Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a szüleimnek?...

Elmondjam a szüleimnek? Láttam a nővéremet egy lánnyal csókolozni.

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 18:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy bármi közöd lenne hozzá. Majd ő elmondja, ha szeretné!!!!
2011. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Ez erősen függ attól, hány éves a nővéred, és hány éves, akivel csinálta. Ezektől függően akár kötelességed is lehet szólni, de gonosz dolog is lehet.
2011. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem se mond el, nagy szemétség lenne.

De mondanál konkrétumot? Hol láttad őket? Biztosan jól láttad?


23N

2011. aug. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
Semmi közötök hozzá, se neked, se a szüleidnek.
2011. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Lehet, hogy nem is a nővéred volt. Lehet, hogy nem jól láttad.Lehet, hogy a másik fiú volt, és nem lány.Származik valakinek valami haszna abból, ha ezt elmondod?Jobban éreznéd magad, ha ez másokat is bántana, nem csak téged? Előbb mindig gondold át alaposan.
2011. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
27%
nem hiszem ,,,,,ez kamu kérdés! Biztosan úgy csinálták,hogy te lásd! Én meg az Iluska mostohája vagyok!
2011. aug. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
59%
Engem is látott a húgom lánnyal (barátnőmmel) csókolózni. (Párkapcsolatban ugye szokás pl. csókkal köszönteni egymást. Ezt csípte el.) ÉS hozzám jött oda, megkérdezni, hogy most mi van: nem a szüleinkhez ment árulkodni, butaságokat mondani. Megkérdezte, mi a helyzet. Te is tegyél így.
2011. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Az Örs vezér térnél láttam őket csókolozni, a nővérem 16 éves, akivel csókolozott, ő is kb ennyi lehet.
2011. aug. 7. 18:19
 9/22 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem hagy nyugodni a dolog, akkor állj a nővéred elé, és beszélj vele, ne legyél sunyi kis besúgó.

Ha annyira nem izgat a dolog, akkor felejtsd el örökre.

Lehet a nővéred is vívódik, szégyenli, nem csessz ki vele, hogy elárulod! Gondolj bele fordítottba...

2011. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%
Akkor ne szólj a szüleidnek. Viszont a nővérednél rákérdezhetsz. Lehet, hogy tényleg félreértés. Nyílt utcán ritkán szoktak egyneműek csókolózni.
2011. aug. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!