Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek az érzéseimmel?...

Mit tegyek az érzéseimmel? Harmadik babát szeretnék, de a férjem sajnos nem!

Figyelt kérdés
Van egy 4éves kislányom és egy 2éves kisfiam. Teljesen rendben van az életem. Egy dolgot kivéve. Borzasztóan vágyok egy harmadik babára. Csak az a baj, hogy a férjem nem szeretne többet. És sajnos az ezzel kapcsolatos érzéseimet sem tudom megbeszélni vele, mert nem jutunk ötről a hatra.Azt ne mondjátok, hogy mit panaszkodok, másnak egy baba sem sikerül, vagy hogy legyek türelmes, az idő mindent megold. Tudom nagyon jól. De másra sem tudok gondolni. Olyan, mintha ez az érzés beleégett volna az agyamba...
2010. márc. 29. 09:00
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Speciel eszembe sem jutott a pénz inkább a gyerekmániás nők akiknek fontosabb a gyerekük mint a fárjük. És az ilyeneket nem nézem jó szemmel. Nem biztos hogy olyan vagy csak lehet... Itt nem lehet nagyon kompromisszumot kötni! Vagy igen, vagy nem. De mivel van már két szép gyereked ezért úgy gondolom hogy ennyit bevállalt (és örülj neki hogy nem nullát vagy csak egyet) és ez elég jó kompromisszum. Ők ketten miért nem elég jók? Megijedtél hogy mindjárt felnőnek és nem lesz kit nevelni?
2010. ápr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%

Teljes mértékben megértelek. Náunk is hasonló a helyzet csak fordítva. 3 kisfiút fogadtunk örökbe és én szeretnék még, de feleségem nem.

Nem tudom mi lenne a helyes megoldás. Szerintem próbáld elmondani neki, hogy mennyire szeretnéd, ha lenne még egy babátok.

Am tényleg gyengék a kifogásai. Mi is ketten vagyunk testvérek az öccsémmel, mégis szeretnék negyedik, ötödik, esetleg hatodik gyereket.

2010. ápr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
Nem értem miért hiszitek természetes módon hogy az előbbrevaló vágy hogy legyen még egy gyerek mint az hogy ne legyen?
2010. ápr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!