Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A csaladom mindig bantogat....

A csaladom mindig bantogat. Mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok elkoltozni itthonrol. A szuleim es a tesoim mindig csak bantogatnak szoban. Nem lehet veluk megbeszelni semmit se normalisan mert ha mondok nekik valamit akkor en vagyok a hulye. Hogyha csinalok itthon valamit akkor is azt mondjak hogy nem csinaltam semmit. l/19
2013. nov. 21. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:
3%

Gyere, sírd ki a vállunkon magad, segíteni mást nem fogunk tudni. Mindig az a hülye, aki másra mondja. Gyerekkorunkban, ha csúnyát mondott valaki, azzal vágtunk vissza:

Aki mondja mááásra /az mondja magááára/ te mondtad magadra/ béka nől a hasadba!

(hangsúlyozva, elnyújtva az á-kat.)

Próbáld ki:) elhallgatnak (egy darabig)

2013. nov. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ezeknek szart se érsz. menni kéne
2013. nov. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
[köszi a lepontozást..máskor nem próbálok segíteni, az jó?]
2013. nov. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nagy segitség volt.
2013. nov. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
A tiéd, Ó, négyeske, viszont gigantikus segítség volt.
2013. nov. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nyenyenyenyenyenyenyenye
2013. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy bantogat??
2013. nov. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Telefonrol irok. De amugy nem en pontoztalak le. Nem hiszem el hogy egy ilyen kerdesre nem lehet normalis valaszt adni.
2013. nov. 21. 18:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor sincs ilyen szó, hogy "bántogat". Bánt, vagy megbánt. Amúgy mi azt nem tudhatjuk, miért van ez. 19 éves felnőtt nő vagy, neked kell tudnod, hogy mit csinálsz, ami miatt bántanak. Lehet az a baj, hogy nem segítesz a háztartásban, nem dolgozol, de munkát sem keresel. Valami oka biztosan van, hogy így bánnak veled.
2013. nov. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a 'bántogat' szó. Kifejező és szép. A bántás gyakorító képzővel - érzékletesen fejezi ki , hogy folyamatról van szó.

Az nem tetszik persze, hogy bántogatnak. És szerintem az első válasszal tudtam csak segíteni, mivel írtad, elköltözni nem tudsz. Mégis, akkor te például mit válaszolnál, ha kívülálló lennél, ha tőled kérdeznék ezt?

Érdekelne.

2013. nov. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!