Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kölcsönös unszimpátia van a...

Kölcsönös unszimpátia van a jövendő sógornőmmel! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ő is idegenkedik tőlem én is tőle, de az esküvőm a testvérével már a küszöbön áll...

Ha ő jön, én megyek illetve fordítva.. nem volt konfliktus, egyszerűen csak nem kedvel, pedig nem is ismer...

Már az esküvőtől is rosszul van... Pedig nem ismer, eddig csak köszönt, és már eltelt 3 év, mióta együtt vagyok a tesójával... a család többi tagjával nincs gond. De ő vele...Átnéz rajtam, hideg mint a kő... Nagyon szarul esik... Sajnálom a páromat is...


2010. márc. 19. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Légy vele kedves! Tudom mennyire nehéz, de legalább kiderül mi lehet a baja. Gondolom neked azért nem szimpatikus mert levegőnek néz. Sajnálom.
2010. márc. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Talán kérdezd meg, mi baja veled!
2010. márc. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%
Hasonló cipőben járok, igaz még nem tervezzük mi az esküvőt. Egyszerüen kibírhatatlan a húga, nagyképű, bunkó. Egy időbe utált, aztán rám akaszkodott, tök normális volt, mindent elmesélt, mostmegint elővette a hülye formáját.:S De engem már nem is érdekel. Köszönök neki és átnézek rajt:) Tedd teis ezt, ne rágódj rajt, ez 2 emberen áll, és ha ő nem akar veled jóba lenni, te fejre is állhatsz, nemfog akkor se szeretni...
2010. márc. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Ha te sem szereted akkor nem értem miért foglalkozol a dologgal.
2010. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam megkérdezni, de mintha levegő lennék, elmegy mellettem... Mint aki nem hallja a szavaimat... Olyan rossz... Úgy néz rám, mint egy gyerek gyilkosra... Gyűlölettel...
2010. márc. 19. 16:46
 6/10 A kérdező kommentje:
Nekem amiatt nem szimpi, hogy nem áll velem szóba..nem lenne vele bajom..
2010. márc. 19. 16:47
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mintha én írtam volna ki a kérdést.Hozzám lassan 5 éve nem szól egy szót sem,átnéz rajtam,lenéz,nagyképű,flegma és bunkó.Ez még nem is baj,hiszen nem szerethet mindenki mindenkit.

csakhogy nálunk egy időben elkezdett mindenbe belekötni,ami Velem kapcsolatos,voltam én már minden,az idiótától elkezdve az ingyenélőig.Egy szép napon meguntam,és elmondtam neki,mit gondolok Róla.

na most,azóta még inkább utál,de most már legalább jogosan.Én meg sz@rok rá,megmondom őszintén.Neked is ezt kellene tenned.

2010. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy féltékeny?
2010. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél úgy, mintha jóban lennétek. Ha nem szól hozzád, csak mosolyogj rá. Ha beszól valamit, mondd, hogy milyen kedves vagy, biztos ezért szeret mindenki. Mindig őszintén kedves és mosolygós légy. Na most vagy eltanulja tőled, vagy nem fog a közeledbe jönni.
2010. márc. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
20:35! Köszi :D Kipróbálom:D
2010. márc. 19. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!