Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményeket? Idézem,...

Mi a véleményeket? Idézem, amit a feleségem mondott nekem. Lent.

Figyelt kérdés

"Màr bànom, hogy hozzàd mentem, inkàbb mehetem volna olyanhoz, aki melett nem lennèk koldus."


Amugy dolgozom ès törődöm a csalàdommal.


Fontosabb neki a pènz, mint a szerelem ès szeretett?


2016. jan. 15. 23:48
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

39

Ha,majd lessz hàrom gyereked, akkor ird le nekem

Ugyan ezt.

2016. jan. 16. 18:44
 42/51 anonim ***** válasza:
37%

Leírom UGYANEZT, ha LESZ 3 gyerekem.

Egyébként szerintem senki nem tartott fegyvert a fejedhez, hogy 3 gyereket csinálj.

2016. jan. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
79%

Ha ilyen szarul álltok anyagilag, mi a pitsának csináltatok HÁROM(!), nem egy, nem kettő, HÁROM(!) gyereket? Gumira se volt pénz? Leírhattad volna már ezt az elején, mert akkor nem pazarlom az időm erre a kérdésre. Rohadtul nem tudom sajnálni azokat, legyenek nők vagy férfiak, akik a nagy büdös semmire vállalnak gyereket, aztán sírnak, hogy semmire nincs pénz.

Menj te is sírj valamelyik híradóba, hogy jajj de sz_ar az élet, meg a gonosz zorbán a hibás, ő szúrta ki a gumit, háromszor is.

2016. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
46%
42-43 undorítóak vagytok, fejezzétek be. Te hérosz 39-42, nem tudjuk, mit hoz a jövő. Egyik napról a másikra válhat valaki földönfutóvá, nyomorékká, kár itt nagyképűsködni.
2016. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim válasza:
90%
szerintem előfordulhat, hogy csak meggondolatlan volt elkeseredettségében. nekem sokkal fontosabb a párom, mint a pénz, de nem tartom elképzelhetetlennek, hogy hirtelen felindulásból ilyet mondok neki.... úgyhogy inkább vele próbáld megbeszélni! és ne ennyiből vonj le végleges következtetést! de azért mondd el neki, milyen rosszul esett ez neked
2016. jan. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:

42 - 43

Úgy írtok, mint egy èrtelmi fogyatèkos!

Amúgy bàrzongorista voltam, mind addig, míg nem törtènt egy balesetem.

2016. jan. 17. 10:58
 47/51 anonim ***** válasza:
5%

hát nem csoda ha ilyeneket mond ha gyakorlatilag te csak az ingatag boravalót teszed le az asztalra

ha törödsz a családal legalább a havi fix minimálbért meg kéne keresni

zenélésből nem te tartod fen a családot

bárzongorista....

2016. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:

Nem csak èrtelmi fogyatèkos vagy,hanem szellemi fogyatèkos is.

Bàrzongorista voltam ès jól is kerestem.Mindent megtudtam addni a csalàdomnak.Ès nem csak a borravalót tettem le az asztalra,hanem az összes keresetemet. :)

De,sajnos egy baleset soràn megsèrült a kezem, ès azóta vannak anyagi problèmàink.

De,nem lessz màr többè anyagi problèmàink, mert egy jó baràtom adott egy kèt jó ötletett,ès remèlem rendezödni fognak igy a problèmàink.

2016. jan. 17. 22:28
 49/51 anonim ***** válasza:
Nekem is írd meg azt az 1-2 jó ötletet, légyszi, köszönöm.:)
2016. jan. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 A kérdező kommentje:

Kutyafelvàsàrlókkal van kapcsolata,ès egy kölyök francia buldog kb. , olyan 120000f .

Na de vannak mèg dràgàbb kutyusok is.

Jövőhèten csinàljuk a kutyàknak a helyet ès ha kèsz lesz add nekem 10db kutyàt, ami kb.800000f

hozz be egy èvben egy kutyus.

Na de van mèg jobb tervünk is. De azt nem irom le.

2016. jan. 18. 02:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!