Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen a férjem?

Hogy lehet ilyen a férjem?

Figyelt kérdés

Nagyon mérges lettem rá. Reggel jött haza éjszakázából és 1-2 dolgát intézte, majd 11-kor lepihent, kérte, hogy ébresszem 13-kor, fontos. A kicsivel még egy szobában alszunk. A babót 12 után letettem aludni, kb 13 40 felé el is aludt. Tettem vettem itthon, majd bementem szép óvatosan ébreszteni, azt mondta oké kel. 10 percig nem jött elő, még vártam, majd megint bementem szólni, de erre már a babó is felkelt, nehezen de visszaaludt, persze a férjem is, mert továbbra se mászott elő. Már rátelefonáltak, hogy hol van, munkaügy, mire visszamentem és szóltam neki, hogy már elkésett, a kicsi is felsírt, már nem is aludt vissza. Hihetetlen!! Ő meg lehurrogott, hogy mit mérgelődök. Mondtam neki, máskor a telelfonját állítsa be, mert a gyereknek aludnia kell délután, nem ő, hanem én fogok vele kínlódni, mert nyűgös lesz, kialvatlan... De nagyon nem érdekelte, nem is foglalkozott a kicsivel, elhúzott, azt se mondta neki bik-bak. Az ajtóból visszaszólt, hogy elment.

Nagyon pipa vagyok, és ez már nem az első eset. Egyszerűen nincs tekintettel a kicsire, 2 éves és olyan akaratos, ő meg mindig olyanokat tesz, amiket tudja, hogy nem kéne, de ő az apja miért ne. Van hogy kínlódás mire visszaállok a gyerekkel a megszokott dolgokra, de őt ez sem hatja meg. Ha sír akkor csak csattog, hogy hallgattasam már el, ráhurrog, hogy fejezd már be. Nem azzal törődik, hogy vajon miért sír, hanem üvöltözik, ami mégjobban felhúzza a gyereket is. Tanácstalan vagyok. Hogy beszéljem ezt meg vele, ha rámcsapja az ajtót?? Hogy ő neki már semmit se lehet csinálni, amit ő akar?


2010. márc. 24. 13:46
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
14.22es vagyok a lelkemet kiírom időmet áldozom a válaszra és lehúzzátok 44%ra?!
2010. márc. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
80%
Persze. Majd ha beírod, hogy apuka egy segg, éretlen és tapintatlan, anyuka meg a szent asszony, akkor felpontoznak.
2010. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
kösz 15.44 :)
2010. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
53%
Nincs mit. Ez itt így működik meg még ígyebben. :) Majd meglátod, nem kell foglalkozni a pontozással.
2010. márc. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Nos. Nem a mi ágyunkban alszik, külön ágya van, csak sajnos egy szobában, még nem volt keret rá, hogy külön szoba legyen, ahhoz építeni kell és sok pénz. Apuka nincs kirekesztve, csak egyszerűen kirekeszti magát, mert a gyerekkel sokszor nem tud mit kezdeni. Nem vagyok szent és tudom, néha elhanyagolom, de amikor faragatlan és csak döglik, mikor szabadnapos, éjjel dolgozik, majd 2 nap itthon utána nappal, majd éjjel, 2 itthon. És ha szabija van, 1 hétig itthon és lógatja a lábát, én meg ugyanúgy kelek korán, ellátom a kicsit este is meló, és tanulok is, háztartás.... Ő meg tévézik és nem tetszik, ha nem tudjaazt tenni amihez épp kedve van. Na én sosem tudom azt tenni. A gyerek nincs elkényeztetve, csak épp apai törődést is igényelne, ami apának megterhelő és mindig azt kérdezi, ha megkérem valamire, mert te mit csinálsz, hogy nem tudsz vele foglalkozni? Ilyen hozzáállással persze a gyerek sírni fog, ha apa kelletlen vele.

Nem tojik a fejünkre, szépen nevelem, attól hogy még nem adódott meg, az, hogy külön hálók legyenek, külön alszik el, egyedül, mi csak későn megyünk bealudni.

2010. márc. 24. 16:16
 36/42 anonim ***** válasza:
92%

SZóval:Ha egy nap munka kettő itthon:akkor igen igazad van, hogy kellene ideje legyen a gyerekre!!!

Az én férjem h-sz dolgozik 12 órát van oda utazással együtt 10et dolgozik vas van itthon, de akkor legalább délelőtt csinálnak programot ha csak egy séta is!

Igen a te férjednek több az ideje hogy foglalkozzon a kicsivel!

2010. márc. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
88%

Értem amiről írsz és bizonyos szempontból igazad van de egy előző hozzászólóval értek egyet: "A családot bizony a nő feledata összetartani, de szerintem te nem jól fogtál hozzá."

-> Már a kapcs. elején tudatosítani kell a párodban hogy mit hogyan vársz el tőle, mit gondol a gyereknevelésről stb. Több év után már a rossz beidegződések alapján fog cselekedni, így már nehéz változtatni.. Ajánlom férjednek és neked is a 'Szerelem iskolája' c. könyvet, régebbi, de nagyon hasznos és érdekes olvasmány.

2010. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim válasza:
én nem értem mért baj ha a gyerek egy szobába alszik veletek nem szerintem az a baj hogy nem törödik a gyerekel pedig az apja és veled törödik? szerintem hagyd öket ketesben és meny el valahova és akor csak magára számithat és törödnie kel vele probáld ki!
2010. márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim válasza:
Ha megnyugtat, akkor tudd én ugyan ebben a cipőben járok. Az én párom napi 8 órát dolgozik (ezt mindig kihangsúlyozza, hogy Ő DOLGOZIK)és utána leül a gép elé, néha odagügyög a gyereknek aztán ennyi. Ha megkérem valamire, akkor nagynehezen megteszi. Esti etetés előtt mindig odaadom neki a kislányunkat (hogy ne legyen türelmetlen), amíg megcsinálom a tápszerét, ez kb 2-3 perc, míg elkészül addig meg szaladok a eltenni a romokat a fürdetés után kapkodok, mint egy barom....viszem a cumisüveget, mikor beszól hogy mit tudok annyit cünögni. Ezt minden nap eljátszuk. Majd szét robbanok, mert hiába magyarázom neki, lesz@rja. Ez nálunk az alap. Én is tanácstalan vagyok....
2010. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim válasza:

Szia! Nalam kisertetiesen ugyanez a helyzet! Tudnam reszletezni, de nem akarok olyan valaszokat kapni, mint te... ok nincsenek ilyen helyzetben, nem ertik meg. Az e-mail cimem: zhosy1987@citromail.hu


Legyszi vedd fel velem a kapcsolatot, szivesen beszelgetnek veled, tanacsokat cserelnek, vagy csak neha kimergelodhetnenk magunkat egymasnak!


Remelem olvasom az e-mailedet hamarosan.

2010. márc. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!