Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a szüleimnek?...

Elmondjam a szüleimnek? Láttam a nővéremet egy lánnyal csókolozni.

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 18:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
78%
Semmi közöd hozzá. De ha nagyon kíváncsi vagy, a nővéreddel beszélj a dologról, ne a szüleiddel.
2011. aug. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
78%
Én is 16 éves vagyok, és valami ilyesmi van velem is. Én sem merem elmondani a szüleimnek, valószínűleg nála is ez lehet. Ne mondd el, várd meg, hátha ő el fogja mondani. Egyébként is nagy szemétség lenne.
2011. aug. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Jó nem mondom el, de jól esett volna bosszút állni egy kicsit, mert múltkor ő beárult apának amikor kiakartam szökni a fiúmhoz.
2011. aug. 7. 18:28
 14/22 anonim ***** válasza:
76%
Más az, hogyha beköp, meg más, hogyha a "másságáért" hordanák le a szüleid, elfojtanák az "énjét"
2011. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel.
2011. aug. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
52%
De az teljesen más téma. A tesód valószínűleg azért árult be téged, mert aggódik érted. Gondolom fiatalabb vagy nála 1-2 évvel, szóval kb 14 éves lehetsz. Így érthető hogy aggódik.:) Inkább menj oda hozzá, és beszélgess vele, kérdezgesd őt, és beszéljétek meg egymással a gondjaitokat. És ne áruld be :) Majd ő elmondja ha akarja. Ha tényleg igaz ez, akkor nem olyan könnyű elviselni, hogy más az ember a többitől. Tapasztalat.
2011. aug. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

18:32


Szeptemberben leszek 13.

Lehet ,hogy aggódik de akkor is rosszul esett.

Majd megpróbálok vele beszélgetni négyszemközt.

2011. aug. 7. 18:36
 18/22 anonim ***** válasza:
85%

Na, hát ha meg 13 éves vagy, akkor még szép, hogy próbál óvni téged :) Még fiatal vagy a pasizáshoz, ezért szólt a szüleidnek, nehogy valami baj érjen téged. :)

Hajrá, szorítok :)

2011. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
66%

szia

a nővéred csak féltett ezért köpött be apukátoknál... én is ezt tenném a hugommal aki szintén 13 éves, mert inkább most kicsit haragudjon mint hogy hülyeséget csináljon :)

másrészt én is csókolóztam már lánnyal (nem is egyel)

tudod, fiatalság, bolondság :):):)

19L

2011. aug. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Annyira boldog vagyok!

Beszéltem a nővéremmel, nem leszbikus, csak szereti néha egy lánnyal is csinálni ,mert néha szüksége van arra a gyöngédségre amit csak egy másik lány tud megadni egy lánynak.

Azt mondta ,hogy nagyott nőttem a szemében ,hogy neki szóltam elösször és nem apuéknak.

Úgy néz ki ,hogy a nővéremmel barátnők is leszünk :-)

Jövő héten megyünk az Árkádba plázázni.

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.

2011. aug. 7. 22:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!