Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki kopasz már mindjárt...

Ha valaki kopasz már mindjárt meg kell tőle ijedni?

Figyelt kérdés

A szitu a következő pár hete hozzánk csapódott egy cicus, édes pofa, nem akartam állatot, de gondoltam ha ide jár legalább jó lesz megismertetni egy macskát a kisfiammal. A cicus elég csapodárnak bizonyult, kb hetente csak egyszer láttuk, már többször lemondtunk róla, h biztos elütötte egy autó v valami történt vele. Gondoltam h van más gazdája mivel azért mindig előkerült, de amikor ott volt kapott egy kis tejet, párizsit, cserébe egy kicsit hagyta magát csodálni a fiamnak. Gondoltam elvisszük állatorvoshoz, féregtelenítés, bolhairtás.....

Tegnap megint egy hét kimaradás után megjelent, de magával hozott egy elküldhetetlen kandúrt és ma meg egy másikat, igen tüzel a szentem.....ma sikerült elhálni a nászt a teraszon.....többször is!!! Na ja ennek az ember annyira nem örül.

A lényeg h most hívott a férjem, h felhívta az ikerszomszéd, h nekünk van e macskánk, mert tele van pisilve a terasz....mondta a férjem h van egy macska akinek adtunk párszor enni, de ezzel meg is ígérte h el fogjuk zavarni. nekem is megtiltotta az Uram h adjak enni a kis ribinek....Mondta a szomszéd h tudja h a macska a szembeszomszédunké, ezért is kiakadtam, h akkor miért minket hívogat...Egyébként ikrházban lakunk, de teljesen el van a két rész különítve, se közös terasz, se kert, és a bejárat is telejesen máshol van. A szomszéd egy nagy darab volt boxoló, a macájával és a két éves lányával lakik a szomszédságunkban, de kb ezzel az erővel beterrorizálhatná az összes környező házat. A férjem meg ezek szerint rögtön beszart tőle........vélemény????


2010. márc. 25. 19:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
és miért nem mondod meg TE a szomszédnak a "frankót"??????? Nem csak dumálni kell aranyom.....
2010. márc. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

aranyom! a férjemnek megmondtam a frankót, vagyis inkább megmondtam h mi a problémám a történettel! a szomszéddal meg lehet beszélni, de a férjemmel már beszéltek, nem tudom mire lenne jó a kirohanás.....nem tartom egy értelmes embernek.....valószínű arról se sikerülne meggyőzni, h a macska jó dolog. a férjem mondta, h a macska érdekében ne rakjak ki kaját, mert ki fogja nyírni a szomszéd....ebben egyet is értek vele.....

Ismerőssel is ez volt, állítólag a szomszéd gyerekei nem tudtak tanulni a kutyaugatástól, 2 írszettere volt a srácnak....egy ideig mondogatták, h ugatnak a kutyák, aztán múlt hónapban bemásztak a kerítésen és megmérgezték a kutyát a kenelben, a kutyát 3 napig tartó szenvedés után el kellett altattatni.....nem tud semmit se tenni, mert nincs bizonyítéka......

2010. márc. 26. 12:45
 23/23 anonim ***** válasza:
Hát igen! Egy ilyen szelíd, galamblelkű állatbarát réme lehet a közösségnek. Milyen indulat lehet abban, aki egy ártatlan állaton tölti ki szerencsétlen életének összes dühét, fájdalmát? Egyébként az állatokban radar van, veszik, hogy ki szereti őket. Nekünk volt kettő,egy gyönyörű narancssárga szemű leskelt a lugas alatt, de a férjem kikötötte, hogy ide 3. nem kell.Aztán az egyikbe, beledöglöttek a kismacskák, el kellett altatni, s mikor hazajöttünk az orvostól, a narancsszemű már nem leskelt, bátran előbújt.Honnan jöhetett? Mert nem volt már kismacska, és nem is nézett ki kóbornak. A férjem is belenyugodott, hogy ez nem 3., csak 2. Aztán az első eltűnt egy éjjel. Hova, merre, a fene se tudja. Nem hiszem, hogy magától elment volna. Aztán a narancsszeműt előttünk elütötte valami.Hát, szegény macskák fogyóeszközként élnek. Mások, mint a kutyák.Ezek előtt nincs akadály.Sajnállak, mert rengeteg szeretetet kap az ember, de ha megszelidíted, felelős vagy már érte, s ha a sátánfattya nem tűrné, akkor inkább menjen arrébb v. 2 utcával.
2010. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!