Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrít a férjem, mit tegyek?

Megőrít a férjem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én eléggé vezéregyéniség vagyok, mégsem szeretem, ha mindenki csendben meghunyászkodik előttem. Szeretem, ha valakinek van véleménye, és ki tud állni mellette.

Az én férjemnek sosincs véleménye, vagy legalábbis nem mondja. Mindenre nem tudom, mindegy és nekem nyolc a válasz bármiről legyen is szó. Már azt vettem észre magamon, hogy azért gerjesztek vitát, hogy valamiféle érzelmet kiváltsak belőle.

Egyszerűen már tönkre teszem a saját idegeimet ezzel, hogy neki mindig minden mindegy. Ilyen ember nincs is a világon másik szerintem.

Az a baj, hogy a lányunk folyamatosan azt látja, hogy anya mondja, apa vállat ránt vagy bólogat, és hiába nem veszekszek, a gyerek szemében is én vagyok a fekete bárány, mert nagyon apás.

Mégis mit csináljak? Egyszerűen nem tudok egy bábbal együtt élni. Arról nem is beszélve, hogy a kapcsolatunk is rámegy,mert ez így egyoldalú. Unom már, hogy egyedül kell döntéseket hoznom. Magamra vagyok utalva teljesen, mert ha nem mondom meg neki hogy mit csináljon,akkor nem csinál semmit. Bele sem merek gondolni, hogy mi lesz, ha véletlenül leesek a lábamról, és neki kell ellátni a gyereket meg mindent.



2015. nov. 14. 21:36
1 2 3 4
 21/40 Andi80018 ***** válasza:
A 15-sel teljesen egyetértek. Ahelyett, hogy provokálod, inkább arra használd a dominanciád, hogy kiszedd belőle, miért lett ilyen.
2015. nov. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
63%
Könnyen lehet, hogy depressziós. A párterápia jó ötlet. Nem kell se szenvedni, se rögtön válni, főleg a gyerek miatt.
2015. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 omba ***** válasza:
72%

Szerintem energiatakarékos.... megunta azt a játékot, hogy úgy csináltok, MINTHA megbeszélnétek bármit, de úgyis te érvényesíted, amit akarsz, csak neked nem az álláspontod a fontos, hanem, hogy ezt valami küzdelemben érd el.

Ha leesel a lábadról, akkor majd elintéz mindent, miért volna erre képtelen egy felnőtt férfi?


Attól, hogy a lányotok nagyon apás, még nem lennél te fekete bárány (az én összes lányom is nagyon apás, de szeretik az anyjukat) - az annak a jele, hogy ő is sokallja már a te "vezéregyéniségedet"

Szóval csak viselkedjél feleség, és anya módjára, szépen, nyugisan, szeretetben.

2015. nov. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Nem akarok válni, ha az lenne a szándékom, akkor nem tépném itt a számat. Adósságba hajszolt minket internetes játékokban vásárolt kreditekkel, és mikor vidéken dolgozott nem hozott haza egy fillért sem, de nem mondta meg, hogy mire költötte. Elköltött egy nap alatt közel 100000 Ft-ot nem tudom mire úgy,hogy én otthon feküdtem, és elláttam a gyermekünket. Még akkor sem tért észhez, mikor kishíján meghaltam, elment szülinapozni a haverjaival. Lehet engem támadni, de csak az tudja hogy min megyünk keresztül, aki maga is tapasztalta. Én sem voltam mindig ilyen vezető alkat, rá kényszerültem,hogy az legyek, és sosem állítottam, hogy mindig jó döntést hozok, de nincs kivel megbeszélnem a dolgokat. Rezzenéstelen arccal a szemembe hazudik a mai napig még a legapróbb dologban is. Sosem kértem, hogy számoljon be nekem mindenről, mégis a nyakamra küldi a testvéreit, hogy tőlem kell elkérni őt, ha bratyó napot akarnak tartani. Sorolhatnám még napestig. Mikor gyulladás miatt elment a tejem, és nem tudtam szoptatni, nem tudtam tápszert venni a gyereknek, mert elköltötte az összes pénzünket. Úgy kértem kölcsön, hogy ne éhezzen a kisbabám. Ha valamit meg akar csinálni itthon, túlkomplikálja,majd annyira elcseszi, hogy hívnom kell valakit, aki megcsinálja.... Stb.
2015. nov. 14. 22:43
 25/40 anonim ***** válasza:
91%
Játékszenvedélye van, és neked az a problémád vele, hogy tutyimutyi? Olyan, mintha egy betörőnél az lenne a probléma, hogy nem törölte meg a lábát, mielőtt bejött!
2015. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
33%

"Azért mentem hozzá, mert szeretem."


Ez nem elég, ha nem passzoltok lelkileg is egymáshoz.

2015. nov. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
70%
Válj el.Mondjuk már jóval hamarabb kellett volna.
2015. nov. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
77%

Vagyis nem férjed van, hanem egy súlyosan problémás kamaszod a házban.

Visszavonom a párterápiás javaslatot. Ha még mindig van valami függősége, esetleg próbáld rábeszélni a leszoktató terápiára.

A gyökeres megoldás az, hogy elválsz. Nem tudom, mennyi idős a lányod, de jó lenne, ha sokat beszélgetnél vele, és beavatnád a történtekbe.

2015. nov. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
#24: Ha ez igaz, akkor MIÉRT vagy mellette? Jó dolog önsorsrontónak lenni?
2015. nov. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
74%

Megint egy kérdés, ahol nem a kérdés a fontos, hanem a 3. oldalon mellesleg elcseppent infó.


Válj el, kinek kell ilyen?

2015. nov. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!