Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményeket? Idézem,...

Mi a véleményeket? Idézem, amit a feleségem mondott nekem. Lent.

Figyelt kérdés

"Màr bànom, hogy hozzàd mentem, inkàbb mehetem volna olyanhoz, aki melett nem lennèk koldus."


Amugy dolgozom ès törődöm a csalàdommal.


Fontosabb neki a pènz, mint a szerelem ès szeretett?


2016. jan. 15. 23:48
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
85%
Kihalok... Itt a nőnek ugrottak neki először! Ha jól látom a százalékok alapján te voltál az első, aki egy mondat alapján már el is könyvelted anyagias pitsának meg k_urvának. Ezek után meglepő, hogy valaki a másik oldalról hasonlón hevesen reagál? Szóval miről is beszélünk?
2016. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
26%

Kedves kérdező, mondd meg neki, hogy:

- " Hát nem mehettél volna "olyanhoz aki gazadag", mert rád sem nézett. Nekem pedig új ruha nélkül is tetszel, de nagyon, szeretlek.

Döntsél, mész a küszöböt rágni egy gazdag ürgebürgéhez, vagy megpróbálunk szeretetben együtt élni, és megoldani az anyagi nehézségeinket."


Sok sikert, jó békülést!

2016. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem teljesen jogos,hogy kiakadtál ezen a válaszon, hisz egy szép ruha semmit nem old meg és elég baj ha attól fogja magát jobban érezni. Én se várnám el a páromtól,hogy még többet dolgozzon csak azért, hogy egy ruhával több lógjon a szekrényemben, hisz a családdal is lenni kell. Boccs de előre sajnállak, mert ha most ez volt akkor mi lesz később. 23/N
2016. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
95%

Az értelmes nők pont lesz@rják, hogy egy ilyen, mint te, 61%-os, mit gondol róluk.:-)

Egy ruháért nem mond ilyet normális nő a férjének, valószínűleg ez csak a veszekedés kiindulópontja volt. Átlag család megérzi azt, ha egy fizetés kiesik, de erre lehet is számítani, fel kell rá készülni, amikor gyerektervezés van. Inkább az lehet, hogy már kiszabadulna otthonról, feszült, és ilyenkor minden baj, amit különben nem érezne nagy tragédiának. Ha elfajul a veszekedés, akkor oda üt verbálisan az ember, ahol a legjobban fáj - neked, úgy látszik, az a gyenge pontod, hogy viszonylag keveset keresel. Ez még távolról sem jelenti azt, hogy neki az anyagi jólét a legfontosabb - ha így lenne, nem szült volna gyereket ebbe a kapcsolatba. Ha az a probléma gyökere, hogy visszamenne már dolgozni, keressetek rá megoldást.

2016. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
22%
71%, TE honnan tudod, hogyan gondolkodik egy értelmes nő? Mert te ettől igen távol állsz, az látszik minden egyes megnyilvánulásodon. Engem is simán megítélsz ismeretlenül, értelmes nő nem ilyen.
2016. jan. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
88%

"71%, TE honnan tudod, hogyan gondolkodik egy értelmes nő?" Onnan, hogy az vagyok.

Amúgy ez az első hozzászólásom volt a kérdéshez, és 74%-os vagyok, de gondolom, nekem írtad, 61%-os.:-)

2016. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:
Szülése utàn 2 hónap elteltével visza nyerte règi csinos alkatját. És nincs mindig othon,jàr az anyjahoz ès az anyosahoz is,nem beszélve arról, hogy oda figyelek rà ès dicsèrgetem.
2016. jan. 16. 16:27
 38/51 anonim ***** válasza:
50%
36. nem a 29-31-nek (72%) írja, nem neked - de akár abba is hagyhatnák a vitát, a kérdezőnek ez nem segít
2016. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem, ha a férfi nem tudja megteremteni annak a feltételeit, hogy a család jól éljen, akkor nem férfi.


Mondom ezt 26 éves fejjel úgy, hogy dolgozom és én tartom el a barátnőmet és az anyámat és jól is élünk.

2016. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
8%

mondod ezt, és tévedsz, te hérosz 39-es.

Nem arról volt itt szó, hogy a kérdező nem teremti meg, hanem összevesztek az anyagiakon.

2016. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!