Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha irigylem akinek...

Normális, ha irigylem akinek 19-20 évesen már saját családja van?

Figyelt kérdés

Nem azokra gondolok, akiknek becsúszott a baba 18 évesen, és gyorsan megtartották az esküvőt is.

Van egy olyan ismerős pár, akik 23 évesek, de már 10 éve járnak. Egy másik pár házasok, a fiú 21, a lány 20, de szintén 6-7 éve járnak, és egy éves a kisfiuk.

Egy másik lány 22 évesen fél év párkapcsolat után azonnal férjhez is ment, ősszel volt az első évfordulójuk, és boldogok.

Utánam 13 éves koromban nem érdeklődött még a kutya se, 19 évesen volt először kapcsolatom, az tart máig is, de legszívesebben már szakítanék, mert szörnyen boldogtalan vagyok. (tőlem független okok miatt nem lehet)


Annyira irigy tudok lenni másokra, akik megtalálták az igazit, felettem meg csak elszálnak az évek...


22l


2015. dec. 16. 11:45
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem ez természetes ösztön, hogy többre vágysz. 50 évvel ezelőtt ez még teljesen természetes volt, hogy egy huszonéves lányból előjöttek az anyai ösztönök, kereste a családot, a biztonságot. De a világ azóta nagyot változott, más a trend, mások az igények, más a fontosabb, viszont az emberi ösztönök marhára nem változnak ilyen gyorsan, akárhogy is próbálja a világ az emberekre erőltetni.

Ma már én is túl korainak tartom, ha valaki 18 évesen szül, bár az orvosok szerint meg az az egészséges, szóval erről is nagyon megoszlanak a vélemények.

Szerintem a legfontosabb, hogy szakíts a pároddal, hiszen boldogtalan vagy, kár tovább húzni és egymás idejét rabolni.

Nagyon sokan nem merik bevallani, hogy igenis családot szeretnének és azért járnak el szórakozni, ismerkedni, mert mindenhol az erre megfelelő partnert keresik. Ha ez a célod, hogy szeretnél egy szép családot, akkor dolgozz rajta. Tervezgess, tanulj, hogy később könnyebben boldogulhass és válogasd meg, kivel állsz szóba.

Én 14 éves koromból állandóan bulizni jártam 29 éves koromig, aztán nagyon elegem lett, rengeteg emberben csalódtam és nem szólt másról az életem, mint a felszínes kapcsolatokról és az állandó éjszakázásról. Végül összejöttem újra egy régi szerelmemmel, aki hasonlóképpen gondolkodott és azóta már házat vettünk és két gyönyörű gyerekünk van. Én soha nem voltam ilyen boldog, mint most és tudom, hogy valahol a húszas éveimben is ezt a boldogságot, biztonságot kerestem, ami mára megadatott, én is valahol irigyeltem azokat a lányokat, akik boldog, hosszú párkapcsolatban éltek, szerintem ez természetes és nem megvetendő.

Fiatal vagy még nagyon és hidd el, van időd, hogy megtaláld a boldogságod, csak tenni kell érte és nem valami csodára várni, ami magától soha nem jön el.

2015. dec. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
30%
10 es mit kell sértődgetni ha más nem úgy gondolja ? és azért, mert te ilyen sikeres kapcsolatokat nem ismersz más meg igen? Biztos ismered a bolygó összes lakóját illetve párját a 90%-odhoz...vagy csak sok nők lapját olvasol.
2015. dec. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
91%

Mi az a tőled független ok, ami miatt nem lehet?


Kényszerít valaki valamivel, hogy vele legyél?

Tőle függ a megélhetésed? Vagy milyen indokot tudsz mondani, hogy szándékosan olyan valakivel vagy, aki boldogtalanná tesz?

2015. dec. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
59%

nagyon el vagy tévedve pubikám.

elég sok embert ismerek, talán jóval többet mint itt ti összesen, ez a munkámból kifolyólag van így.

és a saját tapasztalataimat mondom el, és még egyszer nagyon el vagy tévedve, ha úgy gondolod 1-2 emberrel példálózom.

egyébként ajánlom neked a felnőtt párkapcsolatok kategória böngészését, ha esetleg olyan "hihetetlennek" tartod amit mondok.

minden napra jut kb 25 olyan kérdés, ahol a felek tanácstalanul állnak, mert 30-hoz közel jöttek rá, hogy nem ezt az életet szeretnék két gyerekkel a hátuk mögött.

pont azért mert nem volt lehetőségük keresni a megfelelőt, semmi összehasonlítási alapjuk nem volt még, hogy milyen lehet mással lenni, mivel tini szerelemből egyből házasság, meg gyerek lett a sztori vége.

az hogy egy-egy "jó" példa van valakinek az ismeretségi köreiben, még nem azt jelenti hogy ez lenne a megszokott.

de azt is leírtam, hogy nem károgni akarok, mivel mindenki azt csinál az életével amit akar, csak ne csodálkozzon ha ez a rózsaszín köd egyszer majd elszáll.

2015. dec. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
57%

Ja én is ismerek ilyet :) 26 évesek, 10 éve vannak együtt... igaz, az első gyerek is 17 évesen jött, a második meg 19.


Na de a legnagyobb baj nem is ez, hanem az, hogy kívülről mindenki azt hiszi milyen boldogok, közben a férj már mindent eljátszott a megcsalástól, elköltöztéstől kezdve a játékszenvedélyen át. Mivel magát nem tudja fenntartani a lány, és nem akarja hogy a környezete sajnálja inkább azt adagolják mindketten a nagyvilágnak, hogy milyen boldogok. Ja, biztosan.

2015. dec. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
37%

10:

Az általánosítás és az előre károgás miatt pontoztak le téged.


A rózsaszín köd ugyanúgy létező jelenség 14 évesen és 50 évesen is, és pár évnél nem tart tovább. Az meg, hogy valaki mennyire tudja elfogadni a a másik hibáit, nem azon múlik, hogy volt-e kiélési korszaka. A környezetemben a többségnek volt, mégis sok a válás.

2015. dec. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
24%
Igen 14-es...én tényleg sokkal foglalkozom ,de én nem is ajánlgatnám a gyk-s kapcsolati kérdéseket , mert tudom hogy a legtöbbet kitaláció szüli, főleg hogy munkámból kifolyólag rengeteg kérdést teszek fel amire érdekel a köznép véleménye és közben meg sem közelít engem...szóval pubikám ismerem a másik oldalt is...hozzám nem csak a csődbe ment párok járnak...többen vannak mit gondolnád..
2015. dec. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:

Ja, ha már összehasonlítási alap. Az egyik legjobb haverom nője erre hivatkozva csalta fűvel-fával a srácot, miközben burjoltan célozgatott neki, hogy ő is csajozzon, mert kell az összehasonlítási alap.


Egyébként az alkalmi vagy akár pár hónapos kapcsolatokat hogyan lehet összevetni egy sok évessel?

2015. dec. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
44%

körülöttem rengeteg pár ment szét 6-8-10 év után mostanság (25év körül).

egyszerűen kifáradtak a kapcsolatok. én ezt látom.

2015. dec. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

Ma már ez van kihalófélben sajnos:

[link]

2015. dec. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!