Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A társkereső oldalakon csak...

A társkereső oldalakon csak defektes emberek vannak?

Figyelt kérdés
Barátnőm keresgél egy ideje ezeken az oldalakon, de csupa katasztrofális sztoriba fut bele. Miért lehet ez? Mit csinálhat rosszul, vagy mi a siker titka szerintetek?
2010. márc. 24. 19:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

A társkeresőn sokféle ember van, és -bár nem mindenki ilyen- akárhogy is szépítjük a dolgot, mégiscsak magasabb az aránya azoknak, akik valamiért nem találtak társat "a való életben". Én több, mint 100 lánnyal váltottam levelet, és három tucatnyival randiztam. Ugyan a nagy részük tanult, intelligens, okos volt (eleve kikötés volt, hogy ilyen legyen), mégsem csodálkozom, hogy még mindig hajadonok:


- több mániás depressziós illetve pánikbeteg hölggyel találkoztam, akik pszichiátriai kezelésre szorultak és gyógyszert szedtek, betegségükből kifolyólag pedig munkát sem találtak. Volt olyan, aki például a kollégáit egy irodában ápolóknak nézte, hisztérikus rohama lett és haza kellett küldeni...


- olyan is volt, akivel megbeszéltünk egy randit, nem jött el, de közben egy chaten lógott (neten látható volt). Kiderült, hogy a fiúkat csak bosszúból hülyíti, mert gyűlöli őket (egy őszinteségi rohamában kiírta a társkereső adatlapjára).


- a lányok egy része már fényképen is borzalmasan nézett ki (sok nagyon kövér és csúnya volt fent), de volt olyan is, aki a fotón még egész tűrhető volt, a randin viszont kiderült, hogy nagyon kövér, sántít, bicegve jár, a fogai olyanok, mint egy denevéré, és a lehelete borzasztó büdös.


- több "anyuci tündérkéjével" is találkoztam, akiket rettentően féltettek a szülei, vagy vallásos kalitkában neveltek, ezért harminc éves korukig még fiút sem láttak.


Érdekesek az emberek... (33/F)

2010. márc. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem defektesebb mint a személyes találkozás.
2010. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
nemrég felregisztráltam az egyikre, de nem tartom magamat sem defektesnek, sem gyogyósnak, sem depisnek. Rendes életet élek diákként, csak nálam a szórakozási szokások nem a falubeli "kultúrális központok" felé hajlanak, hanem más ésszerűbb megoldások fele, mint barátokkal kirándulás, stb. A barátnőd keressen, és ne őt keressék.
2010. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Általában azok regisztrálnak akik:

-Csúnyák, a való életben nem kellenek senkinek és itt próbálnak szerencsét.

-Jól néznek ki, elmondásuk szerint csak kíváncsiságból vannak itt de lehet hogy csak szégyenlik hogy ilyenhez folyamodtak, őket sokan keresik szal sok esély nincs náluk

-jól néznek ki, tényleg akarnak kapcsolatot, őket is sokan keresik és nagyon kevesen vannak


Én mivel nem járok társaságba úgy gondoltam hogy regisztrálok ilyenre és a tapasztalataim szerint csak a fiúk írnak a lányoknak, a jó csajok foglaltak, vagy csak kíváncsiságból vannak fent.

Volt amikor felvettem vkit msn-re de jó ha egyszer tudtam vele beszélni és utána már nem is írt amikor ráírtam vagy le is tiltott, élőben nagy bunkóság a részéről ha köszönsz neki, kérdezel tőle vmi és semmit se reagál, a neten még ezt is meg lehet csinálni.

Egyszer sikerült összehozni egy találkozót de a csaj nem volt túl beszédes és végig fapofát vágott úgyhogy nem is lett folytatása.

2010. márc. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon sok gáz ember van ilyen helyeken, de van kivétel is :) pl. mi is társkeresőn ismerkedtünk meg a párommal, lassan 1,5 éve együtt vagyunk és tervezzük a jövőnket. Szóval ki lehet fogni rendes embereket is, de tényleg óvatosnak kell sokszor lenni, sajnos vannak nem épp jószándékú illetők is...

20/L

2010. márc. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

sztem az esetek többségében azok ismerkednek ily módon, akik élőben nem tudnak, mert kevés az önbizalmuk, kevés barátjuk van, nincsenek kapcsolataik, nincsenek tapasztalataik, és azt hiszik így majd könnyebb lesz, illetve legalább ily módon jobb színben tünthethetik fel magukat.

A másik véglet amikor vki imád ismerkedni, annyira hogy a netes dolgokat se hagyja ki a buliból, de ők nem veszik komolyan a netes ismerkedést, csak azért vannak fenn az oldalakon hogy ott is sokan keressék őket....

2010. márc. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!