Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrít a férjem, mit tegyek?

Megőrít a férjem, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én eléggé vezéregyéniség vagyok, mégsem szeretem, ha mindenki csendben meghunyászkodik előttem. Szeretem, ha valakinek van véleménye, és ki tud állni mellette.

Az én férjemnek sosincs véleménye, vagy legalábbis nem mondja. Mindenre nem tudom, mindegy és nekem nyolc a válasz bármiről legyen is szó. Már azt vettem észre magamon, hogy azért gerjesztek vitát, hogy valamiféle érzelmet kiváltsak belőle.

Egyszerűen már tönkre teszem a saját idegeimet ezzel, hogy neki mindig minden mindegy. Ilyen ember nincs is a világon másik szerintem.

Az a baj, hogy a lányunk folyamatosan azt látja, hogy anya mondja, apa vállat ránt vagy bólogat, és hiába nem veszekszek, a gyerek szemében is én vagyok a fekete bárány, mert nagyon apás.

Mégis mit csináljak? Egyszerűen nem tudok egy bábbal együtt élni. Arról nem is beszélve, hogy a kapcsolatunk is rámegy,mert ez így egyoldalú. Unom már, hogy egyedül kell döntéseket hoznom. Magamra vagyok utalva teljesen, mert ha nem mondom meg neki hogy mit csináljon,akkor nem csinál semmit. Bele sem merek gondolni, hogy mi lesz, ha véletlenül leesek a lábamról, és neki kell ellátni a gyereket meg mindent.



2015. nov. 14. 21:36
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
94%
Bennem csak az a kérdés merült fel, hogy ha eddig is ilyen volt, akkor miért mentél hozzá? Ezt én most nem provokációnak szánom, hanem komolyan kíváncsi vagyok, miért most kezdett el ez zavarni benne... Én kétlem, hogy az ilyen emberek valaha megváltoznának.
2015. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
92%
Na de az ilyesmi általában már elég hamar kitűnik, eddig nem zavart? Gondolom már azelőtt is tudtad ezt, hogy hozzámentél.
2015. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
75%
Hagytad hogy elkényelmesedjen, most már hiába rágod a kefét. Mi a fenéért erőltetné meg magát, akár minimálisan is, ha te úgyis mindent elintézel helyette?
2015. nov. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim válasza:
77%
Arra nem gondoltál még, hogy neki tényleg mindegy, nem csak úgy mondja? Nem mondtál konkrét példát. Ha mondjuk megkérdezed, paprikás krumplit vagy töltött káposztátt főzzél-e vacsorára, lehet, tényleg mindegy neki, melykiket főzöd, mert szereti a főztöted, bármit is csinálsz. Ha meg ilyen tényleg és ez ennyire zavar, miért most zavar és akkor minek mentél hozzá?
2015. nov. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 szántóvető ***** válasza:
37%
tehát ráuntál a férjedre,menekülni akarsz tőle.nyilván ne tudod megváltoztatni a természetét tehát megszoksz vagy megszöksz.azt nem értem hogy minek mentél hozzá?most akarod szétverni a családod életét?
2015. nov. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 Andi80018 ***** válasza:
73%
Pontosan ez az, te vezéregyéniség vagy, ezért az elején tetszett, hogy egy "ágy alá dugható" palit választottál, csak sajnos egy idő után bekényelmesedett gondolom, mert mindent te intéztél, döntöttél. Sajnos ezen már nem tudsz változtatni, ilyenné tetted, egy puha pöccsé. Viszont ha egyedül lenne, lehet vissza térne belé az élet, csak most nincs rá szükség. Ilyen a személyisége, te játszod a domináns szerepet, ő meg az alárendeltet. Megszokta.
2015. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
35%

Ne haragudj, de nem hiszem, hogy egyik napról a másikra lett ilyen. Mi a francért mentél hozzá, ha nem tudod elviselni?

Amúgy megértelek, ettől én is a falra mászom.:-)

2015. nov. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
80%
Én sem értem, miért mentél hozzá.
2015. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
16%
Nem is tudom, 6-os...én tényleg domináns vagyok, de nem nézem semmibe azokat a pasikat, akiket ide-oda lehet rakosgatni, esély nincs rá, hogy ilyennel összejöjjek.
2015. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 Andi80018 ***** válasza:
72%
Azért ment hozzá, mert valaki felett uralkodni akart, csak most már unalmassá vált a történet... :-)
2015. nov. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!