Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék a sógornőmmel?

Mit tehetnék a sógornőmmel?

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs,hogy hogyan kezeljem ezt a helyzetet.Van egy sógornőm,akit egyáltalán nem mondanék jó fejnek.Amikor másfél évvel ezelőtt összejöttem a párommal,hamar odaköltöztem hozzájuk(átjárás-benzin ktg miatt) Már akkor azt mondogatta a páromnak,h én csak kihasználom őt,meg h én milyen beképzelt vagyok,nem vagyok hozzá való.(+a szemembe vágta,h takarodjak haza) A páromnak egy vállalkozása van,ahova így bekerültem én is.Komolyan gondoljuk a kapcsolatunkat,házasság,gyerekek,stb. A lényeg,h nagyon elegem van már belőle,nagyon aljas: bemegy utánam az üzletbe és megkérdi,hogy "Ez meg ugyan már megint mit vett" mondja az eladó,h semmit,csak bejött szétnézni," De láttam rajta vmi új göncöt,akkor azt hol vette" ,múltkor kivágta szó szerint a fürdőszobából a papucsomat....egyik itt,másik ott!Rohadt féltékeny rám,ránk,a boldogságunkra.Rossz természete van,ha nekem van,neki is legyen.Kérdem akkor én,ha majd elköltözünk a párommal,akkor majd jön ellenőrizgetni,hogy mennyit költünk,mert akkor neki is kell? Vagy az Ő gyerekének is vegyenek ezt azt? Vááá,megbolondulok. Segítsetek.
2010. dec. 15. 12:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
En a helyedben a pàroddal együtt albérletbe mennék!Nem lennék senkinek a kiszolgàltatottja!
2010. dec. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne minél hamarabb elköltözni

Sokmindent nem tudsz tenni, oylat ami meg használna pláne nem

2010. dec. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem megoldás erre,csak a KÖLTÖZÉS!!!!!De sürgősen,ha nem akarsz megbolondulni....

Az a baj,hogy te ott nem is lázadhatsz az igazadért,mert ezek szerint,te ott egy megtűrt személy vagy...

2010. dec. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy pénzügyi okokból nem tudunk elköltözni,sok lenne már az is. De úgy érzem,nem bírom tovább.Anyukájával jóban vagyok,szeretem....!Úgy gondolom ez is zavarja.Ötletem sincs,hogy mit tehetnék/tehetnénk......
2010. dec. 15. 12:59
 5/13 A kérdező kommentje:
Hja,ami még nagy sérelmem,hogy a múltkor otthonmaradt a telefonom,és elolvasta az sms-t ,amit akkor kaptam,sőt fel is vette,amikor hívott bnőm(kellemetlen volt neki is,mert Ő sem bírja) Plusz feltöltötte a telefonját róla(igaz a számlát a párom fizeti,de nem is szólt róla,egy mukkot sem)
2010. dec. 15. 13:02
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak egy megoldás van

költözés

ha nem akkor meg elfogadod hogy Ő olyan amilyen.Ő van otthon

2010. dec. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

hiába sorolod fel az összes hibáját.

Akkor is csak azt tudom mondani el kell költözni.Te laksz nála és nem Ő nálad

2010. dec. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg az nem lenne megoldható hogy a te családodhoz költözzetek,ha nem tudjátok megoldani az albérletet???
2010. dec. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Vagy költözzetek össze valami ismerőssel,baráttal...Gondolom a párod így is ad a rezsibe.az is megoldható lenne...
2010. dec. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Párom nem akar elköltözni ebből a városból,itt a vállalkozás,Ő a családfenntartó .Az én otthonom 20km.Félek,ha megmondanám neki,hogy rohadtul semmi köze az életünkhöz,vagy,h a párom engem választott,összevesznénk.És nem akarok így vele élni.De ha irigy,miért nem teszi az Ő életét is ilyenné?Az ilyen emberek...kivagyok.Fúúújjjj. Egyszer a saját szavaival mondta,h UFO-nak érzi magát a családban.
2010. dec. 15. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!