Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen az anyám? Mindjárt...

Miért ilyen az anyám? Mindjárt 17 vagyok, de ő 10 évesnek kezel!

Figyelt kérdés

Van egy barátom,akivel 1 éve együtt járok.Szeretjük egymást,ismerik már anyáék is,szokott itt lenni,szoktak beszélni,étterembe is eljön velünk,stb,szóval már mondhatjuk,hogy befogadták,a család része lett.Ma felhoztam neki,hogy mi lenne,ha itt aludna nálunk.Erre egyből azt válaszolta,hogy még fiatalnak tart hozzá(tudja,hogy már lefeküdtünk egymással!!),meg neki ez a nevelési elve,a gondolkodása.


Segítsetek kérlek!Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!


2011. aug. 11. 22:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%
Én egyszerűen ILYEN esetben nem értem meg hogy mégis hogy gondolkoznak, amikor tudják jól hogy a gyerekük így is, úgy is él nemi életet. Akkor ezen az együttalvás mit változtat? Nem fogom fel ép ésszel. Az hogy egymás mellett ébredhetnek, és reggel is csinálják?:D Hihetetlen....Szerintem éreztesd bizonyos dolgokkal, hogy felnőttél, felelősségteljes vagy, nincs oka arra hogy ne engedje ezt...
2011. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Én sem tudom felfogni,sehogy sem.Már néha azt hiszem,hogy direkt csinálja csak...
2011. aug. 11. 22:30
 13/19 anonim ***** válasza:
11%

Én sem engedném, csak 18 éves kortól.

Egyébként meg sok szülő nem szeretne a lánya pasijába mondjuk reggel belebotlani. Meg egyébként aludhattok még együtt eleget, nehogy már ezt ne lehessen kibírni.

2011. aug. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%
Akkora f@szság ez a "18éves kortól"....mégis mi az Isten változik ha valaki 18 lesz? Mármint ebből a szempontból érdekelne, amire a kérdező kíváncsi
2011. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%
Én sem értem mit változtat. Tegyük fel, hogy 18 éves lesz, oké, együtt alszanak onnantól. Majd hirtelen elköltöztök az USA-ba. Akkor vissza az egész, várjon 21-ig? Igen hülye példa, de pont ilyen hülye felfogás is... :)
2011. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
26%
szerintem teljesen jó a példa:D rámutat hogy mekkora sületlenség is ez...:)
2011. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 *Glissade* ***** válasza:
36%

Ezzel nem lehet mit kezdeni a szülők ilyenek! Inkább tanuld meg kijátszani őket.

Nálam sem aludhat itt a pasim, de bulizni el mehetek vele és napközben is lehet nálunk, ill. én ott aludhatok.

Ti értitek ezt?:D

Az sem zavarja ha hajnali 5-re érek haza vodkával a kezemben, de ha egy morzsa is van az aztalon egyböl üvölt.


Ne foglalkozz anyáddal, az enyém sokszor azt sem tudja mit beszél.

Ha nem engedi meg, hát ne hozd fel este a barátodat, aludjatok egymás melett nappal, vagy nála este.

Vagy nyaraláskor....

Annyi mód van még arra, hogy együtt legyetek, ha nem este és nem nálatok, akkor válassszatok más napszakot és más helyszint:)

2011. aug. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
45%
Mert határt kell szabni, van aki már 14 éves gyerekének engedi, van aki a 16 évesnek, van aki a 18 évesnek, és van aki még azután se. Én 18 éves kortól tekinteném minden szempontból felnőttnek a gyerekem, onnantól ha komoly kapcsolata van nem szólnék bele az együttalvásba, maximum csak annyira amennyire lényegében a saját házamról van szó, ahova egy idegen ki be mászkál. Mit kell ezen még magyarázni, a kérdező is írta, az anyjának ez az elgondolása, akkor az van, maximum meg lehet kérdezni, hogy és mikor engedné.
2011. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a kor az csak kor, egy ideiglenes állapot. Lehet 18 évesen a lányod olyan gyerekes lesz, hogy csak kamillázol, mégis megengeded neki, "mert hát 18 lett" ? Nekem megengedték annak idején (17 évesen) hogy együtt aludjak a párommal, mert tudták hogy vagyok már annyira érett hogy ebből nem lesz gond. És nem is lett...
2011. aug. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!