Erre 8-kor jött fel, adtam neki puszit, és éreztem, hogy mást is ivott. Honnan szerezted? Szegeztem a kérdést neki, nem válaszolt...aztán kiderült, hogy a "kedves" barát hozta, csak nem itták meg. Persze nekem egyből eldurrant az agyam...és nem értette, hogy mi bajom van. Aztán elkezdett öltözködni, hogy elmegy. El is ment, itt hagyott a 2 gyerekkel. Szerintem várhatta, hogy visszatartom, de nem tettem. Küldtem neki üzit, hogy azért nem tartottam vissza, szórakozzon csak. Ő megteheti...én meg boltba is akkor szökök, mikor alszik a gyerek. De ez más tészta. Visszaírt, hogy pénz nélkül nehéz szórakozni. Erre én meg, hogy "látom ennyit számít a család, vidd el az utolsó 5000-et..idd csak el, mert neked ez a fontos. Feljött, kibontotta az unicumot, amit a szüleimtől kapott...és elment. Előtte még megkérdezte, hogy elmosom-e a poharakat? A maradék pincei pálinkát sikerült meginnia...

Nagyon elvagyok keseredve...mit kellene tennem?

Még az ajtóba annyit mondtam neki...döntse el, a család vagy a pia?


Bocsi, hogy ilyen hosszú lett, meg lehet értelmetlen, de nagyon ideges vagyok.


2010. márc. 30. 22:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
11%
szerintem terhes vagy!
2010. márc. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Szerinted ez a kérdésemre a válasz?!
2010. márc. 30. 22:44
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, de teljesen igazad van.

Remélhetőleg előbb-utóbb elkezdtek neki hiányozni, és akkor leülhettek megbeszélni az életeteket.

Utálom, amikor nők mentegetik a pasikat, hogy mostanában sok volt nekik, meg, hogy kell nekik a szabadság. Lehet, de ugyanez nekünk nőknek is jár, és arról a nőről, aki piál és lelép a gyereke mellől, mi az emberek véleménye?

Szóval, ha kell is neki egy kis "szórakozás" szabj számodra még elfogadható feltételeket.

Ha ez így megy tovább később még nehezebb lesz. Reménykedj, hogy ez csak pillanatnyi "elmezavar" és észhez tér. Ha nem, nem érdemes ilyen pasival élned.

Amikor beszéltek, próbálj higgadt maradni, ne támadj és ne mutasd magad mártírnak.

2010. márc. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
szedd össze a gyerekeket, és költözz át szüleidhez, míg meg nem jön az esze, mert ebben az esetben csak akkor fog, ha ráijesztessz.
2010. márc. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha kijózanodik próbálj vele beszélni, hogy fogja vissza magát, mert ez se neki se neked, se a gyerekeknek nem tesz jót, de csak ha teljsen józan és lehet rá ésszerűen hatni.

Egyébként mindig mondtam, hogy a férfiak némelyike egy külön állatfajt alkott:)

2010. márc. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Az a baj, hogy a szemében én vagyok a hibás ill. én gondolom rosszul...Szerinte most az helyes amit tesz?! Muszáj volt az anyukámat felhívni, / lehet nem kellett volna /, ő annyit mondott, hogy holnap nem szóljak hozzá. Csak ezzel nem "büntetem", mert a volt feleségéhez is volt, hogy nem szólt napokig. Egyébként azt kifelejtettem, hogy az 5000-et magával vitte
2010. márc. 30. 22:54
 7/29 A kérdező kommentje:
A barátnőm tanácsára rákérdeztem, hogy mi a gond, hogy mostanában ez van..erre meg az volt a válasza, hogy nincs gond. A húgomat akartam megkérni, hogy jöjjön át...de a jogsija ott maradt a barátnőjénél csak holnap délután lesz meg.
2010. márc. 30. 22:56
 8/29 anonim ***** válasza:
29%
De nem te vagy a köpködős feleség, ugye?
2010. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Nem, nem én vagyok:)

Én a tűrős feleség vagyok, voltam...

2010. márc. 30. 23:01
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a ne szólj hozzá gyerekes, de ha tényleg úgy érzed, hogy nincs mondanivalód neki, akkor ne beszélj vele. Talán próbálj most más dolgokra koncentrálni (tudom nehéz). Talán, ha látja, hogy nélküle is van élet számotokra, akkor elgondolkodik.
2010. márc. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!