Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van a születésnapom, és a...

Ma van a születésnapom, és a családom még annyit sem mondott, hogy isten éltessen. Veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés
Már régóta azt érzem, hogy utálnak engem és lesz@rnak. De ez az érzésem csak ma reggel vált biztossá, amikor felkeltem anya semmit sem mondott, s addig bámultam rá meredten, amíg le nem esett neki a tantusz. Aztán meg persze csak mentegetőzött, hogy bocsánat, annyi dolgom volt, hogy kiment a fejemből. Az öcsém is csak elviharzott mellettem, a húgommal (akivel amúgy egy suliba járunk) háromszor futottam össze a folyosón és egyszer sem mondott semmit. Szerintem kb. az se érdekli, hogy élek-e vagy halok. És most ez tényleg az utolsó csepp a pohárban, annyira ridegek velem, hogy ezt már nem bírom.. Ilyen esetben mit lehet tenni? Ha ezt így elmondanám nekik, akkor kiakadnának, hogy miket feltételezek róluk. A barátnőimet/barátaimat nem akarom ezzel terhelni, a szakemberekben nem bízom. (rossz tapasztalatok)Most mégis mit tegyek? Úgy érzem, ha kinyírnám magam akkor se lenne semmi, letojnák, de legalább nem néznének rám úgy, mint egy darab sz@rra többet.
2013. nov. 21. 14:25
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és hogy ennyien felköszöntöttek! :)) egyébként nem hiszem, hogy készülnek valami meglepetéssel, most ért haza anya és a húgom és még nekik állt feljebb, hogy mit vagyok megsértődve. Persze egy boldog szülinap nem hagyta el a szájukat..
2013. nov. 21. 15:18
 12/20 anonim ***** válasza:
Egyem a szíved, mondd el nekik! Nem gondolatolvasók. Mondd nekik, hogy bánt, amiért nem köszöntöttek fel a szülinapodon. Mi se köszöntöttünk volna fel, ha nem mondod, hogy szülinapod van. Persze, tudom, ők a családod, de ők is felejthetnek.
2013. nov. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Nahát Boldog szülinapot és még jó sokat!!Azért ezt nem illik elfelejteni.Ne szivd fel magad:))Ha estig nem kivánnak boldog szülinapot,állj be az ajtóba és vidáman nagy vigyorral mondd nekik köszönöm a kedvességetek igazán aranyos tőletek nem felejtettétek el a szülinapom.És vonulj a szobádba szép nyugodtan.majd elgondolkodnak rajta....
2013. nov. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Az èn anyám kiírta a facebook üzifalamra, hogy "Boldog szülinapot" , miközben ott ültem a másik szobában....
2013. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Először is Boldog születésed napját!

Másodszor biztos hogy felfognak köszönteni csak lehet későbbre halasztják gondolom meglepetés céljából. Velem is volt már ilyen hogy este köszöntöttek fel egyrészt azért mert este fél 10 kor születtem, másrészt azért mert meglepetés bulit szerveztek amibe javarészt a barátnőm keze is benne volt, ami nagyon jól sikerült. Tehát még ne keseredj el teljesen lehet várnak még valakire vagy valami oka van hogy így húzzák.

2013. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Boldog születésnapot!! :)

Velem még sose történt ilyen.Sajnálom,hogy ilyen családod van...:(((((

2013. nov. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Ajaj, de még milyen sokszor!

Pl. a 16.szülinapomat végisírtam, aztán egy versben írtam ki magamból a fájdalmat.


Nemcsak nem köszöntöttek meg, de a szobám előtt a folyosón ordítoztak, hogy biztosan halljam, hogy ők tudják, hogy ma vagyok 16 éves, de lesz.rják.


Ne szólj nekik semmit. Ha erpszakkal kivered a boldog szülinapot másokból, az benned is, és a másik félben is csak rossz érzést fog kelteni. Ő nem önként adja, te pedig tudod, hogy nem önként, szeretetből kaptad.


------


Én azért elmondom neked, és önként és szeretetből: Isten éltessen sokáig! Boldog születésnapot! :)

2013. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=fWDfxgngrNc

Csak itt, csak most, csak neked- Boldog szülinapot, Isten éltessen!

2013. nov. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem rendszerint a saját apám felejti el a szülinapomat. Már nem is zavar, amúgy sem foglalkozom a szülinapommal, nem is ünneplem. Utána 1-2 héttel persze szégyenkezve felköszönt. Én nem csinálok ebből ügyet, te se tedd. Vannak fontosabb dolgok is az életben, amin lehet, és fogsz is mérgelődni/bánkódni. De ha nagyon bánt, nyugodtan tedd szóvá, nem fogják leharapni a fejed.
2013. dec. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a kedves és biztató szavakat! :)
2013. dec. 11. 17:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!