Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A társkereső oldalakon csak...

A társkereső oldalakon csak defektes emberek vannak?

Figyelt kérdés
Barátnőm keresgél egy ideje ezeken az oldalakon, de csupa katasztrofális sztoriba fut bele. Miért lehet ez? Mit csinálhat rosszul, vagy mi a siker titka szerintetek?
2010. márc. 24. 19:52
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Utolsó egyetértek veled, uis. én is itt ismertem meg a Kedvesem, de kezdem azt hinni, hogy nekem volt valami hihetetlen szerencsém, mert szegény barátnőm hiába próbálkozik, csak "bénákat" fog ki. Lehet rosszul fogalmaztam meg a kérdést.
2010. márc. 24. 20:15
 12/26 anonim ***** válasza:
93%

"és még sokáig azok is leszünk. "


Honnan tudod?

2010. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

"Honnan tudod?"


Térjünk vissza a kérdésre húsz év múlva! Ha nyerek, fizetsz egy sört. :)

2010. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Én társkeresőn találtam meg az "igazit", soha ilyen emberrel még nem találkoztam, fülig szerelmes vagyok bele, és soha nem gondoltam volna hogy pont társkerin, nekem sem volt jó véleményem az ilyen ismerkedésről. De figyu a társkerin is azok az emberek vannak akikkel talán mindennap találkozol, vagy akár szembejöhet veled az utcán is csak mondjuk lehetnek annyira bátortalanok hogy nem mernek kezdeményezni erre jó a társkeri oldal ott felszabadultabb mindenki. Nem feltétlenül "defektesek" regisztrálnak csak.
2010. márc. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
A társkereső is csak olyan, mint bármelyik másik ismerkedési lehetőség, vagy ott van a párod a regisztráltak között, vagy nincs. Egyébként szerintem defektes emberek nincsenek, legfeljebb olyanok, akikről nem a barátnőd álmodozik, hanem valaki más. Lehet, hogy mások meg a barátnődet tartják defektesnek.
2010. márc. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
pasi vagyok és nekem vannak időszakaim amikor előjönnek ezek a társkeresős dolgok ,de az én személyiségemnek nem igazán jön be ,persze lehet majd ott találkozok a nagy Ő-vel (vagy a nagy G-vel)
2010. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
75%

anyum 39 évesen vált el, akkor kezdett el neten társat keresni. 3 gyerekkel nyilván nehezebb, bár én már felnőtt vagyok, nagyobb tesóm apummal él, így csak a kisebbik tesóm van vele, tehát végülis 1 gyerek.

neki 2 tapasztalata volt:

1.a korabeli férfiaknak nem ő kell, hanem a fiatalabbak, kivétel nélkül

2.45-5éves férfiak többnyire túl vannak egy váláson, önállóak, egzisztenciával(legalábbis anya ilyen kaliberű férfiakat keresett). na ők nem kapcsolatra vágynak, hanem kaladozgatásra. kicsit elvannak, kirándulás, ilyesmi, aztán ennyi. eszükbe sem jut egy kapcsolat, együtt élés.

kisebb-nagyobb megszakításokkal 2 évig volt fenn társkeresőn és elmondta, hogy ugyanazok az emberek vannak ott. a bázis ugyan az. nekik ez életforma, nem kapcsolatot akarnak, randizgatni, ismekedni, aztán lépni.

nem a barátnőd rontja el.

2010. márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
75%
Én is próbáltam a társkeresőt, 38 éves nő vagyok, a saját korosztályomtól alig kaptam levelet, viszont az összes friss nyugdíjas rögtön megtalált. Le is mentem róla, elvégre apukám már van, minek még egy?
2010. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a tapasztalatom, hogy a társkeresőkön sokféle ember van. Elsőre én is csupa olyanba futottam bele, aki kicsit kattant, vagy bunkó, vagy buta, vagy nagyon nagyon beképzelt, de sikerült találkoznom már teljesen normális emberrel is.
2010. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
75%

Vannak rendes emberek is, de az tényleg ritka.


Szerintem az a súlyos, ha v.ki csak és kizárólag a neten próbálkozik, és élőben nem. Ez a ciki; nem a faláb!

2010. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!