Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit valaszolnal egy jobaratnak...

Mit valaszolnal egy jobaratnak ha a kovetkezoket mondana neked?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jo baratom, akivel majdnem mindent megbeszelunk, segitjuk egymast...stb. Egy este beszelunk telefonon es azt mondja nekem hogy milyen jol hangzik/hangaza az en keresztnevem az o vezeteknevevel egybe. En nem tudtam mit mondani, mert nem gondoltam soha hogy ezt fogja mondani. Ti hogyan reagalnatok egy ilyenre?


Lany vagyok


2011. júl. 23. 16:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
röhögnék, és azt mondanám "na persze, szeretnéd mi"
2011. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%

Félig-meddig megkérte a kezed:))) Szerintem ez célzás arra, amire gondolsz. Ha nem vonzó a fiú, lehet hogy úgy tennék, mintha nem érteném, ha vonzó, biztos rákérdeznék, hogy értette, még akkor is ha tudom.

De lehet, hogy mindenképp rákérdeznék, hogy tisztázhassam vele azt is, hogy ha hiába reménykedik.

2011. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

Én viccesen reagálnék, pl. megkérdezném, ezek szerint így fogja elnevezni a lányát? Az én jóbarátom erre azt válaszolta "igen", és azóta is tartja magát hozzá..:D

Ha arra vagy kíváncsi, lehet hogy tetszel neki. De barátságot csak akkor rúgj fel kapcsolatért, ha nagyon biztos vagy magadban!

2011. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Igy probalta tudatodra adni, hogy kedvel es szandekjai vannak. Ha Te is igy akarod, adj neki jelet, ha nem, nevesd el az egeszet.
2011. júl. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
Ugyanazt amit arra a kérdésre, hogy leszel a feleségem ? Na mit válaszolsz neki ? Férfi és nő között nincs barátság.Én nem szoktam olyan lányokkal hosszabban szóba állni akik nem tetszenek külsőre, maximum nem mondom nekik h mit akarok de attól még gondolom. Na ő éppen ki is mondta, ebben a történetben csak ennyi az érdekes.
2011. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
És ha tényleg csak passzol a nevük.
2011. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Utolsó, azért mert te elképzelhetetlennek tartod, hogy neked női barátod legyen, még ne általánosíts. Felfogás kérdése az egész. Nekem nőkkel nem megy, mert az ő gondolkodásuk idegesít. Az én ellenkező nemű barátaim (szám szerint 2, és igen közeliek) komoly kapcsolatban élnek, egyikük házasság előtt áll. Szóval ki merem jelenteni, hogy nem azért vannak mellettem, hogy megfektessenek.. Hozzátenném, évtizedes ismeretségekről van szó, mégsem volt közöttünk szó barátságon kívül másról.

Volt sajnos olyan barátom is, akivel kapcsolatba kezdtem, de nagyon rossz döntésnek bizonyult. Szakítás után már nem tudtunk ugyanúgy nézni egymásra, megszakadt a kapcsolat. Én nem kezdenék többé baráttal.. bár ha barátságból születik a szerelem, ami tartósnak bizonyul, az lehet a legszilárdabb kapcsolat szerintem.

2011. júl. 23. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok régimódi, ha úgy érzem, hogy a lánykérést kapcsolatnak kellene megelőznie?
2011. júl. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
én is valamilyen vicces beszólással ütném el:) pl: ja, de a te keresztneved is jól mutatna az én vezetéknevemmel:) igen, tudom, ez hülyeség, a lényeg azon van, hogy ne vedd fel:)
2011. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen volt a szövegkörnyezet előtte, mihez passzolt. Gondolom, nem a teszkós kilóskenyérről volt a diskurzus, hogy nagyot kelljen nyelni a megemésztéshez. Talán semmi komoly sincs mögötte, de a közeljövő beszélgetései úgyis rendezik azt, ami még nem egyértelmű.
2011. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!