Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki kopasz már mindjárt...

Ha valaki kopasz már mindjárt meg kell tőle ijedni?

Figyelt kérdés

A szitu a következő pár hete hozzánk csapódott egy cicus, édes pofa, nem akartam állatot, de gondoltam ha ide jár legalább jó lesz megismertetni egy macskát a kisfiammal. A cicus elég csapodárnak bizonyult, kb hetente csak egyszer láttuk, már többször lemondtunk róla, h biztos elütötte egy autó v valami történt vele. Gondoltam h van más gazdája mivel azért mindig előkerült, de amikor ott volt kapott egy kis tejet, párizsit, cserébe egy kicsit hagyta magát csodálni a fiamnak. Gondoltam elvisszük állatorvoshoz, féregtelenítés, bolhairtás.....

Tegnap megint egy hét kimaradás után megjelent, de magával hozott egy elküldhetetlen kandúrt és ma meg egy másikat, igen tüzel a szentem.....ma sikerült elhálni a nászt a teraszon.....többször is!!! Na ja ennek az ember annyira nem örül.

A lényeg h most hívott a férjem, h felhívta az ikerszomszéd, h nekünk van e macskánk, mert tele van pisilve a terasz....mondta a férjem h van egy macska akinek adtunk párszor enni, de ezzel meg is ígérte h el fogjuk zavarni. nekem is megtiltotta az Uram h adjak enni a kis ribinek....Mondta a szomszéd h tudja h a macska a szembeszomszédunké, ezért is kiakadtam, h akkor miért minket hívogat...Egyébként ikrházban lakunk, de teljesen el van a két rész különítve, se közös terasz, se kert, és a bejárat is telejesen máshol van. A szomszéd egy nagy darab volt boxoló, a macájával és a két éves lányával lakik a szomszédságunkban, de kb ezzel az erővel beterrorizálhatná az összes környező házat. A férjem meg ezek szerint rögtön beszart tőle........vélemény????


2010. márc. 25. 19:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Igen, mert az az időszak van most a macskáknál és ilyenkor ez ellen nem sok mindent lehet tenni. Én annyira szeretem az állatokat, hogy mindent elnézek nekik, hisz annyi szeretetet kapok tőlük, de akik nem így éreznek irántuk, nem szeretik őket, ezt nem fogják megérteni és könnyebb a szívüknek, ha beleköthetnek. Igen a férjednek valóban az igazat kellett volna mondani, de én kérdésre koncentráltam, magára a kopaszságra és e szerint válaszoltam. Nekem is az a nézetem, ha igazat mondok és azt amit érzek, gondolok nem kell meghunyászkodnom, mert az őszinteség mindenek előtt.
2010. márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
hát ha a férjed nem mondta meg neki a magáét (mi van, ha nagy ívben tesz az egészre, és ezért nem???) akkor mondd meg te, hisz téged zavar egy ilyen apróság..
2010. márc. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
igazából persze h a szomszéd nem annyira érdekes, inkább az húzott fel, h utána felhívott és leteremtett, h többet ne merjek kirakni kaját a macskának, mert igaza van a kopasznak.....neki adott igazat, mert beijedt tőle, na ez a problémám és ezért kérdeztem, h feltétlen be kell e ijedni egy ilyentől....persze én nem fogom megverni, tőlem nem kell félnie,így a könnyebb ellenállás felé ment
2010. márc. 25. 21:24
 14/23 anonim ***** válasza:
Talán a férfiak józanabb oldalról közelítik meg a macskaetetést. Bár a férjem is szidott, mikor ki-kiszaladtam egy-egy jutalomfalattal, hogy nehogy ideszoktasd őket!Most egy ittragadt lett a kedvence. Minden este fél óra játék a macskával,olyan a karja, lába, mint ha rózsabokorban élne. Ő veszi neki a papikát, korábbi macskáknál ez csakis az én kötelességem volt.De a rusnya dög tudja is, hogy nála mindent elér.Ha én símogatom, akkor keresi a menekülés útját, a férjem karjában meg végignézi a 2 órás filmet.Csak ki kell várnotok az alkalmas macskát, hogy meglágyuljon a párod szíve.
2010. márc. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Azért nem szerettem volna se kutyát, se macskát, mert nem tudom vállalni a vele járó melót, de mivel idecsapódott félig meddig egy, egy ideig elzavartam, de végül elfogadtam a helyzetet......a férjem is oda volt érte.....

