Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van a születésnapom, és a...

Ma van a születésnapom, és a családom még annyit sem mondott, hogy isten éltessen. Veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés
Már régóta azt érzem, hogy utálnak engem és lesz@rnak. De ez az érzésem csak ma reggel vált biztossá, amikor felkeltem anya semmit sem mondott, s addig bámultam rá meredten, amíg le nem esett neki a tantusz. Aztán meg persze csak mentegetőzött, hogy bocsánat, annyi dolgom volt, hogy kiment a fejemből. Az öcsém is csak elviharzott mellettem, a húgommal (akivel amúgy egy suliba járunk) háromszor futottam össze a folyosón és egyszer sem mondott semmit. Szerintem kb. az se érdekli, hogy élek-e vagy halok. És most ez tényleg az utolsó csepp a pohárban, annyira ridegek velem, hogy ezt már nem bírom.. Ilyen esetben mit lehet tenni? Ha ezt így elmondanám nekik, akkor kiakadnának, hogy miket feltételezek róluk. A barátnőimet/barátaimat nem akarom ezzel terhelni, a szakemberekben nem bízom. (rossz tapasztalatok)Most mégis mit tegyek? Úgy érzem, ha kinyírnám magam akkor se lenne semmi, letojnák, de legalább nem néznének rám úgy, mint egy darab sz@rra többet.
2013. nov. 21. 14:25
1 2
 1/20 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Előfordult...


Isten éltessen, és mindezek ellenére is szép szülinapot kívánok Neked!

2013. nov. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot! :)


Biztos szeretnek, csak az embereknek tényleg sok dolguk van. Ez elkerülhető lett volna a részükről, ha készülnek ajándékkal, mert akkor már amiatt se felejtik el, hogy átadhassák neked.


Nem érem az ilyen embereket. Ha nincs pénze valakinek akkor is lehet sütni egy olcsó sütit, ha más nem bögrés mikrós sütit biztos csinálnék a gyerekemnek... annak kb 60 Ft a költsége, de lehet annyi se...

2013. nov. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Boldog születésnapot kívánok! a történtek ellenére próbáld pozitívan látni a világot! Sajnos én is jártam így! A 25. szülinapom merült feledésbe. Túléltem. Fel a fejjel!:)
2013. nov. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Isten éltessen sokáig!

Ők most mind Téged köszöntenek:

[link]

2013. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
Boldog szülinapot!
2013. nov. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapok kívánok:))
2013. nov. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Isten éltessen sokáig!
2013. nov. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Boldog szülinapot!

Szerintem várj még egy kicsit. Estig még sokminden történhet. Nem lehet, hogy meglepi lesz?

Ha nem, akkor holnap finoman említd meg.

2013. nov. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleimnek minden nap egyforma, ezért mindig ez volt. Aztán rájöttem, hogy ha elkezdem nekik mondogatni, hogy "szerdán szülinapom lesz", akkor kapok tortát, ajándékot, felköszöntenek. De egyébként rengeteget dolgoznak, s amíg nem nőttem fel, nem is értettem, hogy lehet ilyen dolgokat elfelejteni. Ez még nem jelenti azt, hogy a családod nem szeret, csak feledékenyek. Ja, és boldog szülinapot!
2013. nov. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Boldogságos szülinapot!
2013. nov. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!