Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit válaszolnál, ha az anyósod...

Mit válaszolnál, ha az anyósod többször elmondaná, hogy becsüld meg magad, mert az ő fiával aztán megfogtad az Isten lábát?

Figyelt kérdés
Tény, hogy a férjem jelentősen többet keres, mint én (erre is szokott emlékeztetni az anyós) és jó ember (hűséges, szeret, segít itthon, stb.), de én se érzem magam senkiházinak, nekem is van végzettségem, arról, h nem fizetnek meg, nem tehetek. Én se csalom meg őt, nem érzem magam rosszabbnak, mégis mindig megkapom, hogy becsüljem meg magam. És nem mellékes, hogy ezt a tökéletes embert ő nevelte nekem.
2010. márc. 22. 12:41
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
13:26Annyi a bűnöm, hogy elvettem a fiát, hidd el. Mondjuk akármennyire is büszke vagyok a fiamra és akármennyire is haragszom a menyemre, én soha nem vágnám ezt a képébe. Főleg nem azt, hogy mennyit keres. Meg azt, hogy milyen ember vagyok, amikor nem is ismer, és azért csak lehet bennem valami, ha a fia engem választott.
2010. márc. 22. 14:11
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan,ne is foglalkozz vele,ezzel a kijelentéssel csak magát minősíti(amúgy meg ha kereset alapján sorolja be az embereket,akkor nagyon nincs képben-én is 4éves egyetemi képzésre járok-és még csak nem is a munkakörömben fognak itthon Mo-on alkalmazni,mint utólag kiderült-helyette majd sz@rba se néznek havi 80ezerrel-más is megkeres ennyit egy tanfolyammal-és igazuk is van)Szóval erről ennyit.Szerintem ereszd el a füled mellett,gondolom,h mennyire idegesítő lehet,de ha "beszólsz" neki csak saját magadnak bonyolítod a dolgokat-illetve én is azt mondom,hogy 1-2vicces visszaszólás nem ártana neki,hátha leesik neki valami(bár az ilyennek nem szokott).Szóval örülj annak,hogy rendes férjed van és jól kijösztök:)))ilyen jó házasság megér annyit,hogy néha elviseld az anyóst:)))(tudod,ha ő nem ilyen lenne,akkor minden túl tökéletes lenne)
2010. márc. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg szerintem akármennyit keresnél,akármilyen lennél,mindig találna benned hibát,mert ahogy írtad,"elvetted a kisfiát"
2010. márc. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
14:02 Teljesen ugyanez a szitu. a szüleim is nagyon szeretik a férjemet. Mikor kitörtem, hogy elegem van, h én mindenhol csak azt hallgatom, hogy én vagyok a sz*rdarab, az anyósom azt válaszolta, hogy naugye, ha már a szüleid is ezt mondják, csak van benne valami.
2010. márc. 22. 14:20
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Azt,hogy egy Istennőnek minimum egy Isten lába dukál...

Jobban mondva az ilyen anyós nem érdemel meg egy jó poént se,úgyhogy bólogatnék,majd megunja.Közbe vigyorogj nagyokat,hogy lám,milyen szerencséd van.

Ezt addig fogja mondogatni,amíg látja rajtad,hogy zavar.

2010. márc. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én anyósomnak még igaza is lenne, a férjem tényleg egy superman...:) Ha otthon van náluk, akkor anyuka körbeugrálja, ha a férjem itthon van, körbeugrál...szerintem én jártam jobban, csak ezt nem kötöm anyós orrára, tőlem beszélhet amit akar.
2010. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
De még ha én is jártam volna jobban, akkor is bunkóság ilyet mondani szerintem.
2010. márc. 22. 14:31
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Én annyit mondanék neki, hogy "mama, maga sem panaszkodhat, mert egy mennyel sem járhatott volna maga és a fia ilyen jól". Hát elhiszem, hogy ez zavar téged...én is sok családból hallok hasonlókat.
2010. márc. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Van egyaltalan normalis fius anya??? En annyit mondanek neki,h `en is ezt szoktam magamnak hajtogatni,mikor a wc-t sikalom utana`.

Csak akkor viselkednek ugy veled,mint egy szardarabbal,ha hagyod!

2010. márc. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Azt, hogy te egy sz*rdarab vagy, te logikáztad ki a férjed dicsőítéséből, vagy nyíltan ezt mondták (az anyja is meg a te szüleid is)? csak mert amikor valakit dicsérnek, azzal nem feltétlenül állítják azt, hogy mindenki más ugyanakkor egy sz*rdarab, már ne haragudj. Hidd el, ha sokáig lovagolsz ezen, csak a feszültséget szítod - ugyanúgy nem engedsz a 48-ból, mint az anyós. Cselezd ki azzal, hogy te felülemelkedsz az ilyen megjegyzésein, és fel sem veszed, vagy elütöd viccesen, ami már csak arra is jó, hogy nyíltan kiröhögd a kicsinyességét, gyarlóságát, szűklátókörűségét.
2010. márc. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!