Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mire kell neki a...

Szerintetek mire kell neki a pénz?

Figyelt kérdés
Van egy barátom,aki folyton kölcsön kéreget mindenkitől. Van,hogy több 100 ezreket egy embertől. De van,hogy csak pár 100 ft-ot. Attól sem riad vissza,ha valakit meg kell lopni. Nem hinném,hogy iszik vagy drogozik,mert ezt észre lehet venni. Aki meg szerencsejátékos vagy bármilyen függősége van, az a saját értékeit is eladja, csak pénzhez jusson, és esetleg utána kezd el lopni ismerőseitől, pénzt, ékszert stb. De ez az ember viszonylag átlagos körülmények közt él. Van lakása , kocsija stb. Hiába kérdezel rá, nem mondja meg mire kell ennyi pénz, olykor tagad is. Szerintetek? Mégis mire kell valakinek olykor több 100 ezer ft, olykor pedig pár 100 vagy pár 100?
2010. márc. 24. 14:25
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
és megkérdezhetem, hogy a te tesód hány éves? Én is inkább valami szerencsejátékra gondolok (gépezik vagy esetleg kártyázik) na de több 100 ezret egyszerre??!!
2010. márc. 24. 15:14
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

mondom én hogy szerencsjáték, a bátyámnak is ugyanezeket a tüneteket produkálja

15:10-es vagyok

2010. márc. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%
már túl van a 32 is és nem csak 100 ezreket hanem milliókat is elherdál, már elegem van belőle
2010. márc. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
én csak azt nem értem, hogy ha valóban a szerencsejáték az oka, akkor a saját vagyonát hogy nem herdáltta el az évek alatt?Mert ugye az ilyen szerencse fanok nem tudnak gondolkodni és általában a saját vagyonukat is felteszik.Nála ez már több mint 10 éve tart..
2010. márc. 24. 15:20
 25/29 anonim ***** válasza:

nem tudom, de a bátyám se a saját pénzét költi, hanem fűtől-fától kéreget aztán meg nyakig úszik az adósságba

legutóbb már nagyon nagy balhé volt és megígérte nemm fogja csinálni többet, nem tudom merjek e neki hinni, csak reménykedhetek

2010. márc. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
az én véleményem az, hogy az ilyenek nem változnak és mivel eddig is bejött, ezután is így élnek tovább. De nem félnek, hogy majd valaki jól megruházza őket?
2010. márc. 24. 15:32
 27/29 anonim ***** válasza:
de nagyon!, de lehet az kellett volna!
2010. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Jajj, bocsi csak most vettem észre, hogy kérdeztél. A tesóm 36,nő.És ő olyan hazugságokat talál ki,hogy csoda még nem szakadt le az ég.És bedőlnek neki a rokonok,évek óta.
2010. márc. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
és tesód szokott törleszteni? Azért az elég durva, mikor valaki a családjában lévő emberekről állítja, hogy beteg és a kezelésre kell pénz, de szerencsére nem azok, ez is csak ami éppen kipattan a fejéből hirtelen. Mondtam már neki, hogy ilyesmivel ne játszon, mert Isten megbünteti és tényleg megkapja a családja a betegségeket, de hasztalan amit tanácsolok....
2010. márc. 24. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!