Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mire kell neki a...

Szerintetek mire kell neki a pénz?

Figyelt kérdés
Van egy barátom,aki folyton kölcsön kéreget mindenkitől. Van,hogy több 100 ezreket egy embertől. De van,hogy csak pár 100 ft-ot. Attól sem riad vissza,ha valakit meg kell lopni. Nem hinném,hogy iszik vagy drogozik,mert ezt észre lehet venni. Aki meg szerencsejátékos vagy bármilyen függősége van, az a saját értékeit is eladja, csak pénzhez jusson, és esetleg utána kezd el lopni ismerőseitől, pénzt, ékszert stb. De ez az ember viszonylag átlagos körülmények közt él. Van lakása , kocsija stb. Hiába kérdezel rá, nem mondja meg mire kell ennyi pénz, olykor tagad is. Szerintetek? Mégis mire kell valakinek olykor több 100 ezer ft, olykor pedig pár 100 vagy pár 100?
2010. márc. 24. 14:25
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
biztos nem drog,mert már évek óta csinálja ezt, és ennyi idő alatt az már látható lenne. Megtörtént, rákérdeztem, de ilyenkor jönnek a szines történetek,amiket nem részleteznék, de azt elfelejti, hogy én nem egy kolléga vagyok, aki nem ismeri még jól, hanem évek óta ismerem és tudom mennyi igaz abból amit állít.
2010. márc. 24. 14:46
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges megkérdezni mire költi..úgy sem az igazat mondja! NEM KELL NEKI ADNI! Másokat is erre kell biztatni.
2010. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
és van akinek megadja a tartozást, de van aki évek óta könyörög, de semmi...
2010. márc. 24. 14:47
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Te nem az anyósomról beszélsz???!!!
2010. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy adósom már közel 4 éve. Na de nem csak nekem tartozik, hanem sok mindenkinek. Na és két hónappal ezelőtt mit látnak szemeim, a márkás nyugatikocsi helyett egy ütött-kopott ladával jár. Én meg is mondtam neki, hogy utolért az átkom. Még papírunk is van róla mennyivel tartozik, ügyvédnél is voltam mégsem tudjuk behajtani rajta. Na akkor dühömben azt mondtam vegye el az Isten a kocsiját, hát meg is történt. Mert ennyi idő alatt ha 10 ezressével visszadta volna a tartozását, már régen túl lennénk rajta.
2010. márc. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

nem az illető ffi:)

utolsó:ez az illető is már rég megadhadta volna kicsinyenként a tartozásait mindenkinek és akkor senki nem "zaklatná" emiatt. Nem is értem, hogy erre miért nem gondol, sokkal egyszerübb lenne törleszteni, mint bújkálni. Neki azért a vagyona megmaradt, szóval a kocsi meg minden.

2010. márc. 24. 15:00
 17/29 anonim ***** válasza:
Tipikus jel, DROGOZIK.
2010. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Akárki akármit mond, ő drogozik...

vagy szülinapi meglepire gyűjt :)

2010. márc. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos hogy drogozik, lehet hogy játéggépezik vagy valami szerencsejáték, az én bátyám is hasonló, mindenkitől kéreget aztán meg eljátsza
2010. márc. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
én biztos vagyok benne, hogy nem drogozik, mert ismerek ilyet is, annak az összes jeleit ismerem már. Egyszer egy közös haverunk próbált engem is befűzni a drogokkal, és ő volt az ,aki lebeszélt erről (na nem mitha lekellett volna beszélni) De ez az illető ellenezte nagyon és beszéltünk már a drogokról, szóval ez kilőve, ebben biztos vagyok. Egyéb tippek? Meg esetleg, hogyan lehetne rábírni, hogy fizesse már ki a tartozásait mindenkinek?
2010. márc. 24. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!