Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyülöl az anyám miért?

Gyülöl az anyám miért?

Figyelt kérdés

Saját anyám annyira gyülöl hogy halálomat kivánja!

26F vagyok, kb 5éve élek vele annyira megromlott kapcsolatunk hogy teljesen ki akar készíteni. Vágtam már fel elötte a karomat nem érdekelte csak biztatott tovább hogy csináljam legalább megszabadul tölem.

Nem bántottam sose csak szemre hányást tettem neki hogy szerencsejátékos mindennap rendszeresen játszik. erre annyira bekattant hogy folyamatosan provokál fenyeget eladja lakást és utcára kerülök stb. sulit is ott kellet hagynom miatta ráadásul mindenki elött porig alázz.


2016. jan. 4. 10:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 26 évesen már felesleges ezen gondolkodni. Meg kell vele szakítani minden kapcsolatot, és kész.
2016. jan. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A gyűlölete benne gyökerezik, és nem tudod megváltoztatni, sem megmagyarázni. Ne vagdosd előtte magad (másutt sem), mert egy gyűlölködő ember ennek csak örül, hanem keress meg egy pszichiátert és anyádtól költözz el. Soha többé az ajtót se nyisd rá, ha tényleg gyűlöl téged.
2016. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha elköltöznél tőle?


Én nem vártam meg, míg így elmérgesedik a viszonyunk. 17 évesen átvette tesóm a gyámságom, befejeztem a sulit, tőle is elköltöztem, azóta jól megvagyok. 12 éve nem hallottam anyámról, és nem is érdekel.


Te miért hagyod, hogy megkeserítse az életed? 26 évesen lehetnél kicsit önállóbb, és élhetnéd az életed, ahelyett, hogy anyád előtt vagdosod a karod...

2016. jan. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%

#3


Ezt nagyon könnyű mondani, de ha valaki normális családi háttér nélkül vagy elnyomó szülőkkel nő fel annak az ilyesmi sokkal nehezebb, főleg ha 18-20 évig a "te egy darab szar vagy fiacskám, legjobb lenne agyonverni téged"-ben nő fel.

2016. jan. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Megvágtam magam mert teljesen kiboritott, valóban el kéne költöznöm de ha magára hagyom akkor csak rosszab lesz a helyzet eladná a lakását és eljátszaná minden pénzét.
2016. jan. 4. 11:18
 6/15 A kérdező kommentje:
Nincs rajta kivül senkim bnöm elhagyott miatta.
2016. jan. 4. 11:19
 7/15 anonim ***** válasza:
65%

"de ha magára hagyom akkor csak rosszab lesz a helyzet eladná a lakását és eljátszaná minden pénzét."


- És neked ehhez mi közöd?

Legfeljebb akkor van közöd hozzá, ha lakás nem csak az ő nevén van (ez esetben el sem adhatná a lakást).

2016. jan. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ha én nem lennék akkor lakása se lenne mivel én pénzem is benne van de sajnos papiron csak ö nevén van.
2016. jan. 4. 11:24
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Egy igazi lúzer vagy, megérdemlitek egymást anyáddal te szerencsétlen!
2016. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolatot már nem lehet helyrehozni. Neked kell eldönteni, hogy még 30 évig nyomorban élsz anyukáddal a lakás miatt, vagy lépsz. Bármikor megteheti, akár holnap, hogy másnak eladja a lakást, hiába laksz ott. Kérj segítséget egy családsegítő szolgálattól, hogy mihez kezdj, ezt nem tudod egyedül megoldani.
2016. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!