Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyám? Mindjárt...

Miért ilyen az anyám? Mindjárt 17 vagyok, de ő 10 évesnek kezel!

Figyelt kérdés

Van egy barátom,akivel 1 éve együtt járok.Szeretjük egymást,ismerik már anyáék is,szokott itt lenni,szoktak beszélni,étterembe is eljön velünk,stb,szóval már mondhatjuk,hogy befogadták,a család része lett.Ma felhoztam neki,hogy mi lenne,ha itt aludna nálunk.Erre egyből azt válaszolta,hogy még fiatalnak tart hozzá(tudja,hogy már lefeküdtünk egymással!!),meg neki ez a nevelési elve,a gondolkodása.


Segítsetek kérlek!Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!


2011. aug. 11. 22:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%

Ha neki ez a véleménye, joga van hozzá. Nekem se engedték meg, majdcsak 18 éves koromban. Lehet nem is baj.

23/L

2011. aug. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
71%

nálunk is ez van. én meg mindjárt 18 leszek. az ő szülei, az enyémek is ugyanezt mondják, pedig tudják, hogy lefeküdtünk, fogamzásgátlót is szedek kb fél éve. 'amíg nem vagyunk házasok, addig ki se próbáljuk, hogy milyen' nem értem egyébként, de mi tavaly tél óta próbáljuk győzködni őket... azért sok sikert :)


17/L

2011. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
71%
Te sem aludhatnál ott náluk?Leülnél vele egyszer beszélgetni, és elmondanád, hogy voltatok már együtt, védekeztek, csak szeretnétek együtt aludni(ami nem feltétlen jár a szexxel) Csak nyilván szeretnétek egymás mellett ébredni. Valahogy így.Sok sikert:)
2011. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Az anyák ilyenek, ezzel nem tudsz mit kezdeni :) Én 19 éves vagyok, anyám mégis 9-nek néz. Apám 50 éves, nagyanyám mégis 20-nak kezeli. :)
2011. aug. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Sok sikert?Tisztára el vagyok keseredve,mindentől elvette a kedvemet.

Azért köszönöm!

2011. aug. 11. 22:20
 6/19 anonim válasza:
Szerintem jobb lenne ezt szépen fokozatosan adagolni neki...végülis biztos furcsa neki h az "ő kicsi lánya" felnőtt :) Pl. eleinte maradjon ott monduk 10-ig...aztán mikor a szüleid látják h minden rendben biztos engedni fogják tovább is...és amikor megbarátkoztak a gondolattal előbb-utóbb biztos megengedik majd h ottaludjon. Nyugalom :)
2011. aug. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
Én egy 17 éves lány anyukája vagyok. Igyekszem megértő, elfogadó édesanya lenni. A lányomnál már többször aludt itt a barátja, szinte családtag. Az is előfordult már néhányszor, hogy napközben elmentem itthonról, csak hogy kettesben maradhassanak (a Tescoban már követett a biztonsági őr=egy órát nézelődtem...). Nem feltétlenül a szex miatt, inkább a meghitt édes kettes miatt. Mindig azt mondtam, hogy inkább itthon legyenek együtt, mint egy játszótéri padon ;) Talán mutasd meg ezt az írást anyudnak, hagy lássa, hogy van másképp is...
2011. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
72%
22:22 vel teljesen egyetértek
2011. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

22:22!Köszönöm Önnek is a választ,biztosan örül a lánya,hogy tényleg ennyire megértő édesanyja van!

Megmutatnám,de az a baj,hogy ismerem már az enyémet."Van aki így,van aki úgy neveli a gyerekét.Engem nem érdekel más."Valami ilyet kapnék az arcomba.Már többször is mondta,hogy neki ez a véleménye,a nevelése.

Ezen nem igazán tudok változtatni igaz?

2011. aug. 11. 22:26
 10/19 A kérdező kommentje:
Amúgy volt már itt 10-ig,minden rendben volt.Szépen elköszönt a szüleimtől,váltottak még néhány szót,mert fent voltak még,aztán szépen elment haza.Mit tegyek még?A hajamat tépném legszívesebben. :)
2011. aug. 11. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!