Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mire kell neki a...

Szerintetek mire kell neki a pénz?

Figyelt kérdés
Van egy barátom,aki folyton kölcsön kéreget mindenkitől. Van,hogy több 100 ezreket egy embertől. De van,hogy csak pár 100 ft-ot. Attól sem riad vissza,ha valakit meg kell lopni. Nem hinném,hogy iszik vagy drogozik,mert ezt észre lehet venni. Aki meg szerencsejátékos vagy bármilyen függősége van, az a saját értékeit is eladja, csak pénzhez jusson, és esetleg utána kezd el lopni ismerőseitől, pénzt, ékszert stb. De ez az ember viszonylag átlagos körülmények közt él. Van lakása , kocsija stb. Hiába kérdezel rá, nem mondja meg mire kell ennyi pénz, olykor tagad is. Szerintetek? Mégis mire kell valakinek olykor több 100 ezer ft, olykor pedig pár 100 vagy pár 100?
2010. márc. 24. 14:25
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nincs munkája, esetleg azt hazudja, hogy van, de valójában ebből él. Vagy az is lehet, hogy mivel nincs következménye, ő meg egy ilyen féreg, jó kis kiegészítésnek tartja. Én levágnám a kezét, de minimum feljelenteném.
2010. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Dagobert bácsi módjára úszkál otthon a pénzben
2010. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Tisztára mint a tesóm:D Lop ,kéreget, közben keresete van, és jól él.Szintén gőzöm nincs miért kell neki ennyire lesüllyednie.Talán tartoznak valakinek.
2010. márc. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom ugyanezt csinálta, mai napig nem tudjuk hova tüntette el a lóvét (5 év alatt kb4-5 milliót). Az egyáltalán nem biztos, hogy előbb saját értékeit adja el, mert a látszatot fenn akarja tartani, hogy "fizetőképes", pont azért, hogy adjanak neki kölcsönt. Mi szerencsejátékra vagy szeretőre gondoltunk, illetve arra, hogy valaki valamivel zsarolja...
2010. márc. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
van munkája, leginkább onnan szedi össze az "áldozatait". Általában kitalál vmi színes történetet, hogy mire kell. De én mivel ismerem ők meg nem, tudom hogy amit mesél az nem igaz. És a tesód hány éves ?
2010. márc. 24. 14:34
 6/29 A kérdező kommentje:
de egy szeretőre ennyi pénzt költeni? Tényleg, lehet őt is zsarolják, de rossz, hogy nem tudom kideríteni az igazságot :S
2010. márc. 24. 14:35
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
lehet, hogy gyerektartast fizet. De szerintem drog. Majd eszre lehet venni!
2010. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
ja azt még hozzátenném, hogy senki nem tudja feljelenteni, mert amikor az ember kölcsön ad egy ismerősnek, erről nem igen írnak papírt, mert úgyis megadja...tehát nem lehet rábizonyítani. Így aztán tényleg nem lehet törvényes úton behajtani a tartozást???
2010. márc. 24. 14:37
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Még is próbálj rá kérdezni, hogy mire kell neki ennyi pénz és mitcsinál vele.
2010. márc. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy csak egy élelmes szélhámos aki rájött hogy lehet potya pénzt keresni.

Tanulság nem szabad csak úgy pénz adni minden lókötönek.

2010. márc. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!