Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet egy olyan valaki,...

Mit tehet egy olyan valaki, akinek csaladja van, de egyre inkabb ugy gondolja, hogy a sajat nemehez vonzodik?

Figyelt kérdés
Vallalja fel nyiltan es veszitse el hazastarsat akivel kozos gyereke is van vagy probalja elnyomni magaban,hogy a csaladnak jobb legyen?
2013. nov. 17. 13:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
én homofób? tisztában vagyok a homoszexuálítás szóval :) egyébkét meg nem azt írtam hogy nála kell maradjon a gyerek hanem hogy LEHETSÉGES hogy nála kell maradnia a gyereknek.. és neked nem lenne furcsa ha anyád egy nővel állítana haza és mondaná hogy figyelj kicsim együtt vagyunk?! és tudom hogy nincs még snekije, de majd lehetséges hogy lesz mivel a saját neméhez vonzódik. ezért kérdeztem meg és ezért írtam hogy vállalja fel mert ha boldogtalan a családjában akkor csak szenved. egyébként meg az a te családod , anyukám elvált mostanra új pasija lett és jé csokolóznak :) de mielőtt le homofóboznál talán el kéne olvasni amit írok és nem okoskodni. istenem.
2013. nov. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

" és neked nem lenne furcsa ha anyád egy nővel állítana haza és mondaná hogy figyelj kicsim együtt vagyunk?!"


Nem vagyok már tini rég, de 12 évesen sem lett volna furcsa ez a kijelentés. Bár nyilván nem így állít haza az ember anyja, hanem előbb elválnak, majd amikor úgy érzi, beavatja a gyerekeket abba, hogy ő a nőkhöz vonzódik és talán évek múltán bemutatja az első hosszútávú barátnőjét, ha működőképes a kapcsolatuk. Vagy nem tudom, lehet neked édesanyád 2 hetente más pasikat hozott haza, de értelmes ember nem így csinálja, mert tekintettel van a gyerekére.


Ismerek homoszexuális párokat, és a gyereknek egyáltalán nem furcsa, hogy két nő neveli. A gyerekek sokkal flexibilisebbek ilyen téren, ők nem ítélkeznek rögtön. Egy gyerek azt nézi, az anyja hogy boldog...


"anyukám elvált mostanra új pasija lett és jé csokolóznak :)"

Nekem meg megtartották a szüleim privát dolognak a csókolózást, ahogy én sem állok le csókcsatát rendezni előttük a férjemmel. Szerintem ez így normális. Persze a puszik, ölelések, stb., beleférnek, de nálunk nem szokás mások jelenlétében nyelvcsatázni. Sajnálom, ha neked ebben kellett felnőnöd, de hidd el, nem minden szülő ilyen.

2013. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
11%

A liberalizmus-globalizmus átka: normálisan élő emberek is beleesnek a bulvárcsapdába.


Mint természetes identitást erőszakolják le az emberek torkán az aberrációt, a beteges hajlamot, s ennek következtében labilis személyiségek olyan vonzódást feltételeznek magukban, ami enélkül a csatornabűzös környezet nélkül nem fordulna elő.


Elfáradt kapcsolatok, a szexuális élet ellaposodása is vezethet odáig, hogy erősebb ingerekre, valami újra, szokatlanra vágynak.


Ahelyett, hogy megmaradnának a természetes, egészséges keretek között, a propaganda hatására átlépi a normalitás határát, és beleesnek a csapdába.


Én a pszichológusnál kezdeném egyedül, aztán a párommal együtt.

2013. nov. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

" A gyerekek sokkal flexibilisebbek ilyen téren, ők nem ítélkeznek rögtön. Egy gyerek azt nézi, az anyja hogy boldog... "


Hát ebben nagyon tévedsz.

A gyerek "eszi, nem eszi, nem kap mást".

2013. nov. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Titokban csinálni.
2013. nov. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
No? Megválaszolod nekem az 1.-t?
2013. nov. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ne nyomd el, az nem egészséges, semmilyen szinten. Ha biztos vagy magadban, vállald, és éld úgy az életed, ahogy az téged boldogabbá tesz. Ha ez felmerült, valószínűleg már úgysem szerelemmel szereted a férjed, ezért merem ezt tanácsolni (bár le leszek hurrogva/pontozva, nem érdekel). Én szeretem a párom, így eszembe sem jutna azon gondolkozni, hogy másokhoz hogyan vonzódom. A lehető legrosszabb azt tanácsolni, hogy csináld titokban, nem is értem, hogyan mondhatták, elég elbäszott ötlet, és ha lelkileg is a nők vonzanak, akkor ettől úgysem lennél boldog. Mondom, ha biztos, vállald fel és lépj.
2013. nov. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A lehető legrosszabb ötlet az ha elnyomja magában. a titokban csinálás a második legrosszabb.
2013. nov. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!