Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyülöl az anyám miért?

Gyülöl az anyám miért?

Figyelt kérdés

Saját anyám annyira gyülöl hogy halálomat kivánja!

26F vagyok, kb 5éve élek vele annyira megromlott kapcsolatunk hogy teljesen ki akar készíteni. Vágtam már fel elötte a karomat nem érdekelte csak biztatott tovább hogy csináljam legalább megszabadul tölem.

Nem bántottam sose csak szemre hányást tettem neki hogy szerencsejátékos mindennap rendszeresen játszik. erre annyira bekattant hogy folyamatosan provokál fenyeget eladja lakást és utcára kerülök stb. sulit is ott kellet hagynom miatta ráadásul mindenki elött porig alázz.


2016. jan. 4. 10:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
73%

#9


na sipiric vissza a kőbányais rekeszhez, "menőarckám"

2016. jan. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

utolsó érted hogy a kérdező egy majd harminc éves felnött férfi aki vagdosa magát, munkanélküli, és az anya nyakán él

egy igazi idegbeteg lúzer

2016. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
60%

#12

Te meg belerúgsz mégegyet a lúzerbe. Ez aztán a dícséretes, derék, gerinces dolog!

2016. jan. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ha nem pocskondiázná az anyát aki eddig megmentete a hajléktalanságtól nem kéne bele rugni
2016. jan. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Gondold már át a helyzetet. Inkább hagytad, hogy a barátnőddel is tönkretegye a kapcsolatodat? A barátnőd gondolom szeretett, és viszont is megérdemli a szereteted, kitartásod, az anyád viszont nem.

"Aki hülye, az haljon meg." Sajnos vannak emberek, akik már annyira bekattantak, szenvedélybetegek, hogy sosem gyógyulnak ki belőle. Költözz el, kezd új életet, és legyél kicsit egoista. Muszáj lesz, ha boldog akarsz lenni, ahelyett, hogy vagdosnád magad.

2016. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!