Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha irigylem akinek...

Normális, ha irigylem akinek 19-20 évesen már saját családja van?

Figyelt kérdés

Nem azokra gondolok, akiknek becsúszott a baba 18 évesen, és gyorsan megtartották az esküvőt is.

Van egy olyan ismerős pár, akik 23 évesek, de már 10 éve járnak. Egy másik pár házasok, a fiú 21, a lány 20, de szintén 6-7 éve járnak, és egy éves a kisfiuk.

Egy másik lány 22 évesen fél év párkapcsolat után azonnal férjhez is ment, ősszel volt az első évfordulójuk, és boldogok.

Utánam 13 éves koromban nem érdeklődött még a kutya se, 19 évesen volt először kapcsolatom, az tart máig is, de legszívesebben már szakítanék, mert szörnyen boldogtalan vagyok. (tőlem független okok miatt nem lehet)


Annyira irigy tudok lenni másokra, akik megtalálták az igazit, felettem meg csak elszálnak az évek...


22l


2015. dec. 16. 11:45
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

30:

Teljesen igazat adnék, ha nem ilyen egyoldalúan adnád elő, hogy mindig a férj az agresszor. (Ha a gendernácik kamu statisztikájával jössz, akkor viszont alapjaiban válsz hiteltelenné.)

2015. dec. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
Én is irigy vagyok azokra akik 19-20 évesen már gyereket tudtak vállalni, hisz nekik az én koromban már 10-9 éves gyerekük lesz. Én sajnos sem anyagilag sem az érettségemet tekintve nem tehettem meg ezt. 22 múltam mikor rátaláltam a páromra, vele tényleg minden jó, de nem akart gyereket egész addig míg be nem csúszott egy. :D Most közölte velem, hogy szeretne még kettőt. Nem panaszkodom, legalább voltunk sok helyen kettesben, el tudta indítani a vállalkozását és remélem már a saját családi házunkba érkezik meg a kislányunk. :) Szóval ne bánkódj, egyáltalán nem vagy elkésve! 26h km
2015. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
0%
Az ember nem monogám, dehogy irigylem. :D 23L
2015. dec. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!