Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam neki ugy, hogy...

Hogy mondjam neki ugy, hogy azt mondja, megprobalom?

Figyelt kérdés

A fiummal nem reg jarunk.

Van egy olyan tulajdonsaga,hogy nem tud varni.Amerikaban vagyok cserediak programon,ami hosszabbra sikerult mint 1 honap.Ev vegeig kintleszek,utana jovok haza.

Nyar vegen jottunk ossze,es most mar nagyon hianyzom neki,de kepzelen varni.Es ez mindennel igy van. Nagyon szeretnem azt mondani,hogy probalja meg,de azt valaszolja,hogy nem megy. Valahogy ugy kell neki mondanom,hogy azt mondja,megprobaljuk kivirni a tavkapcsolatot.

kerlek segitsetek.



2015. nov. 29. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"de kepzelen varni"


Nem is fog, és nem is kell neki mondani. Felesleges.

Ha várni akarna, akkor arról tudnál és éreztetné, mondaná.

2015. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha kèptelen 1-2 hónapig kordában tartani a kanosságát,hát akkor ne.keress olyat aki tényleg szeret.

bar megértem, nem sokat voltatok egyutt mielott kimentel.1-2honapot ha jol értem. ennyi idő után még nem ismeritek annyira egymast

2015. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne már.. ha ennyit nem tud rád várni, akkor nem ér ez az egész semmit. A srác sem, meg ez a "kapcsolat" sem.


Hagyd a francba, úgyis találsz majd valakit, aki megbecsül, szeret és támogat. Ne pazarold az időd egy ilyenre.

2015. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!