Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet egy olyan valaki,...

Mit tehet egy olyan valaki, akinek csaladja van, de egyre inkabb ugy gondolja, hogy a sajat nemehez vonzodik?

Figyelt kérdés
Vallalja fel nyiltan es veszitse el hazastarsat akivel kozos gyereke is van vagy probalja elnyomni magaban,hogy a csaladnak jobb legyen?
2013. nov. 17. 13:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kifejtenéd, kérlek, hogy miért jobb Szerinted az bárkinek is a környezetében, ha elnyom magában valamit és becsap mindenkit?
2013. nov. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan két ilyen esetről hallottam, hogy válás lett emiatt. Ha mind két fél elég intelligens akkor meg lehet úszni kevesebb sérelem nélkül. Sérülni így is úgy is fog valaki(k), de azt sem lehet, hogy emiatt egyvalaki tök boldogtalan legyen élete végéig. Azt a gyerekek is megérzik. A másik meg, hogy az "elhagyott fél" is találhat olyat aki boldoggá tudja még tenni ebben az életben boldogabbá, mert Ő maga is boldog mellette.
2013. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
31%
szerintem az elnyomásnál jobb ha titokban csinálja. az ha robban kisebbet robban
2013. nov. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Te ki vagy a totenetben?
2013. nov. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Normális házastárs úgy úgysem tud boldog maradni mellette, hogy "elnyomja". Egy rendes kapcsolatban érzi a másik, hogy valami más.


Ha nem szereti a házastársát az illető és csak szenvedne mellette így, akkor igen, váljon. Ettől még a gyerekkel maradhat jó és szoros kapcsolata!

2013. nov. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%
hú.. nehéz helyzet.. attól is függ hogy férfi vagy vagy nő.. mert lehet hogy neked kéne felnevelni a gyereket és akkor azt látná a gyerek hogy két férfi /két nő nyalják egymást? szerintem vállald fel, most miért szenvednél egy olyan mellett akibe te nem vagy szerelmes? hát na..:)
2013. nov. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
97%

6.: te látod, amikor a szüleid nyalják egymást? Mert én hetero szülőkkel nőttem fel, de nem voltak ilyen vizuális élményeim. Nem értem egyeseknek a homoszexualitásról mért rögtön az jut az eszébe, hogy biztos a gyerek előtt fognak d.gni.


Egyébként azt meg főleg nem említette senki a kérdésben, hogy a homoszexuális félnél maradna a gyerek, azt meg pláne nem, hogy kiszemeltje is lenne, vagy csak egyszerűen másnak érzi a nemi beállítottságát. De láss rémeket, te homofób...

2013. nov. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Kutya kötelessége tűrni amíg a gyerek nagykorú nem lesz, hogy ne tegye tönkre emiatt még az ő életét is, ne kelljen nélkülöznie amíg felnő, csak azért mert az egyik szülő úgy gondolta hogy ő most önmegvalósít. Normálisabb házastárssal meg lehet ezt beszélni, és annak ellenére együtt maradni, hogy a homoszexuális fél gyakorlatilag titokban éli azt az életet, amit szeretne. Semmiképp sem szabad elválni, ha kicsi a gyerek, mert az ő életével nincs joga szórakozni senkinek.
2013. nov. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

En a no vagyok a tortenetben es en erzem ezt.

De ha a hata mogott elem azt az eletem az megcsalasnak szamitana.Arra meg keptelen lennek.

2013. nov. 17. 13:51
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Bezzeg ha simán azt tette volna fel kérdésnek, hogy kiszeretett a férjéből... akkor mindenki támogatná :) Hát még ha a férj írna ide, hogy a felesége leszbikus! Mindenki fel lenne háborodva, hogy miért sunnyog és nem válik el...


Kérdező, szerintem komolyan gondolkodj el rajta, hogy ez most valami hirtelen inger-e, amit esetleg a kiábrándító házasélet vagy a férjedben való csalódás okozott, vagy mindig is voltak ilyen elfojtott érzéseid? Ha az utóbbi, akkor még nem késő lépni! Ne tedd a saját és a párod életét is boldogtalanná egy hazugsággal. Még mindkettőtöknek van esélye külön-külön egy olyan életre, amiben igazán szerető párra találtok és harmonikusan élhettek, tehát ha úgy érzed, hogy így nem bírod, akkor ne titkolózz, hanem lépj!

2013. nov. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!