Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam szüleimnek vagy ne?

Elmondjam szüleimnek vagy ne?

Figyelt kérdés
Eddig mindig csak lány barátnőim voltak és 1 hónapja találkoztam egy sráccal aki nagyon megtetszett és összejöttünk. Szüleimnek szeretném elmondani hogy nem barátnőm van hanem barátom csak félek tőle hogy nagyon kiakadnának.Apukám nagyon elítéli ez ilyen dolgot!:S Nagyon el szeretném mondani nekik mert már rossz így hazugságban élni és mindig kamuzni hogy hol vagyok. Várjak még egy kis időt vagy mondjam meg minél hamarabb?Szerintetek mit csináljak? Köszi a válaszokat! 16/F
2010. márc. 28. 16:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
16 évesen miért kellene várni a baráttal? Kommentelők.. :) De amúgy kirakni nem rakhat, abba anyudnak is van beleszólása. De elég neki elmondanod.
2010. márc. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Csak azért "mertem" megkérdezni,mert a tiniknél ilyesmi fellángolásból is előjöhet,lehet,hogy 5év múlva saját magát sem fogja érteni,hogy most miért érzett így.Szóval "feleslegesen" nem kellene még magának kellemetlenséget okozni,mert az soha senki nem fogja róla lemosni,akkor sem,ha tegyük fel 10év múlva felesége lesz...még gyerek,16éves...
2010. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor mondd el ha komolyabbra fordul a dolog. 1hónap még semmi,én azt mondom ha nővel lennél 1 hónapja azt is felesleges még bejelenteni,nagyon friss.
2010. márc. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Tudom, hogy az a legitsztább és legegszerübb dolog ha elmondod de én a helyedbe nem mondanám el semikép.
2010. ápr. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!