Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg nekik?

Hogy mondjam meg nekik?

Figyelt kérdés

Barátoméknak van balatonon nyaralójuk.

Idén nyáron nem voltam nyaralni.

Balatonra persze lementünk kétszer egy-két napra, de akkor ott dolgozni kellett.

Most kitaláltuk barátommal, hogy lemennénk hétvégén, mert nem voltunk sehol nyaralni.

Viszont itt jön a bökkenő, hogy anyukám célozva kérdezett rá, hogy mi mikor megyünk le (gondolom ők is jönni akarnának).

Lehet bunkóság, de nem akarom... ők voltak külföldön 2 hétre nyaralni... de most is akarnának menni az élettársával.

Viszont a barátommal meg kettesben szeretnék lenni legalább ezt a két napot.

Nagy bunkóság lenne, ha esetleg rákérdez megmondani, hogy ne jöjjenek?

Vagy mit mondjak?


2015. aug. 12. 22:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pfff. Nem bunkóság, mond meg nyugodtan.
2015. aug. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6%
Attól függ. Pl. hány évesek vagytok? Két fiú miért akar ennyire kettesben maradni, ha nagyon fiatalok lennétek stb. :) De alapjáraton egyébként mond meg nyugodtan nekik. Én kettesben a társammal óhajtok max. lenni. :)
2015. aug. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :D 20 éves. Szóval nem vigyázni szeretnének ránk.... ;)
2015. aug. 12. 23:07
 4/10 anonim válasza:
41%

Kedves 2.!

Mégis miből gondolod, hogy a kérdező pasi és nem csaj aki a barátjáról beszél? Hadd segítsek, jelen esetben a barátot mint férfi nemű párt kell értelmezni, nem számít, hogy a kérdező férfi vagy nő.

2015. aug. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem bunkóság, nem az övék a nyaraló és nem hívták őket a tulajok... S érthető, ha kettesben szeretnétek lenni, nem vagy már kis csitri...
2015. aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
31%
4: tán abból, hogy a lányok, nők..., az esetek 99%-ában a barátnőt barátnőnek fogalmazzák. :D De persze lány is írhatta a kérdést is, a barát szót, h kettesben akar lenni vele az lehet az is, akivel jár. Ezért is írtam azt is, hogy én max. csak párommal akarnék kettesben lenni. De eleve úgy kezdtem mindent, hogy "attól függ", ergo én semmit sem vettem sehonnét se, minden csak feltételezés. Még a kérdező neme is. :D :P
2015. aug. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hatos vagyok még, nem láttam a kérdező válaszát azóta csak most, h elküldtem az utsó üzenetemet.
2015. aug. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mondd, két d.

Amúgy mondd meg bátran, hogy kettesben szeretnétek lenni egy kicsit, meg kell érteniük.

2015. aug. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8: nyelvtannáci! :D :P
2015. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20 évesen teljesen őszintén és joggal kérheted hogy ti most kettesbn szeretnétek lenni és ne jöjjenek. Mi párommal a mai napig nyőgjük ezt mert akárhányszor mennénk a családi nyaralóba, anyós máris rákontrázik h jönnek ők is. Mi örülünk hogy munka mellett marad idő pihenésre, viszont anyósék ezek a nagyon hangos, mediterrán típusok, egyszer mentünk velük és megfogadtuk soha többet mert mindennap fájdalomcsillapítóval aludtunk el, olyan sok volt a rikácsolás. És biszony, a mai napig, 40 évesen meg kell mondanunk h bocsi de mi nélkülük megyünk. Olyankor 2 hónap telefonszünet és besértődés részükről, de ez van.
2015. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!