Az viszont megdöbbentett,h a szomszéd egy nyafogása ennyire megijesztette a férjem, mert akkor mi lenne, ha mi tényleg szerettünk volna egy macskát, a szomszéd nem tetszését követően úgyis kivágtuk volna.....mert ugye itt valaki azt is írta h az ivartalanítás csak a kiscica problémát oldja meg, a pisit nem.....

végülis azt sem nagyon értem h a szomszéd miért nem a szembeszomszédnak papol, akié a macska.....bár kicsit furi lenne, h becsöngetne hozzá, h a macskádat és a kandúrjait többet ne lássam a teraszomon?????

na mindegy....ez van....

2010. márc. 26. 07:56
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha az ember társasban lakik, akkor azt sem tudja, ki a szembeszomszédja, köszönni sem kell, ha együtt szállnak a liftbe. De egy kellemes, ikerházas kis utcában nem jó haragot provokálni, mert, ahogy nagyanyám mondta "seg.el fordulhatna" az ember a másik felé. Egyszer kell összeveszni, pl. egy macska miatt, aztán az ember lassan az elköltözésen morfondírozhat. Lehet, a párod bölcsebb volt, nem beszarás, hanem bölcsesség. Egyébként-ezt is nagyanyám mondta: könnyű más fa.ával a csalánt verni. Ne a férjed háta mögött állj, hanem te szólj be a kopasznak! De okos ember macskahugyon nem veszekszik. Mondjuk vasárnap délutáni fúrógépen már talán. Szóval örülj, hogy bölcs, nyugis párod van! Meg nem a kopasz:)
2010. márc. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ja, mi korábban társasban laktunk. A lusta szomszédasszony kiengedte reggel a kutyát a folyosóra. Annak a dögnek a mi lábtörlőnk tetszett meg: ráhugy.zott minden reggel. Mikor anyukám felvette a kutyaszart, mondván, hogy az unoka elhagyta a néger gumibabát, akkor a párom szólt az orvos szomszédnak, hogy mégse így kellene, az volt a válasz, hogy kössön zacskót a kutya micsodájára? Intelligenciát nem diplomával szerzi az ember. Amint lehetett, kertes házba költöztünk. Itt csak a kanimacskákkal kell szót érteni.
2010. márc. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

jó jó, én nem gondolom h össze kell veszni a szomszéddal, nem is etetem a macskát tovább, mert nem akarok neki rosszat, az ilyen emberek mérgezik meg, kínozzák meg az állatokat....a férjem bölcsességéről csak annyit, h korábban a szomszéddal szembeni nézeteltérésben arra bíztatott h én se köszönjek neki, mert ő nem fog....azóta úgy ahogy tisztáztuk a dolgot, de akkor is inkább az volt h okos enged szamár szenved, rosszabbul jöttünk ki a dologból.....a szomszéd egy bunkó, az tiszta sor, a férjem meg inkább bólogat neki, velem meg vitatkozik....miért hangoztatja, h igaza van, mikor nem gondolja így?????....ez nem meghunyászkodás????

a szomszéd egyébként nem valami nagy szociális érzékenységű....a boxzsákját odatelepítette a kerítés mellé, a teraszunk alá (nappali közelségébe).....amikor püföli zeng a ház, nem szólok, mert nem vagyok az a raplis fajta.....meg tudom, h ezek után csak a sárdobálás menne....nem hiszem h neki joga lenne ilyenbe beleszólni, hiszen macskája elég sok háznak van, de örüljön a "miénkel" nem lesz gondja

2010. márc. 26. 09:52
 19/23 anonim ***** válasza:
Jót nevetek azon, amiket írsz. Nem rossz értelemben, mert el tudom képzelni, hogy együtt milyen jókat tudnánk röhögni egy kávé mellett. Kiadnánk a dühünket, mert hasonló cipőben járok.
2010. márc. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
kedves vagy, egyébként a sztori alapvetően tényleg vicces...csakhát kicsit megszerettem a macsot és rossz h mostantól el kell zavarni.....
2010. márc. 26. 12:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!