Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki kopasz már mindjárt...

Ha valaki kopasz már mindjárt meg kell tőle ijedni?

Figyelt kérdés

A szitu a következő pár hete hozzánk csapódott egy cicus, édes pofa, nem akartam állatot, de gondoltam ha ide jár legalább jó lesz megismertetni egy macskát a kisfiammal. A cicus elég csapodárnak bizonyult, kb hetente csak egyszer láttuk, már többször lemondtunk róla, h biztos elütötte egy autó v valami történt vele. Gondoltam h van más gazdája mivel azért mindig előkerült, de amikor ott volt kapott egy kis tejet, párizsit, cserébe egy kicsit hagyta magát csodálni a fiamnak. Gondoltam elvisszük állatorvoshoz, féregtelenítés, bolhairtás.....

Tegnap megint egy hét kimaradás után megjelent, de magával hozott egy elküldhetetlen kandúrt és ma meg egy másikat, igen tüzel a szentem.....ma sikerült elhálni a nászt a teraszon.....többször is!!! Na ja ennek az ember annyira nem örül.

A lényeg h most hívott a férjem, h felhívta az ikerszomszéd, h nekünk van e macskánk, mert tele van pisilve a terasz....mondta a férjem h van egy macska akinek adtunk párszor enni, de ezzel meg is ígérte h el fogjuk zavarni. nekem is megtiltotta az Uram h adjak enni a kis ribinek....Mondta a szomszéd h tudja h a macska a szembeszomszédunké, ezért is kiakadtam, h akkor miért minket hívogat...Egyébként ikrházban lakunk, de teljesen el van a két rész különítve, se közös terasz, se kert, és a bejárat is telejesen máshol van. A szomszéd egy nagy darab volt boxoló, a macájával és a két éves lányával lakik a szomszédságunkban, de kb ezzel az erővel beterrorizálhatná az összes környező házat. A férjem meg ezek szerint rögtön beszart tőle........vélemény????


2010. márc. 25. 19:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
ha kell a macska, akkor fogd meg, ivartalaníttasd ki és ha megvolt zárd be egy pár napra-hétre valahova, hogy szokja a helyet.remélhetőleg nem fog elmenni utána sehova és megnyugszik, nem kell neki majd kandúr, és nem pisil ösze-vissza
2010. márc. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
47%
Ki a kopasz? Mert az nekem nem derült ki...
2010. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
A férjed vagy papucs, vagy csak nem akar rossz viszonyba kerülni a szomszéddal..
2010. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

a macskát nem tudom bezárni, egyébként meg a szembe szomszédé

a szomszéd a kopasz

szerintem a férjem megmondhatta a volna h ne nekünk panaszkodjon a kedves szomszéd, mert a macskák nem miattunk pisilnek a teraszára

2010. márc. 25. 19:45
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
2. neked olyan nagy az értelmi szinted... a szomszéd a kopasz a férje meg fosik tőle ezért nem szólt h nem nekik kéne gardírozni azt a macsot... mond meg te a szomszédnak, téged nemhinném h megverne
2010. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában ha valaki kopasz nincs semmi ijesztő, de ha nagydarab és volt boxoló, akkor talán így együtt lehet kissé. A férjed gondolom kerülni akarta a kellemetlenséget, mert valóban vannak emberek akik indulatosan reagálnak. Ezt előre nem lehet tudni és jobb a békés szomszédság. A "kemény" fiúk pedig a legtöbb esetben kopaszok.
2010. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
na ja, de a férjem sem az a mimóza, amúgy meg az volt a bajom vele, h mindjárt helyeselt neki, pedig nem így gondolja, ő is bírja a macsot, akkor meg miért csinált úgy mintha ő is ki lenne bukva miatta....szerintem ennél már az is jobb lett volna, ha letagadja, h "van" macskánk....
2010. márc. 25. 20:02
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Még kiegészíteném, hogy nagyon szép, ha valaki gondoskodik az állatokról, nagyon tisztelem az ilyen embereket.
2010. márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
ja és bocsi, ha nem volt világos, de nem a "miénk" pisil össze vissza, hanem a kandúrok....azokhoz meg mi közöm van, h a falu macskái sorban állnak h dugjanak?
2010. márc. 25. 20:05
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy besz.i a férjed, csak tudja, hogy van, amikor az okosabb enged. Tudja, hogy kivel lehet észérvekkel eredményt elérni, kivel teljesen felesleges belemenni a konfliktusba. Egyébként nekünk csak ivartalanított lánymacskáink voltak, mert rájöttünk, hogy egy szezonban egy jófajta macska 4x4=16 kismacskát is fial. Ezeket elpasszolni jó helyekre lehetetlen. Volt úgy, hogy kimentem hajnalban 4+1 macska járt a lábam alatt, majd kitörtem a nyakam.És lassan kiettek a vagyonból. Tapasztalati következtetés viszont, hogy az ivartalanított macska ugyanúgy szeret kufircolni, mint annak előtte, a szerelmes kandúrok ugyanúgy körbepisálják a lányos házat. Csak nem lesz kismacska.Éppen ma mosta le a férjem a bejárati ajtót, mert egészen eddig merészkednek a lovagok. Jó, hogy be nem kopognak már.
2010. márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!