Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a sógornőmmel?

Mit csináljak a sógornőmmel?

Figyelt kérdés
A férjem öccsének a feleségével már kezdetektől rossz volt a viszonyom, valamiért ki nem állhattuk egymást. Pár hónapja igyekeztünk megbeszélni a problémákat, és a családi béke miatt jóban lenni...Ez ideig óráig sikerült is, de aztán előjöttek a régi gondok. Egyértelmű, hogy irigy rám, és sokszor tesz bántó kijelentéseket a külsőmre (pusztán jóindulatból), amiket nem tudok mire vélni. Ha én visszaszólok neki, akkor ő mellé áll a család, mert hogy még fiatal, és az életkörülményei is rosszak, ezért legalább én ne bántsam. Csak már nem bírom elviselni, hogy mindenkinek behízelek (anyóséknak is), a hátuk mögött kibeszéli őket is. Nekem sokszor azzal jön elő, hogy míg a férjemmel külön voltunk (2hónap), ő milyen boldog volt, és miért jöttem vissza. Na persze ezt is csak jóindulatból teszi...Normális pillanatában pedig elmondja, hogy milyen rosszul érezte magát a férjem nélkülem, és hogy már nem tudták, mit csináljanak vele...Nem tudom mit tegyek vele, kikészít! :S
2011. ápr. 8. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Én is fasírtba voltam a sógornőmmel, aztán összejártunk egymás családjához, s a sógornőm mindig olyan kirívóan hiányos öltözékekben várt, hogy pl bugyi nélkül volt mutogatta fekete szőrös p*náját, éreztem hogy szeretné velem a szexet én ezt nem mutattam ki, volt hogy az ölembe üllve a kezemet a p*nájába tette stb. Na ehhez mi a véleményed az ilyen sógornőről?
2011. ápr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nem nagyon tudsz mit csinálni. Max,ha a férjed nem tudja a részleteket, neki elmondhatod, és kérheted az ő segítségét ebben, mégiscsak az ő tesójának a felesége. Ha jóban vagy anyósoddal neki is elmondhatnád, és esetleg ő is segíthetne. Nem lehet mindig mindent a fiatalságra és a rossz körülményekre fogni, attól még nem kell begyagyulnia az embernek
2011. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!