Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor vertek el gyerekkorodb...

Sokszor vertek el gyerekkorodban? Melyiket szégyelled legjobban? És melyik volt a "legrosszabb"?

Figyelt kérdés

Bocs a sok kérdésért, tudom, hogy egyszerre, csak egyet kéne kérdeznem.

Ja, és kérlek, olyanokat ne írjatok, hogy nem vertek meg titeket soha, stbstb, mert nem arról szól a kérdés [nem vagyok gonosz, csak hát...]


Köszönöm mindenkinek, aki válaszol!!


2010. márc. 29. 15:59
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
84%

Jesszus,ahol ennyire durva dolgok történtek,remélem én is,hogy nem tartják a kapcsolatot a szülőkkel.

Némelyik az túl megy minden határon.

2012. szept. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
80%

Valaki írta, hogy itt biztos akik válaszolnak, vagy lelki nyomorékká lettek verve, vagy csak nem tudnak különbséget tenni a megérdemelt verés közt. Szerintem pedig nagyon is tudunk különbséget tenni. Én sem emlékezek meg arról, ha a nagyanyám rám húzott egyet a konyharuhával, mert egész nap a "városi" vízre kötött slaggal locsoltuk egymást meg a kertet, és már előre káprázott a szeme a vízszámlától, vagy mikor eső után a földúton képződött pocsolyába szaladgáltunk cipőstől ő meg moshatott utána. Nem azt mondom, hogy egyetértek vele, de ezek nem hagytak semmilyen nyomot bennem egyáltalán, nem éreztem azt, hogy rettegek nagyanyámtól, nem éreztem azt, hogy nem szeret stb.


Viszont, mikor apám úgy használta a kezét, hogy egy utálatos kis pondrónak éreztem magam, megalázott, FÉLTEM tőle, és tudtam, hogy meg sem érdemlem, arra a mai napig kristály tisztán emlékszem, még most is ugyanazt érzem, mint akkor, és nem tudom megbocsátani, meg mosolyogni rajta, hogy haha, 4 évesen féltem mikor mosták a hajam, mert mindig csípte a szemem a sampon, és mikor sírtam, akkor úgy pofon vágott, hogy beestem a wc mögé meg ilyenek. Nem vert szabályosan, nem rugdosott, szerintem, ha feljönne, ő meg lenne győződve róla, hogy á csak jelentéktelen kis nevelés volt ez, de nekem nem.


Én inkább azt mondanám rá, hogy idomítás az ilyen, nem nevelés.

2012. szept. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim válasza:

Sokszor bizony, szíjjal verték el a seggem de nagyon. Egy alkalommal pénzt loptam szüleimtől, amit majdnem mind el is költöttem. Otthon apám kereste a pénzét, ideges is volt, én letagadtam mindent. De rájöttek, hogy csak én lehettem a tettes, végül ki is derült, véletlenül lebuktam, mert hirtelen laptop -ot vettem magamnak belőle. Amire azt hazudtam, hogy ajándékként kaptam. Szóval nem kevés pénzt loptam el, ráadásul hazudtam is, és napok múlva derült csak ki az eset. Hát mikor megtudták, apám nagyon elverte a seggem a szíjjal. Vörös is volt utána a hátsóm. Máskor meg drogot vittem be a suliba, aztán behívatták a szülőket elbeszélgetésre. Akkor apám elővette a szőnyeg porolót és úgy elverte a seggemet, hogy csak na. Volt, hogy átírtam a jegyeimet az ellenőrzőmben, majd év végén megbuktam. Haza sem mentem, mert tudtam, hogy mi lesz otthon a jutalom, elmentem nagyszüleimhez, apám utánam jött, és ott előttük ölébe húzott és fakanállal nagyon elverte a fenekem. Két fakanalat tört el a seggemen. Képzelhetitek mit éreztem, iszonyatosan fájt ám, de jogos volt. Nagyim hiába nyugtatta apám, ő nem tágított. Ez csak pár eset a sok közül. Nagyon rossz gyerek és zűrös voltam, úgyhogy kijárt a verés. Ráadásul pedig nagyon szigorúak voltak a szüleim. De ezek ellenére sokat ünnepeltünk is, meg jó fejek voltak, megtarthattam a számítógépet is, igaz olyan büntit kaptam, hogy csak lestem, egész nyáron én nekem kellett takarítanom otthon, mindent. Bátyám szobáját is porszívózhattam, azt utáltam, de meg kellett csinálnom, nem mertem ellent mondani. Bátyám partikat rendezett aztán takaríthattam otthon. Nem tudtam mit csinálni a büntetés az büntetés. De megérte, mert lett egy tök jó gépem, meg a rendet is megtartom ma is mindig, ellenben tesóm nem.

Mára beláttam, hogy volt értelme ezeknek. Meg ennek ellenére jó a kapcsolat a családban is.

20F

2013. jún. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer amikor 1-est kaptam meg intot és lehulyeztem anyám akkor apám (pont ott volt a baratnom) levette a legycsapót
2023. jan. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:

Bocsi véletlen elküldtem...

Szoval akkor levette a légycsapót és rám parancsolt hogy toljam le a gatyam és a bugyim, majd fekudjek a kanapera és emeljem égbe a popsim és 500 rám vert. 2 légycsapót tört el majd egy lazea gumikesztyűt szakított szét.

Máskor meg családi összejövetel volt én meg a nagyi kedvenc tanyerjat duhbol szettortem. Akkor a nagyi Fakanállal verte el a meztelen popsim. 100Kaptam tőle. 2Fakanállal tört el rajtam.

Anyám mikor megtudta hogy ittam egy pohár bort a csupasz kezével addig verte a feneke míg vörös nem lett. 200 ütés körül lehetett.

Talán a legrosszabb az volt mikor apu megtudta hogy cigiztem de csak egy szálat. Utána két hétig nem tudtam ülni.

De egyszer a barátnőjét (másik) az anyja verte el előttem. Csak neki Fakanállal. 80as évek.

2023. jan. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
*latex
2023. jan. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:

Nálunk volt egy bünti szóba és minden héten kiraktak egy paoírt amire húzni kellett a strigulákat.

3=10 bugyiba

2=30 bugyiba

1=50 bugyiba

Beiras=60 pucéran

Intő=80puceran

Rovó=200 pucéran

Vissza beszéles stb:10 gatyában. Amennyit csináltam pénteken megkaptam. A bugyisokhoz szíjjal,a gatyáshiz fakanallal és a pucerhoz legycsapoval. Egyik alkalommal kaptam egy rovot egy egyest lógtam és nem mondtam el. Apám hazajött kikapta a kezemből a telefont beparancsolt a szobába, hogy vegyem le a gatyám és hozott 2 fésűt 2 fakanalt 1szíjjat 2 légycdapót és kiverte a seggem minden eszköz eltört. Majd másnap (péntek) megkaptam azt amit kellett 350 ütés az amúgy is vörös seggemre.

2023. dec. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!