Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor vertek el gyerekkorodb...

Sokszor vertek el gyerekkorodban? Melyiket szégyelled legjobban? És melyik volt a "legrosszabb"?

Figyelt kérdés

Bocs a sok kérdésért, tudom, hogy egyszerre, csak egyet kéne kérdeznem.

Ja, és kérlek, olyanokat ne írjatok, hogy nem vertek meg titeket soha, stbstb, mert nem arról szól a kérdés [nem vagyok gonosz, csak hát...]


Köszönöm mindenkinek, aki válaszol!!


2010. márc. 29. 15:59
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
98%
15 éves koromig vert apám. Anyám dolgozott reggeltől estig, apám egész délután otthon volt. Elment a kocsmába, részegen jött haza, és bizony minden alkalommal volt valami oka hogy megverjen... A legrosszabb pedig az volt, hogy amikor elmondtam anyámnak, ő nem nekem hitt...
2010. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
96%

Engem... nem tudom, mennyi az a sok, de kaptam párszor. Apámtól. Az orromat is eltörte, a legrosszabb mégsem ez volt, hanem amikor már "nagy" gyerekként (olyan 11-12 lehettem talán) Anyut verte, én meg sírtam a szobámban, mint valami kisgyerek. A többit inkább nem mondom, pont azért, mert szégyellem.

31/l

2010. márc. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
92%
fenekemre kaptam talán kétszer. egyiket se szégyenlem. egész pici voltam 6-8 éves. gyerekcsínyek lehettek, amiket csináltam. pl. nyelvöltögetés Anyura. na jó ezt szégyellem. de azt hiszem, magbocsájtható
2010. márc. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
38%

Szerencsére engem csak nevelés céljából ütöttek meg.

De még a szíjas módszerrel a seggemre(fú de utáltam, na ezek voltak a legrosszabbak), bár nem volt sok ilyen.


Ettől függetlenül az enyém is fog kapni nevelés céljából, ha kihúzza a gyufát.


Hurrogók kíméljenek!!!!!!!!!!

2010. márc. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
97%

Sokszor. Szégyellni nem szégyellem, mert kevésszer fordult elő az, hogy megérdemeltem volna.


Viszont volt olyan, hogy egy hétig nem mentem suliba, mert látszódtak a hátamon a nadrágszíj nyomai.

2010. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
97%

jah, elég sokszor. csak jegyek miatt (hármas-négyes). hogy melyiket szégyellem? ugyan. nehogy már én szégyelljem magam emiatt...

a legrosszabb volt, amikor úgy megvert anyám, h bepisiltem (kb 3.os lehettem)

2010. márc. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
96%
nemh iszem, hogy a gyereknek kéne szégyenkeznie azért mert elmebetegek a szülei és megverték. rokonokat sajnos nem lehet megválogatni.
2010. márc. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
98%
Egyszer a vasárnapi ebédnél anyám panaszkodott apunak rám, hogy nem csináltam meg, amit mondott, vagy pofákat vágtam, nem tudom. Én akkor nagyon csodálkoztam, mert tényleg nem akartam rossz lenni, inkább csak szétszórt, figyelmetlen voltam. Erre apám megragadta a frufrumat és beleverte a fejem a vasárnapi levesbe. Soha nem bocsátom meg egyiknek sem. Kaptam anyutól elég sokat, de az állandó üvöltéstől összeugrott a gyomrom, felnőttként sem túl stabil az idegrendszerem.
2010. márc. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
95%
Én egyszer kaptam déditől egyet :D De nagyon csúnyát mondtam rá, valamit beszóltam, mert az óvodában felbiztatott egy kisgyerek, hogy menő ha ezt mondom, na akkor kaptam egyet egy pálcával, de most jót mosolygok rajta és bizony nagyon megérdemeltem, nagyobbat kellett volna :D Ez nevelési célzat volt és bevált, mert utána soha többé nem mondtam ilyet és lám nem lettem degenerált és semmi egyéb és dédim sem gonosz.
2010. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
95%
Ja és egyáltalán nem fájt, tehát nem verés volt, csak odacsapott, de tényleg egyáltalán nem úgy ütött meg, hogy fájdalmat okozzon.
2010. márc. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!