Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valami kell, dolgozz meg...

Ha valami kell, dolgozz meg érte! Jogos?

Figyelt kérdés

8 hónapot dolgoztam egyhuzamban. Nem kerestem rosszul, de a pénz nagy részét (500 ezer) elraktam, magamnak nem nagyon vásároltam.

Kedd óta nincs munkám, de már kedden voltam két állásinterjún, ma próbamunkán, szóval nem otthon meresztgetem. Bármit elvállalok, nem akarok munka nélkül maradni. (Járna szociális segély, de azzal nem vagyok előbbre)

Mégis ha valamit venni szeretnék, vagy valamire szükségem van, mindig azt kapom a családtól, páromtól, barátoktól, hogy dolgozzak meg érte, miért vagyok még otthon, miért vagyok ilyen lusta....

(Nem nagy dolgok, 3-5 000Ft között)


Jogos ez? Hiszen eddig dolgoztam.


2015. dec. 11. 13:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Nem értem. Te bejelented, hogy venni akarsz valamit és akkor azt mondják, hogy ne vedd meg? Vagy hogyan van ez?

Mi az, hogy beszólnak?

2015. dec. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
59%
Én eleve nem lennék olyan emberrel,aki megtiltja hogy a SAJÁT félretett pénzemmel mit csináljak!Meg dolgoztál érte?!Igen..akkor meg mi vagy te dedos,hogy nem nyúlhatsz hozzá?!Hány éves vagy?
2015. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ilyen a mesében sincs!Van megtakarításod és felnőtt ember létedre nem engednek hozzányúlni.Hagyjuk már!Vagy kamus vagy,vagy totál életképtelen!
2015. dec. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!