Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez normális...

Szerintetek ez normális családon belűl? Barátomról és a hugáról van szó.

Figyelt kérdés
Nos, egyiknap ott voltunk barátoméknál, és elment fürdeni, én a nappaliba vártam rá. Mikor kijött, rájött, hogy nem borotválkozott meg, visszament, erre a húga fogta magát, bement utána és nekiállt fürdeni a saját bátyja előtt, úgy, hogy még csak a kád körül se függöny, se üveg, semmi nincs ami őt eltakarhatná a báttyától.Ez normális családon belül? Úgyértem, hogy énse vagyok szégyellős a családom előtt, de eszembe se jutna bemenni a fürdőbe és nekiállni fürdeni, mikor a bátyám bennvan. A barátom 19, a húga 16.
2010. márc. 22. 14:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is nem normális. De tényleg ahány ház annyi szokás. Nekem öcsém van, igaz másfél évvel vagyok idősebb, de amikor otthon laktunk soha sem fordult volna a másik fejében. Valahogyan ez nem. De lehet nekik ez természetes, és nem találnak benne semmi kivetnivalót. Ennyi idősen már szerintem kellene, de hát mindenki más.
2010. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazából ők így szokták meg ,de egyébként nekem is fura.Barátoméknál is kb ez van bár ott két fiú van de az anyjuk is simán bemegy hozzájuk a fürdőbe fél pillanatra.Volt egy párom akinek az édesanyja úgy fürdőtt hogy kivolt tárva az ajtó a és valaki mindig ott beszélgetett vele az ajtóban.egyszer tőlem is kérdezett valamit és oda kellett mennem de a lehető legkevesebbet voltam ott és nem kukkoltam persze.nagyon kellemetlenül éreztem magam :S
2010. márc. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Én 25vagyok és lány, öcsém 20, és ő is simán bejön,ha fürdök vagy ugyanez igaz fordítva. Szerintem szokás kérdése az egész.
2010. márc. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem magamtól írtam a féltékenységet,hanem at 1.válaszoló hozzászólására.
2010. márc. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kissé fura, én sem mászkálok be a családtagjaimhoz be a fürdőbe.

Viszont a pároméknál ez teljesen normálisnak számítana. Amikor először náluk aludtam, teljesen ledöbbentem, amikor a párom meztelenül kisétált a konyháb az anyjához valamit kérdezni. Azzal magyaráta, hogy ez teljesn természetes, hisz ő az anyja, ő szülte stb. (hozzáteszem, a párpm már 30 éves)Mesélte régebben az apja, öccse és ő is meztelenült volt otthon.

Én szépen megkértem a páromat, hogy többet ne csinálja ezt, mert engem zavar, és a mi közös lakásunkban sem lesz ez szokás, ha majd lesznek gyerekeink. Azóta sem fordult elő ez az eset szerencsére. :) Szóval, szerintem ha ez zavar, akkor Te is nyugodtan mond el neki a véleményed erről!

2010. márc. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
82%

Az már 5 éves korában is látszódott,hogy kicsi lesz,amikor még a fenekét törölgette...

A nemi életeteken meg max a te agyad jár,hidd el.

2010. márc. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben szexuál-pszichológiailag nézzük a kérdést, akkor nem normális. Sőt, az sem, ha az apuka vagy az anyuka meztelenkedik a gyermeke előtt, ha az már egy bizonyos kor felett van.

Azt mondja erről az irodalom, hogy ha már egy gyermek elkezd érdeklődni az ellenkező nem iránt, akkor a szülők már ne mászkáljanak a gyerekek előtt meztelenül. Bizonyos esetekben a felnőttkori szexuális életben alakulhatnak ki problémák az olyan gyerekeknél, akiknél természetes volt a meztelenkedés. Ez az ellenkező nemű szülőknél-gyerekeknél értendő.

Valószínűleg ugyanez igaz lehet a testvéreknél is, bár valóban ahány ház, annyi szokás...

2010. márc. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
OFF: 5 évesen mindenkinek kicsi, másrészt meg nem tudja, mekkora állva (remélem).
2010. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
70%

Hiába offolsz nem így van....tapasztalatból tudom:-)

Igazán már két évesen látszódott,vagy inkább alig látszódott...sőt két éves korban már simán "feláll".Csak figyeld meg a fiadat fürdés közben....

2010. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
53%
nálunk fürdőbe simán bemegyek vagy bejönnek ha fürdöm ilyenek miatt nincs semi de szerintem ennek is megvan egy határa hogy azért nem mindeig egyszálsemmibe vagyunk...ha épen ugy jön ki h fürdeni megyek és valaki épp végzett bemegy és szerintem azért normális családon bellül nem az van h a nemiszervét nézed mongyuk a hugodnak nemis fordul meg a fejedbe h huuu milyen nő vagyis én nem igy gondolok a hugomra...és őis ugyanugy bejön ha én fürdök vagy szüleink is...vagy apu nyugottan átmegy a szekényéhez a fürdőszobábol egyszál f@szba persze nem akor ha van valaki nálunk ha monguyk barátnőmel otthon vagyunk akor figyel h ilyen ne legyen...én 20 vagyok hugom meg 16
2010. márc. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!