Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális családon belűl? Barátomról és a hugáról van szó.

Figyelt kérdés
Nos, egyiknap ott voltunk barátoméknál, és elment fürdeni, én a nappaliba vártam rá. Mikor kijött, rájött, hogy nem borotválkozott meg, visszament, erre a húga fogta magát, bement utána és nekiállt fürdeni a saját bátyja előtt, úgy, hogy még csak a kád körül se függöny, se üveg, semmi nincs ami őt eltakarhatná a báttyától.Ez normális családon belül? Úgyértem, hogy énse vagyok szégyellős a családom előtt, de eszembe se jutna bemenni a fürdőbe és nekiállni fürdeni, mikor a bátyám bennvan. A barátom 19, a húga 16.
2010. márc. 22. 14:28
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Igaziból nem zavar, csak nekem egy picit furcsa volt, én ehhez nem voltam hozzászokva... Mondjuk a barátom se igen szégyellős az anyukája előtt sem, pl ő is simán kimegy meztelenül hozzá:S Én ilyet itthon nem tapasztaltam, ezért döbbentett le.. De igazatok van, ahány ház, annyi szokás.
2010. márc. 22. 16:21
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

először énis majd leültem a földre mikor párom kiszambázott egyszál semmiben fürdés után,hogy kenjem be krémmel,anyukája meg ott fözöcskézett mellettünk,és miközben én bekentem a kisfia hátsóját,ő a szájábanyomott egy kanál kaját kostolásra...


következő "meglepiként" párom anyja napozni készült,apja nem volt otthon,csak mi hárman,igy a kisfiát (aki amugy 25éves) kérte meg hogy kenje be...erre levette a felsőjét,melltarto nulla,lefeküdt,hogy kenje be...


anyám előtt öltözök,meg bejöhet,meg azonos nemű rokon,barátnő is oké,de másik nemből csak párom lásson már sztem...

de lehet én vagyok prűd...

22/L

2010. márc. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Vannak családok, ahol normális egymás előtt levetkőzni, és nincs ebben semmi.
2010. márc. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
20:13-as - teljesen igazad van...
2010. márc. 22. 21:40
 25/29 anonim ***** válasza:

Szerinetm sincs ebben semmi rossz.

Mi nem járkáltunk a lakásban pucéron,de ha valaki fürdött akkor természetesen bementünk fogat mosni vagy borotválkozni meg ilyenek.Nem nézegettük egymást,elvégeztük a dolgunkat és kész kijöttünk.

Am mai napig ha a tesóm hazajön és pont fürdik amikor átmegyek hozzájuk akkor szól hogy mossam meg a hátát :)

am 2 bátyám van én 22/L

2010. márc. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Majdnem 20 éves lány vagyok (1 hónap híján) és van egy 17 éves öcsém, aki nem velünk lakik. Amikor kicsik voltunk, mindig együtt fürödtünk, olyan 5-6 éves korunkig.Aztán anyuék nem engdeték. Ha öcskös itt van és mosakszik nem szoktam bemenni, mert én érzem kínosan magam.De, ha ő nyit rám (pisilnie kell, kérdezni akar valamit, stb) az nem zavar. Bár mióta a kedvesem itt él nálunk nem szokott bejönni, mert megkértem, hogy ne, bár párom nem tette szóvá, de azért mégis. Szerintem kérd meg őket! :)
2010. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
nem normális de izlés és gátlás kérdése
2010. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
szóval akkor nem csak nállam vanak ilyen fura dolgok :S talán az enyém még rosszabb is....jó persze én se vagyok féltékeny de számomra ezek nem normálisak...az én barátom pl nem együtt nőtt fel a húgával(aki csak félhúga) hanem külön háztartásban, csak a húga járt fel hozzájuk mindig barátom sose megy fel ő hozzájuk. barátom 19 a húga 17 lesz és ilyeneket csinál hogy ha mentünk pl 3an a városban ugye barátom fogta a kezemet a húga meg azt mondja nekem is fogjad már mert egyedül vagyok...:S és úgy sétáltunk h nekem is meg neki is fogta a kezét...nah ugyan az ember az utcán ezt látva ugyan mit gondol...akkor olyan hogy együtt alszanak ha felmegy meglátogatni a húga a bátyjámat meg a nagyijukat(mert a barátom velük él együtt) és ők egy francia ágyban alszanak :S barátom a kis alsógatyájában a húga meg valami pólóban csak, max van rajta gatya is. akkor ha barátom ül a gép előtt vagy ha bárhol ül egy széken, ugye a bnők ilyenkor az mindig az ölében ülnek a barátjuknak...a húga is beleül xD mintha az ő barátja lenne, meg ez is fura h ha msnen beszélnek írja barátomnak elköszönéskor h sziija tesó jóéjt puszi szeretlek. én is szeretem a saját bátyjámat de nem írom neki állandóan :S lehet paranoiás vagyok, de nekem ezek olyan..undik xD és nem normális számomra :S szeretem a húgát mert aranyos, de ezeket valahogy nem nagyon bírom :S
2010. máj. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
előző vagyok, elírtam hogy amikor meglátogatja a húga a bátyját! nem az én bátyjámat xD hanem értitek barátomat magyarán
2010. máj. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!