Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A társkereső oldalakon csak...

A társkereső oldalakon csak defektes emberek vannak?

Figyelt kérdés
Barátnőm keresgél egy ideje ezeken az oldalakon, de csupa katasztrofális sztoriba fut bele. Miért lehet ez? Mit csinálhat rosszul, vagy mi a siker titka szerintetek?
2010. márc. 24. 19:52
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a társkereső maga egy defektes dolog.
2010. márc. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%

Én is otthagytam azt az egyet, mert nagyon gáz!


majd eljön az Én időm is, és a barátnődé is.


29/F

2010. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Az internet egy virtuális világ.Ott mindenki azt mond magáról, amit akar.Ott nincs első látásra szerelem,csak a süketelés megy.Ritka,ha valaki talál magának társat,de előbb vagy utóbb arról is kiderül,hogy gáz.Szerintem a lusta emberek ülnek le a géphez partnert keresni,vagy azok,akiknek nincs önbizalmuk.Én nem adnék sok reményt a barátnődnek.Inkább találjon ki más helyet az ismerkedésre.
2010. márc. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a bajom velük, hogy semmi személyes nincs benne hiszen nem látok reakciókat, mozdulatokat, nem hallok hangokat.Annyira személytelen, hogy nem tud érdekelni.
2010. márc. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus, tipikus, tipikus... Tessék már egy kicsit gondolkodni, vagy ha az nem megy, akkor legalább olvasni:


[link]

2010. márc. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy a barátnőm 40 éves, és van egy 5 éves kislánya, akit egyedül nevel. Amúgy nagyon dekoratív csaj, mégsincs könnyű helyzetben. Ez a korsztály hol tud ismerkedni, ha nem a neten?
2010. márc. 24. 20:05
 7/26 anonim ***** válasza:
93%
Utolsó te mindent elhiszel, amit a neten olvasol?
2010. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Vagy akkor alakítsuk át úgy a kérdést: hol lehet ennek a korosztálynak manapság normális emberekkel ismerkedni? Mert nekem fogalmam nincs, hátha ti többet tudtok nálam. Köszönöm!
2010. márc. 24. 20:08
 9/26 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagyok hajlandó defektes embernek tekinteni magam, csak mert életem párját egy társkeresőn ismertem meg. Négy éve boldogok vagyunk, és még sokáig azok is leszünk.


Már az első levélalapján fel lehet mérni az illető intelligenciáját, modorát, világképét, és egy jól kitöltött adatlap már anélkül sokat elárul arról, hogy emnnyire illenétek össze, mielőtt még egyáltalán kapcsolatba kerülnétek. Sosem fogom megbánni, hogy regisztráltam annak idején egy társkereső oldalra, mert bár találkoztam, illetve beszélgettem idiótákkal, meg báránybőrbe bújt farkasokkal is, mégis ott találtam rá a páromra. A való életben semmivel sem kisebb az esélye, hogy az illető hazudjon, csak később jössz rá. Ha pl. valaki hazudik az életkoráról, a külsejéről, stb., az az első találkozón kibukik. Innentől kezdve józanabb emberek hagyják a fenébe az illetőt. Nem a rendszer hibája, hogy idióták is vannak ott, hanem az őszintétlen embereké.


Ha az emberek kicsit igényesebbek lennének magukra és a másikra is, akkor nem lennének ilyen negatív sztereotípiák a netes társkeresésről. Persze ehhez olyan hozzáállás is kell...

2010. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
20:06 - Ha olyasmiről van szó, amit én magam írtam személyes tapasztalatok alapján, akkor igen. ;)
2010. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!