Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális családon belűl? Barátomról és a hugáról van szó.

Figyelt kérdés
Nos, egyiknap ott voltunk barátoméknál, és elment fürdeni, én a nappaliba vártam rá. Mikor kijött, rájött, hogy nem borotválkozott meg, visszament, erre a húga fogta magát, bement utána és nekiállt fürdeni a saját bátyja előtt, úgy, hogy még csak a kád körül se függöny, se üveg, semmi nincs ami őt eltakarhatná a báttyától.Ez normális családon belül? Úgyértem, hogy énse vagyok szégyellős a családom előtt, de eszembe se jutna bemenni a fürdőbe és nekiállni fürdeni, mikor a bátyám bennvan. A barátom 19, a húga 16.
2010. márc. 22. 14:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
18%
A húgára vagy féltékeny? Ez már beteges, bocsi.
2010. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%
Nem nevezném normálisnak a helyzetet. Egy 16 éves lányban kellene annyi szeméremnek lenni, hogy nem meztelenkedik a bátyja előtt. De ha már benne nincs, a bátyjának legalább lehetne.
2010. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%
szerintem normális, a fura az lehet neked, hogy ahány ház, annyi szokás. nekik ez így természetes, ne érezd magad kellemetlenül emiatt, majd megszokod. amúgy szerintem is gáz ez a fajta viselkedés, nálunk nem szokás az ilyesmi, de sok olyan családot ismerek ahol ez a normális
2010. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%
én általában rosszul vagyok az ilyentől,pláne,amikor apuci egy szál f..szban lófrál a lakásban a gyerekek előtt,de be kell látni-vannak,akik így élnek. mivel a lány teljesen magától értetődő természetességgel zuhanyozott a bátyja előtt,nyilvánvaló,hogy számukra ebben semmilyen szexuális felhang nincsen,agy kivetnivaló,vagy szégyellnivaló sem. ha téged zavar,megkérheted a barátodat,hogy ne tegyék,mert rosszul érzed magad tőle,de valószínűleg érteni sem fogja,mi a problémád ezzel.
2010. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem féltékeny rá,csak kérdezett valamit-bocsi.Nekem nincs tesóm,de ha belegondolok kissé abszurd,hogy 16éves lány a 19éves bátyja előtt fürödjön.
2010. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem féltékenység.

Nekem is furcsa, amit leírtál. Én sem fürödtem volna soha, ha bent van a bátyám a fürdőbe. Bár lehet, hogy más családnál ez normális, nálunk ez nem divat.

2010. márc. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Dehogyis vagyok féltékeny a húgára! Na, akkor nem csak szerintem fura a dolog!:S
2010. márc. 22. 14:38
 8/29 anonim ***** válasza:
90%
Nalunk sem szokvanyos, es nem is tartom normalisnak, ha meztelenkedik az ember a batyja elott...
2010. márc. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
52%

Elég sok a naturista...

A saját lakásukban had csináljanak már azt,amit akarnak...

2010. márc. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%
Nem normális, de nem tudsz mit tenni, ha nálunk ez a szokás. Pároméknál is meztelenül mászkálnak egymás előtt, a párom az anyja előtt pl. és ez engem zavar. Nem szeretném, ha azt találgatná, hogy nekünk milyen lehet a nemi életünk, mert a párom nemi szerve kicsi, stb. Miért kell egy nőnek a 22 éves fia p*csét nézegetnie?
2010. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!