Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen a férjem?

Hogy lehet ilyen a férjem?

Figyelt kérdés

Nagyon mérges lettem rá. Reggel jött haza éjszakázából és 1-2 dolgát intézte, majd 11-kor lepihent, kérte, hogy ébresszem 13-kor, fontos. A kicsivel még egy szobában alszunk. A babót 12 után letettem aludni, kb 13 40 felé el is aludt. Tettem vettem itthon, majd bementem szép óvatosan ébreszteni, azt mondta oké kel. 10 percig nem jött elő, még vártam, majd megint bementem szólni, de erre már a babó is felkelt, nehezen de visszaaludt, persze a férjem is, mert továbbra se mászott elő. Már rátelefonáltak, hogy hol van, munkaügy, mire visszamentem és szóltam neki, hogy már elkésett, a kicsi is felsírt, már nem is aludt vissza. Hihetetlen!! Ő meg lehurrogott, hogy mit mérgelődök. Mondtam neki, máskor a telelfonját állítsa be, mert a gyereknek aludnia kell délután, nem ő, hanem én fogok vele kínlódni, mert nyűgös lesz, kialvatlan... De nagyon nem érdekelte, nem is foglalkozott a kicsivel, elhúzott, azt se mondta neki bik-bak. Az ajtóból visszaszólt, hogy elment.

Nagyon pipa vagyok, és ez már nem az első eset. Egyszerűen nincs tekintettel a kicsire, 2 éves és olyan akaratos, ő meg mindig olyanokat tesz, amiket tudja, hogy nem kéne, de ő az apja miért ne. Van hogy kínlódás mire visszaállok a gyerekkel a megszokott dolgokra, de őt ez sem hatja meg. Ha sír akkor csak csattog, hogy hallgattasam már el, ráhurrog, hogy fejezd már be. Nem azzal törődik, hogy vajon miért sír, hanem üvöltözik, ami mégjobban felhúzza a gyereket is. Tanácstalan vagyok. Hogy beszéljem ezt meg vele, ha rámcsapja az ajtót?? Hogy ő neki már semmit se lehet csinálni, amit ő akar?


2010. márc. 24. 13:46
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
75%

Hány évesek vagytok?

Igaz én még most lettem 18 nemrég. De szerintem még nem elég érett 1 gyerek nevelésére. Nem látja át úgy a helyzetet hogy ez mivel jár.

Vagy lehet úgy érzi hogy minden idődet csak a gyereknek szenteled és vele pedig nem törődsz annyit és az ilyen lázadozásaival is ezt bizonyítja hogy vele már nem foglalkozol annyit és ez hiányzik neki. Féltékeny a gyerekre. Szerintem ennyi az egész. Én legalább is így látom a helyzetet. :)

2010. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

A külön szoba még nem megoldott, sajnos.

Igen, nem nekem kell mérgelődni, legszívesebben az első után már nem mentem volna vissza, de a telefon miatt tettem. Nem kellett volna vele foglalkozni, ha nem kel fel nem kel fel. De akkor meg veszekedett volna velem, hogy még felébreszteni se tudom.

2010. márc. 24. 14:18
 13/42 anonim ***** válasza:
87%

A konkrét esethez: miért nem 13kor ébresztetted, amikor a kicsi még nem aludt? Lehet, hogy akkor 13:40-re már nem is lett volna otthon, a pici nyugodtan elalszik és nem ébreszti fel. Azért ez nem nagy dolog, hogy megkér hogy ébreszd. A mobilja is ugyanúgy felébresztette volna a kicsit, nem?

Azzal kapcsolatban pedig hogy nem érdekli a gyereke beszélned kellene vele. Dolgozik, kimerült stb de attól még kellene hogy érdekelje a saját gyereke. Szabadidejében sem csinál semmit? Szerintem is jó ötlet, hogy egyszer rábízod a kicsit, mondván h viselkedjen 1-2 órára apaként mert el kell menned. (vagy hasonló pl olvashatna olyan könyvet hogy hogyan tudna segíteni vagy mit kellene tennie, de fontos h ezt nyugodtan közöld vele és ne veszekedés közben..)

2010. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:

Féltékeny lenne? Hisz ő akar annyira babót én még vártam volna. Egyébként 30 én 29.

Ne féltékenykedjen, hanem nőjjön fel. És szeretgesse ő is, addig míg kicsi. Kedvekedjen, csináljunk közös programokat, ne csak 1 személyeset...

2010. márc. 24. 14:20
 15/42 anonim ***** válasza:
58%

Nehogy már az a csóri pasas legyen a hibás, amiért az éjszakás műszak utáni két órányi alvásával belemerészel rondítani a ti kis napirendetekbe! Legközelebb kap egy szalmazsákot a bejárati ajtó előtt, hogy ne zavarjon, vagy mi?

Olyan kedvesek az anyukák, hogy elvárják, hogy apuka dolgozzon, apuka keressen, apuka a munka, bunkó főnök, idegesítő emberek világa után hazajöjjön és örömmel segítesen a háztartásban, lássa el a gyereket, hallgassa a hatalmas problémákat, hogy a gyerek hogy büfizik, kétszer fosott, beverte a lábát az asztalsarkába és ettől villanyozódjon fel, aztán ne akarjon már szexet se, mert akkor bunkó állat. Nem érdekes ez egy kicsit?

2010. márc. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
59%

Keress egy olyan pillanatot mikor a kicsi alszik és mind a ketten nyugodtak vagytok, és akkor próbáld meg türelmesen megbeszélni vele minden gondod.De tudnod kell neked is meghallgatni az Ő gondját:)Nem könnyű!

És még azt is tudnod kell, hogy a férfiakba nincs alapból kódolva a szülő szerep mint belénk!

Viszont mint írtad dolgozik és ilyen ügyben is ment, tehát nagyon fontosak vagytok Neki!Nem tudom milyen az anyagi helyzetetek de ha nem túl rózsás emiatt is lehet ideges.Így neki nagy felelősség ha Ő dolgozik.

Saját tapasztalatból merítve adtam tanácsot, és sok-sok utánaolvasásból!(Nagyon szeretem a pszichológiát)

Ja és egy fontos kérdés:Szereted?

Ha igen ez és a türelem mindent megold!

2010. márc. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
52%
lol
2010. márc. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
73%
Utolsóval egyetértek.
2010. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Bocsi elírtam, mert 12 40-re aludt el. Nem figyeltem. Már délben leteszem aludni, korán ébred. A telefonra nem szokott felkelni máskor se, mert nem vészes az ébresztő.

És ha sír utánam a kicsi? Nem lesz lelki törés, ha hirtelen itthagyom apával?

2010. márc. 24. 14:23
 20/42 anonim ***** válasza:
53%
lol, köszi!
2010. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!