Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokszor vertek el gyerekkorodb...

Sokszor vertek el gyerekkorodban? Melyiket szégyelled legjobban? És melyik volt a "legrosszabb"?

Figyelt kérdés

Bocs a sok kérdésért, tudom, hogy egyszerre, csak egyet kéne kérdeznem.

Ja, és kérlek, olyanokat ne írjatok, hogy nem vertek meg titeket soha, stbstb, mert nem arról szól a kérdés [nem vagyok gonosz, csak hát...]


Köszönöm mindenkinek, aki válaszol!!


2010. márc. 29. 15:59
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer. Amit szerintem nem érdemeltem meg, hiszen 2.os lehettem talán, és egyest kaptam helyesírásból. Az összes többi gyereknek is ilyen rossz lett, de ők nem kaptak érte. Akkor megfogadtam, hogy soha többé nem engedem, és nem is csinálom a gyerekeimmel is.

Aztán egyszer a pasim részeg volt és próbált egyet ütni, de megvédtek..ott abban a pillanatban azt mondtam h kész vége..nekem ilyen pasira nincs szükségem. Lehet elhamarkodott döntés volt..de így éreztem tisztának.

2010. ápr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére annyira kevésszer vertek meg, hogy emlékszem valamennyire. Anyám egyszer adott egy pofont, mert kijelentettem, hogy akkor is megyek táborba, ha nincs rá pénzünk!

Apám kétszer csapott oda, szájaskodtam. Talán a nagynéném "vert" legtöbbet (a fésűjével csapkodott meg), apácaként igen szigorú volt. De mégis imádtam! Általában azonnal megbánta, és valami finomsággal rögtön kiengesztelt:) Ennyit a következetes nevelésről...


A lányomra, aki 18 múlt, életében kétszer emeltem kezet. Mindkettő nyomós indokkal történt:(

2010. ápr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Mostmár "csak" állandóan kritizál, és belémköt. Alig várom már az egyetemet, meg a koleszt!


19/L

2010. ápr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
100%

11:23 jó az az írás wikiről.


engem asszem annyira nem, de lekileg terrorizált fater. mindíg fenyegtetett, hogy megver, egyszer még be is állított, hogy fenjem ki a kést és szíjat hasít a hátamból. én meg ott bőgtem mindenki előtt, az a tahó meg plusszban még fenyegetett is és ordibált, hogy ne bőgjek.

meg egyszer még a nyakláncomat is elszakította úgy megcibálta a ruhámat nyaknál fogva.

meg egyszer volt, hogy rossz jegyet kaptam ő meg üvöltözni kezdett velem, lehülyézett és fejbe vert. folyton a fejemet verte. én meg mennyi voltam? alsós, neki meg a marha nagy lapát tenyere...

aztán azután sose mondtam el, ha rossz jegyet kaptam, aztán fogadón derült ki, hogy mi a szitu, aztán jött haza pipán, és egyből megvolt a balhé, meg a lelki terror. de tök mindegy lett volna, hogy elmondom-e vagy se a rosszjegyet, ez lett volna akkor is, csak sűrűbben. így legalább csak két három alkalomra szűkíthettem a dolgot.

azóta is rühellem fateromat, alig beszélek vele, csak ha kell. ha együtt vagyunk folyton megy művigyor, meg a színjátszás. legalábbis a részemről ő azt hiszi boldogan megvagyunk...szánalmas.

de a családból kevesen vannak vele jóban, mert mindenkivel kötekedik és azt hiszi még jól is teszi...alig várom, hogy saját lakásom és életem lehessen.

aztán még csodálkoznak, miért nem jövök ki a férfiakkal...na vajon...mindben őt látom.

2010. ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
100%
Engem régebben vertek nagyon sokat, anyám ott üött ahol tudott, apám meg mindig szíjjal( mondjuk nála jobb volt az mint kézzel, mert az nagyon fájt). Jó nem voltam jó gyerek az tuti. De nem engedtek sehová, se hozzánk barátokat és otthon unatkoztam nagyon, néha tettem rossz fát a tűzre. A legrosszabb az az volt, amikor rámfogták hogy loptam és addig vertek, míg be nem ismertem. Délután fél 1-től vertek felváltva szíjjal este fél hétig - mert akkor kezdődött a híradó. Próbáltam sikítani, hátha jön valaki, de akkor csak jobban ütöttek.Ez volt a legrosszabb. Amit a legjobban szégyenlek az az volt, hogy le kellett tolni a gatyámat lehettem akkor már 13-14 és úgy ütött az apám, hogy lássa a nyomát vagy nem tudom miért. A másik amit legjobban szégyenlek 14 voltam és azt a kifogást találtam ki, hogy ne verjen meg rögtön, hogy most van éppen meg. Erre anyám bejött és betett a bugyimba egy betétet és után amegvert az apám. Nagyon szégyenlős voltam már akkor is, de ez nagyon megmaradt bennem...
2010. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
100%
23.16 vagyok, és ez sokkal rosszabb, mintamit velem csináltak. Én csak kézzel meg bottal kaptam, szíjjal csak fenyegettek, és a ruhát sohasem vetették le velem.
2010. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Néhány tényleg nagyon durva. Főleg utolsó előttié.

2010. ápr. 5. 22:38
 28/57 anonim ***** válasza:
100%
TEgnap 20:20-asnak üzenem, remélem már felnőtt vagy azóta és nem tartod a kapcsolatot a szüleiddel, mert ilyet nem ember, hanem állat csinál. Engem sokat vertek jogosan (korábban hozzászóltam), de azzal soha nem aláztak meg. Undorító.
2010. ápr. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
100%
20:20 együtt érzek veled. Állati nehéz gyerekéveid voltak. Remélem, mára már elmúlt és jobb életed van!
2010. ápr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! 20.20-as vagyok.

Sajnos még velük éled, de szeptembertől hál'isten megyek el(80km-rel arrébb). Amúgy egy éve nem volt semmi, amióta össze zörrentem apámmal. Megpofozott én meg felálltam és aztmondtam "üssél te állat, h. ez jól esik". Nah ezután megint megpofozott én meg megint elmondtam.Így ment 4-szer 5-ször, aztán kirohantam a lakásból egyenesen az anyjáékhoz át, ott aztán nagyon nagy bulee lett belőle átjöttek anyámék, ott persze égtek a nagyszülők előtt. Tagadtak, mentegetőztek, de hát az arcom be volt dagadva, nem tudták mire fogni. Akkor szerintem megijedtek, hogy valami következménye lesz, mert azóta nem volt semmi. Anyám azóta mentegetőzött is , hogy a munka miatt türelmetlenek voltak velem, de ezt soha nem tudom nekik megbocsájtani.

2010. ápr. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!